Jump to content

szablix

Fan
 • Content Count

  221
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

76 Excellent

1 Follower

Personal Information

 • Place
  Hohensalza

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatnio u mnie pojawił się identyczny problem. Tak jak kiedyś bateria trzymała 5-6 dni tak teraz znika w oczach. W ciągu nocy 15%. FR zrobiony z poziomu adb, amazfit aktualny wraz z wyczyszczonymi wszystkimi danymi. Zegarek parowany na nowo.
 2. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to sieć nie może być zabezpieczono.
 3. Jak na części to jestem zainteresowany, szkiełkiem ochronnym od pulsometru moje własnie gdzieś wyparowało.
 4. Pomiar tętna - trening interwałowy na rowerze stacjonarnym. A do odmiany tak wygląda na 2.2. Dodam tylko, że typ, czas poszczególnych cykli jak i długość cykli był identyczny
 5. @Kaudii® a jak masz ustawione: 1. powiadomienia ? 2. ciągłe połączenie z telefonem po BT ? 3. rozumiem, że trybu samolotowego nie włączasz ? 4. jak aktywność treningowa ? U siebie zauważyłem, tak jak wcześniej pisałem, że przy treningach i mp3 bateria leciała szybciej. Na 2.2. trzymało 5-6 dni, tutaj, 3-4. Dlatego na testy wróciłem do 2.2. Dodam, że ustawienia zegarka na 2.2. i 2.6. były takie same, synchronizacja z amazfitem kilka razy dziennie, powiadomienia włączone tak samo, tryb samolotowy wyłączony, automatyczne podświetlenie, ruch nadgarstka wyłą
 6. Imo, 50$ za szkiełko od pomiaru i pozostawienie zegarka bym brał. A szkiełko sobie sam przykleił odpowiednim elastycznym klejem.
 7. Masz na myśli te dwa ? Które później są jako poszczególne zakładki ? Chodziło mi o kolejność tych zbiorczych w ostatniej zakładce. Szkoda. Bo ich ustawienie mi trochę nie pasuje.
 8. @spaner u mnie mi home nie jest w zestawieniu zbiorczym widgetow. Tylko zakladke wczesniej. Przesuń paluchem po ekranie na każdą zakładkę i sprawdź. @Kaudii® jest jakiś sposób na zmianę kolejności widgetow bo chciałbym inaczej je poukładać. A w amazfit nie mogę icch poprzesuwać lub nie potrafię.
 9. To nie chodzi, że mi przeszkadza ten błąd graficzny, tylko myslałem, że znowu cos u mnie :).
 10. Ostatnio jestem uczulony na utratę połączenia pomiędzy komputerem i zegarkiem, także starałem się mieć to pod kontrolą i wydaje mi się, że nie nastąpiło zerwanie połączenia. Dlaczego tak uważam ? Wcześniej gdy następowało zerwanie połączenia instalator się zatrzymywał. Dobra zrobię w domu FR, bo i tak mi źle przywróciło treningi.
 11. @Lector wiem doskonale , to była taka aluzja do poprzednich wszystkich pytań, że nie działa itd. sorry. Dobra a teraz na poważnie, czy ten komunikat o błędzie usunięcia folderów jest poprawny ? Przesuniecie
 12. Mały offtop. Sorry nie mogłem. Jak pobrać ukrytą zawartość Kappa
 13. Z tego tematu A skoro go nie widzisz, to może nie zabieraj się za wgrywanie.
 14. Hmm. Od samego początku (czyli już prawie rok) ładuje swojego ładowarką 2A samsunga pozostałość po starym telefonie i w oryginalnej ładowarce. Oby dalej tak działał jak działa.
×
×
 • Create New...