Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Stratos US_PL 2.2.0 by Kaudii


Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
3 godziny temu, grucha-g4 napisał:

Witam . to jest mój pierwszy wpis na forum ..mam pytanko , przy próbie instalacji romu wyskakuje  ze mam zablokowany nr seryjny zegarka ...co mam zrobić aby móc zainatalować te n rom ..z góry bardzo dziękuje i prosze o odpowiedzi 

A czy na stronie która Ci pokazuje ze masz zablokowany serial, nie ma linka do forum? Zielony tekst to link do odpowiedniego działu, gdzie się zgłasza problemy.

Dlaczego tam nie napisałeś jak próbowałeś instalować pierwszy raz 27 lipca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to fakt ...próbowałem i zrezygnowałem ..to przez moją nieuwagę ???? Sorkiii....to sie już więcej nie powtórzy ????????. Wszystko poszło ok...kod został wygenerowany...Dzięki jeszcze raz !!!!

 

4 godziny temu, szablix napisał:

Kupiłeś od kogoś zegarek, kto próbował już na innym nicku na forum zmieniać rom.

Pisz do @Kaudii® 

Już wszystko ok..kod został wygenerowany ...dzięki za chęć pomocy????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po wgraniu 2.2.0 bateria spada w oczach???? jak wytrzyma dzień to będzie tyle

 

W dniu 8.03.2019 o 20:50, maslosky napisał:

@Kaudii® jedno pytanko z cyklu 'bug czy feature' :) testuje rom od kilku tygodni i zauważyłem pewną prawidłowość : bateria bardzo fajnie trzyma i wskaźnik pokazuje spadek o 5% przez prawie cały dzień, a potem wieczorem na trening idę i w 30 minut biegania spada z 46% do 10%. Później te 10% trzyma się następnych 10h :) ogólnie nie jest to ogromny problem, bo trenując 3 razy i tak trzyma 4 dni, ale nie do końca wiem kiedy muszę do ładowarki go podłączyć.. Druga sprawa, że nie mam pewności czy tylko mój tak ma, czy to szerszy problem ????

Witam wczoraj wgralem 2.2.0 i przez noc z 64 spadło do 14 gdzie podlaczylem do ladowania i zobacze ile będzie trzymał to dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenshot_2019-03-24-19-34-03-832_com.huami.watch.hmwatchmanager.png

 

Tak u mnie wygląda na tym romie. Połączenie z telefonem prawie ciągle, parowanie z aplikacją, min raz dziennie, podświetlenie auto, wszystkie możliwe powiadomienia, plus jakaś aktywność mierzona.

Edytowane przez szablix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki. Nie wiedziałem jak uruchomić roota na zegarku i Android Commander nie chciał mi usunąć folderu. Nie wiem czy dobrze zrobiłem bo odinstalowałem aplikację com.huami.SmartHome za pomocą Tool All In One - efekt jest taki jak chciałem - folder o którym pisałeś jest nadal tam gdzie był ale widget zniknął.

Swoją drogą wydaje mi się że zdecydowanej większości ta aplikacja nie jest potrzebna a wręcz przeszkadza - może łatwiej jest ją doinstalować niż wrzucać od razu do romu?

Dziękuję za Twoją pracę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie może niekoniecznie do modyfikacji a raczej do wersji bazowej. Czy w wersji 2.3.7.0 w tarczach aktywności (bieganie, rower itp) nie ma do wyboru tarczy z trzema danymi z dużą czcionką? W wersji 2.3.9.0 którą miałem oryginalnie takie coś było i strasznie mnie ucieszyło bo w porównaniu do czcionki BIP'a wreszcie coś widziałem moimi słabymi oczami. Po wgraniu moda odpalam do biegania a tu taka niespodzianka...

Edit: OK już sobie sam odpowiedziałem - funkcja weszła w 2.3.8.0

Edytowane przez mswiniuch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...