Skocz do zawartości

Axon

Beta Tester
 • Zawartość

  1262
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Axon w dniu 7 Grudzień 2017

Użytkownicy przyznają Axon punkty reputacji!

Reputacja

197 Doskonały

2 obserwujących

O Axon

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Mazowieckie

Ostatnie wizyty

772 wyświetleń profilu
 1. Axon

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  @uszczy wszystko działa jak należy. Przeczytaj zasady forum to będziesz wiedział dla czego ci nie działa.
 2. w sklepie cn już wersja 2.6.6 changelog 新版特性 以下更新适用于[Amazfit智能手表] 1、新增交通卡开卡服务费发票申请流程; 2、新增交通卡充值发票说明; 3、修复部分情况下小爱语音回复无声的问题;
 3. Axon

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  Temat wałkowany kilkadziesiąt razy na forum, wystarczy poszukać. 1. FR zegarka - jak nie pomoże to 2. FR telefonu Skoro u nas jest ok to nie wina romu w zegarku. Resztę tematu o wysysaniu energi z zegarka przenieście do innego tematu!
 4. Axon

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  @KrystianV50 Podstawowe pytanie, czy w nocy twój telefon ma dostęp do internetu?
 5. Masz rację, ale takiego który założył wątek z pytaniem o polski rom w temacie z polskim romem jeszcze u nas nie było Ewidentnie jak dla mnie to jest numer 1, temu user-owi należy się nagroda
 6. @Fireman23 najpierw czytamy, po tem zadajemy pytania. @Lector Bardzo proszę o zamknięcie bezsensownego wątku.
 7. Axon

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  Panowie, @szablix @alban7314 nie ten wątek!!! 🤨
 8. Axon

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  Sterowniki, port USB, szukaj przyczyny w kompie.
 9. Axon

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  czy masz odblokowany bootloader? Po kopiowaniu update.zip powinien wejść w recovery i zainstalować rom.
 10. Axon

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  Widocznie coś poszło nie tak. Jakie informacje wyświetlał instalator? Czy masz poprawnie zainstalowane sterowniki? Podejrzewam że nie.
 11. Axon

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  FR robi się albo z poziomy zegarka albo poprzez unpair w aplikacji amazfit. W przypadku dużych problemów robi się go z trybu fastboot. Poczytaj jest wszystko na forum.
 12. Axon

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  Ja również dostaje powiadomienia z whatsapp, więc to nie wina romu.
 13. Axon

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  @adramel Nie spotkałem się jeszcze z tarczą apk która nie powoduje większego zużycia baterii, a wież mi przetestowałem ich bardzo wiele. Tarcze apk cechuje to że zarówno na zablokowanym jak i odblokowanym zegarku jest ta sama rozdzielczość, a to dużo dla baterii. Każda tarcza analogowa wfz czy apk z sekundnikiem to również większe zużycie bateri - chodzi o częstotliwość odświeżania tarczy na zablokowanym zegarku. Jeśli wszystko jest ok zarówno w telefonie jak i zegarku to bateria przy normalnym użytkowaniu (powiadomienia, budzik) powinna bez problemu wytrzymywać ok 5 dni. Sam osobiscie przekonałem się że śmietnik w telefonie znacznie drenuje baterię zegarka. Po fr telefonu nagle zegarek zaczął wytrzymywać 2 dni więcej. Duży drenaż powoduje również częste synchronizowanie danych z apką amazfit watch.
 14. Axon

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  "Jest ryzyko jest zabawa" to w końcu nasze motto, tylko nikt z nas nie wpadł na pomysł by testować instalator na innych systemach czy wirtualnych win, ale pewnie przez to że już jesteśmy "wiekowi" 🙂
 15. Axon

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  Panowie, zainstalujcie normalną wersję windows 10 tak jak ma to zrobione znaczna większość użytkowników i nie będziecie mieli problemu z bootlopami i instalacją. Nie sądzę by chłopakom chciało się instalować windows insider po to by mieć pewność czy aby na pewno na wczesnych wersjach beta systemu instalator działa poprawnie. Jeśli początek pójdzie dobrze to równie dobrze w trakcie system się wywali (w końcu to beta) i masz przycisk do papieru zamiast zegarka. @Lector teraz wiemy dlaczego 1 czy 2% użytkowników ma problemy przy instalacji.
×