Jump to content

szablix

Fan
 • Content Count

  220
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Excellent

1 Follower

Personal Information

 • Place
  Hohensalza

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. szablix

  Pomocy z wifi

  Jeżeli mnie pamięć nie myli, to sieć nie może być zabezpieczono.
 2. Jak na części to jestem zainteresowany, szkiełkiem ochronnym od pulsometru moje własnie gdzieś wyparowało.
 3. Pomiar tętna - trening interwałowy na rowerze stacjonarnym. A do odmiany tak wygląda na 2.2. Dodam tylko, że typ, czas poszczególnych cykli jak i długość cykli był identyczny
 4. @Kaudii® a jak masz ustawione: 1. powiadomienia ? 2. ciągłe połączenie z telefonem po BT ? 3. rozumiem, że trybu samolotowego nie włączasz ? 4. jak aktywność treningowa ? U siebie zauważyłem, tak jak wcześniej pisałem, że przy treningach i mp3 bateria leciała szybciej. Na 2.2. trzymało 5-6 dni, tutaj, 3-4. Dlatego na testy wróciłem do 2.2. Dodam, że ustawienia zegarka na 2.2. i 2.6. były takie same, synchronizacja z amazfitem kilka razy dziennie, powiadomienia włączone tak samo, tryb samolotowy wyłączony, automatyczne podświetlenie, ruch nadgarstka wyłączony.
 5. Imo, 50$ za szkiełko od pomiaru i pozostawienie zegarka bym brał. A szkiełko sobie sam przykleił odpowiednim elastycznym klejem.
 6. W jaki sposób robisz aktualizację ?
 7. Masz na myśli te dwa ? Które później są jako poszczególne zakładki ? Chodziło mi o kolejność tych zbiorczych w ostatniej zakładce. Szkoda. Bo ich ustawienie mi trochę nie pasuje.
 8. @spaner u mnie mi home nie jest w zestawieniu zbiorczym widgetow. Tylko zakladke wczesniej. Przesuń paluchem po ekranie na każdą zakładkę i sprawdź. @Kaudii® jest jakiś sposób na zmianę kolejności widgetow bo chciałbym inaczej je poukładać. A w amazfit nie mogę icch poprzesuwać lub nie potrafię.
 9. To nie chodzi, że mi przeszkadza ten błąd graficzny, tylko myslałem, że znowu cos u mnie :).
 10. Ostatnio jestem uczulony na utratę połączenia pomiędzy komputerem i zegarkiem, także starałem się mieć to pod kontrolą i wydaje mi się, że nie nastąpiło zerwanie połączenia. Dlaczego tak uważam ? Wcześniej gdy następowało zerwanie połączenia instalator się zatrzymywał. Dobra zrobię w domu FR, bo i tak mi źle przywróciło treningi.
 11. @Lector wiem doskonale , to była taka aluzja do poprzednich wszystkich pytań, że nie działa itd. sorry. Dobra a teraz na poważnie, czy ten komunikat o błędzie usunięcia folderów jest poprawny ? Przesuniecie
 12. Mały offtop. Sorry nie mogłem. Jak pobrać ukrytą zawartość Kappa
 13. Z tego tematu A skoro go nie widzisz, to może nie zabieraj się za wgrywanie.
 14. Hmm. Od samego początku (czyli już prawie rok) ładuje swojego ładowarką 2A samsunga pozostałość po starym telefonie i w oryginalnej ładowarce. Oby dalej tak działał jak działa.
 15. A zjarałeś na normalnej ładowarce ? czy na zamienniku ?
×
×
 • Create New...