Jump to content

Axon

Fan
 • Content Count

  1,481
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Axon last won the day on December 7 2017

Axon had the most liked content!

Community Reputation

220 Excellent

2 Followers

Personal Information

 • Place
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

2,183 profile views
 1. Odnośnie oficjalnego Rom-u dzieje się to że wyszła kolejna beta. O dacie Update nic nie wiemy. Wiadomo tylko że uporali się z jakimś dużym problemem przez który był wstrzymany update, wszystko jest na dobrej drodze.... mam nadzieje
 2. Ja nigdy nic nie rozłączałem i nie rozumie zupełnie po co to robić?!? . Połączenie z BT jest 24h. Jedynie na noc mam tryb cichy w zegarku ustawiony i tyle. Bateria przy normalnym użytkowaniu z amazmod ok 4 dni. Bez Amazomod-a ok 5-6 dni
 3. Ja mam wyłączone powiadomienia amazfitwatch. A opóźnienie wynosi u mnie ok 2-3s.
 4. No dobra, zainstalowałem i ja.......... amazmod-a Jeśli nie instaluje i nie używa się innych aplikacji poza serwisem amazmod to bateria w moim stratosie trzyma znośnie czyli ok 4 dni, i nikt nie wmówi mi że trzyma tak samo jak na czystym sofcie do 6 dni przy normalnym użytkowaniu - nie ma takiej możliwość..... no chyba że ktoś ma przez większość czasu tryb samolotowy i nie dostaje prawie powiadomień. Używałem serwisu 1891 a teraz 1892 - ta wersja nie wiem jak zjada baterię bo dopiero się zainstalowała. Plusy to powiadomienia, możliwość szybkiej odpowiedzi na email i jeszcze par
 5. @SebaRoz Dla chcącego nic trudnego, tu masz zmiany, no może nie od starego 2.0.41 ale blisko..... wystarczy się wysilić i poszukać..... Co do update, to odpowiedz sobie sam, To twój zegarek.
 6. Reklamuj, masz powód. Nie baw się w klejenie, jak coś źle skleisz to przy najmniejszym kontakcie z wodą masz po zegarku.
 7. Dziwne, nic o tym nie wiem. W forum o beta testach też nic o tym nie ma.... Zdziwił bym się gdyby tak było bo obecna wersja poza błędami tłumaczenia nie ma żadnych.
 8. Nadal ta sama wersja. Z tego co mówił @Kaudii® to podobno mają właśnie tą wersję wydać a poprawki tłumaczeń zrobią w kolejnej. Ale kiedy to nie wiem.
 9. Po instalacji custom Rom nie ma aktualizacji OTA. Na pytanie instalować czy czekać, raczej nikt ci nie odpowie. Zdecyduj sam, to twój zegarek.
 10. Nikt tego nie wie. Immortal pisze tylko soon. Z resztą nie sądzę by wydali tak szybko Rom z Pl. 2.3.9.2 jest naprawdę ok, nie doświadczyłem żadnych problemów, tylko ma trochę do poprawy tłumaczenia więc pewnie jeszcze jedną betę dadzą. Ale to są oczywiście moje "odczucia"
 11. Gdy ktoś pyta o to kiedy wyjdzie następna wersja rom-u dla stratosa, to wszędzie piszą "soon"..... ????
 12. Spokojnie... A co do amazmod-a, to nie widziałem żadnych opini by "kaszanił FW". Co prawda nie bawiłem się tą apką bo jakoś "mi nie leży" ale prócz tego że niektóre wersje drenują trochę bardziej baterię to nic złego nie widziałem. Zainstalujesz, a jeśli cie sie nie będzie podobał to robisz fc zegarka i po problemie, masz świeży rom.
 13. Oczym ty piszesz, jaki root??????? Jeśli już to @Kaudii® może jedynie prowadzić prace nad swoim rom-em. A co do polskiego, to nie spodziewaj się go za szybko, dopiero pierwsza beta wyszła w której jest sporo do poprawy jeśli chodzi o tłumaczenia.
 14. @kwojtow wyluzuj, jeszcze się zejdzie zanim wyjdzie oficjalnie dla każdego. Sam założyciel tego kluby beta testerów napisał nam dzisiaj że woli wydać kilka wersji beta i dać ludziom dopracowany rom niż iść na skróty i dać coś nie dopracowanego. A jak by nie patrzeć 2.3.9.2 ma trochę do poprawy jeśli chodzi o tłumaczenie.
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept