Skocz do zawartości

szablix

Fan
 • Zawartość

  167
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

35 Doskonały

1 obserwujący

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Hohensalza

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @Axon ten zostanie zamknięty, to założy kolejny, że nie może pobrać, jak pobierze to kolejny temat nie mogę zainstalować i tak w kółko z kolejnymi użytkownikami EoT.
 2. szablix

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  @alban7314 ale tu nie chodzi o wskazania tylko głupie algorytmy do mierzenia tętna. Potrafię określić czy mam tętno wyższe czy niższe. Np. podczas biegu gdy nie mam tchu bo lecę na maksa, czuję szybkie bicie serca mam 130-140. Tak samo ułożony zegarek podczas roweru gdy jadę rekreacyjnie a nie treningowo pokazuje 140-160. Wczoraj podczas zwykłego marszu podczas po wejściu pod górkę gdy delikatnie tylko mi oddech przyspieszył dostałem alarm, że jestem poza zakresem z pomiarem 191. Zegarek zawsze zakładam tak samo :). Także wiesz dla mnie ten pomiar to jeden wielki bubel.
 3. szablix

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  Pomiar tętna z nadgarstka w stratosie to totalne nie porozumienie Wczoraj podczas masrszu na orientację (miałem ustawioną wspinaczkę) pokazało mi, że jestem poza zakresem bo miałem 191. Z chęcią bym wyłączył ten pomiar na stałe bo tylko mnie irytuje
 4. szablix

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  @wodo18 miałem to samo, winne są sterowniki. Komunikacja jest w normalnym trybie nagle wywala ją w trybie fastboot. Przed uruchomieniem trybu fastboot uruchom menadżer urządzeń. Podczas uruchamiania fastboota obserwuj czy nagle nie wyskoczy nieznane urządzenie. jeśli tak to masz potwierdzenie, że w 100% są winne sterowniki.
 5. szablix

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

  @KRIS77 instalujesz na oryginalny rom
 6. szablix

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

  @Dawid przeczytać, że zrozumieniem temat.
 7. szablix

  Update 2.3.6.0

  @Zuchman1988 jest bardzo możliwe, że po aktualizacji telefonu pozostał syf w telefonie, który powoduje problemy. Spróbuj usunąć urządzenia BT w telefonie i na nowo sparować. Jak to nie pomoże, to niestety pozostaje tylko przywrócenie ustawień fabrycznych w telefonie to powinno pomóc. Najczęściej pomaga.
 8. szablix

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  Tylko dodatkowo uruchom menadżer urządzeń i obserwuj urządzenia. U mnie ostatnio w normalnym trybie zegarek był prawidłowo rozpoznawany a po wejściu w tryb fastboot był jako nieznane urządzenie. Wszystko zawsze wyłącznie wina sterowników
 9. szablix

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  @msstefan a masz odblokowany bootloader ?? bo wydaje mi się, że nie.
 10. Tak to jest Factory reset z poziomu zegarka
 11. szablix

  [ROM] Stratos US_PL 2.1.1 by Kaudii

  @cubawwy a dlaczego w aplikacji ma zostać usunięte ? skoro wgrywasz nowy rom ? Zresztą po wgraniu nowego romu podczas pierwszego parowania masz pytanie czy chcesz przywrócić historię aktywności w zegarku.
 12. szablix

  Update 2.3.6.0

  A robiłeś czyszczenie cach i daty ?? z poziomu fastboota ?
 13. szablix

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

  Wykonaj FR z poziomu fastboota, ja ostatnio po aktualizacji musiałem nawet robić FR telefonu bo zegarek nie wyświetlał prawidłowo powiadomień i nie potrafił sam się połączyć z zegarkiem.
 14. szablix

  [ROM] WOS 2.0 PL 2.6.3.1 by Kaudii

  Efekt zgubienie połączenia z komputerem w trybie fastboot. Odinstaluj wszystkie sterowniki plus usuń z menadżera urządzeń. Wczoraj przerabiałem to samo przy aktualizacji romów.
 15. szablix

  [ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii

  @adramel wczoraj testowałem zarówno na chromie jak i na firefox i zawsze kod generatora uruchamiał się w domyślnej przeglądarce. Błąd leży u Ciebie w systemie.
×