Skocz do zawartości

szablix

Fan
 • Zawartość

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny
 1. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  @up, u mnie już aplikacja zaczęła funkcjonować. @Hotelarz, a jakiś link do grupy czy coś ? można prosić ?
 2. Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Czy ktoś dzisiaj również ma problemy z synchronizacją pogody ?? Nagle wywaliło mi problem z synchronizacją. W aplikacji wszystko włączone i lokalizacja wskazana
 3. @Luk_Xmi ja testuję obecne kolejny cały cykl na chwilę obecną wygląda to tak:
 4. No to jestem po pierwszym cyklu i sytuacja wygląda tak. Poziom baterii 5% - czas od ostatniego ładowania wyliczony w przybliżeniu 6 dni 18h. Poziom spadku baterii z 15% do 5% w ciągu 2h. Przy 10% poziomu naładowania baterii zegarek dokonuje automatycznego rozłączenia z telefonem i nie ma możliwości połączenia ręcznego. Przy poziomie 5% (taki poziom utrzymuje się od ok 6h) przestaje reagować przycisk, nie można zegarka wybudzić ani uruchomić ustawień. Zliczanie kroków i godzina działa normalnie.
 5. Ehs, chciałem pokazać jak wygląda u mnie jeden cyjkl od pełnego naładowani do pełnego rozładowania. Ale przy 10% rozłączyło z aplikacja i nie mogę zrobić screena oraz nie chce się połączyć. Nie wiedziałem, że jest taka blokada Generalnie ponad 6dni i 12h, poziom baterii 9%. Brak aktywności, zegarek w 99% był podłączony do aplikacji, kilkadziesiąt różnych powiadomień przez testowany okres.
 6. No to widzę, niezłe rzeczy się dzieją ostatnio z zegarkami, ja teraz obserwuje bo zbliżam się do granicy 50% naładowania baterii. A kilka dni temu od 50% do9% zdrenowało baterię w ok 2-3h. Na chwilę obecną 2 d 14h i 69%
 7. @Luk_Xmi hmm zastanawiam się czy czasem coś z gps nie jest, bo dren nastąpił dopiero po odpaleniu lokalizacji (współrzędnych) z kompasu. Niby wróciłem do ekranu podstawowego czyli wyszedłem z kompasu ale kto wie, może coś w pamięci pozostaje i cały czas odświeżał lokalizację.
 8. U mnie dzisiaj mała niespodzianka, coś nagle zdrenowało mi baterię i spadło z 60% ( taki poziom był po 2d i 19h - od ostatniego ładowania) do 9% w ciągu 2 czy 3h Naładowany teraz do 100 i obserwacja mode on.
 9. Folia/Szkło hartowane - Matowe

  @Hotelarz zamówiłem cyt: 2PCS Original Xiaomi AMAZFIT Smart Watch Protective Film - TRANSPARENT, czekam aż dojdzie od majfreindów jak dotrze i założę to powiem czy warto
 10. @Luk_Xmi a jakiej wersji AM używasz ?? u mnie teraz wygląda następująco 25h od ostatniego ładowania, kilkanaście sms, połączeń, odpalony gps w trybie lokalizacji do testów. Poziom bateri 81% Zegarek cały czas połączony po BT od ładowania.
 11. @Luk_Xmi Ale edytuj posty tak na marginesie Spróbuj przeprowadzić procedurę parowania ponownie najlepiej po factory reset. Jeśli nie robiłeś
 12. Hmm u mnie wygląda to tak: - 15h od ostatniego ładowania, stan baterii 87% (w tym kilka połączeń przychodzących, kilk sms i innych powiadomień, oraz ok 5 wymuszonych pomiarów tętna.
 13. Witam Podczas testów i zabaw z zegarkiem zauważyłem, że nie chce pobrać danych lokalizacyjnych. Ciągle pojawi się komunikat, że mam wyjść na otwartą przestrzeń bo nie może pobrać danych. Oczywiście testy były najpierw przeprowadzane na romie 1.3.0 a teraz na 1.3.6. Nie wyszukuje zarówno w domu jak i na dworze. Mam porównanie do bipa co bije pace na głowę. Bo lokalizację potrafił pobrać przy oknie. Czy da radę jakoś wymusić pobranie a-gps a by lokalizacja została wczytana ? Ktoś ma jakieś pomysł, jak sprawdzić czy gps jest dobry ? Zegarek dotarł do mnie wczoraj.
 14. Problem z powiadomieniami?

  Ale, który ekran się podświetla ? Telefonu czy zegarka ? Posiadam RN4X. Testowałem ustawienia w AW 2.3.0 zarówno z włączoną opcją otrzymywania powiadomień jak ekran jest włączony i wyłączony. Po otrzymaniu sms, zegarek w ogóle nie reaguje. Nie mam pomysł co już sprawdzić i co testować. Edit: Restart do ustawień fabrycznych, ponowne parowanie z AW sprawiło, że powiadomienia się pojawiają. I teraz mam pytanie na BIP była pokazana cała wiadomość. W pace jest tylko od kogo, czy można jakoś ustawić aby wyświetlała się treść wiadomości ?? Nie ukrywam, że jest to dla mnie ważne.
 15. Problem z powiadomieniami?

  @Axon no właśnie z poziomu aplikacji uruchamiam to i tak mi w zegarku zaczyna wyszukiwać sieć wi-fi chyba muszę ustawić w telefonie sieć Edit Hot-spot uruchomiony aktualizacja wgrana Edycja: Niestety nadal na najnowszym sofcie sms się nie pojawiają Nie mam pojęcia jak już to skonfigurować Wgrałem najnowszego AW 2.3.0 z GP, wszędzie gdzie znalazłem ustawiłem zgodę na dostęp do sms przez AW. Niestety nadal po otrzymaniu sms zegarek nie reaguje
×