Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos US_PL 2.2.0 by Kaudii

Recommended Posts

Dzięki waszej pomocy udało mi się bez problemu wszystko powgrywać jak należy, choć byłem w tym zielony.

Szacun !!!

Zegarek działa, choć nie wiem jak to jest z liczeniem kilometrów, czasu i spalonych kalorii. Dzisiaj podczas spaceru zegarek pokazał 3,58 km w czasie 42,23 min, kalorii 793. Miałem włączone Endomondo dla sprawdzenia, z którego do tej pory od kilku lat korzystałem biegając i jeżdżąc na rowerze. Wynik odmienny 4,1 km, czas 32,39 kalorii 418. Mapki na obu urządzeniach takie same. Sprawdzę je jeszcze raz na takiej samej trasie. Zobaczymy.

Pozdrawiam !

• Like 1

Ja wysłałem emalia o kod do odblokowania tydzień temu i nie otrzymałem odpowiedzi z kodem 

a skąd mogę ściągnąć ten plik? szukam i szukam, a znaleźć nie mogę.

Na początku tego wątku masz link do pobrania pliku. Wcześniej mogłeś go nie widzieć ale po dodaniu komętarza będziesz go już mógł pobrać

Posted (edited)

Hej, a ja mam taki problem że niby ROM się zgadza ale pokazuje mi w instalatorze że FAILED z bo komenda niedozwolona i kończy, na zegarku pojawia sie Fastboot. Dodam że rozparowałem zegarek z telefonem - dzięki z góry za pomoc

IMG_20190105_115027.jpg

Edited by Radosław

Mam wrażenie że 80% user-ów na forum ma "alergie" na czytanie.

Nawet jak byś wywalił napis na cała stronę monitora ODBLOKUJ BOOTLOADER PRZED INSTALACJĄ to i tak zaczną od instalacji 🙂 

Jest naprawdę fajny tutorial w wątku Poradniki zrobione przez @daniel_t wszystko opisane step by step, począwszy od prawidłowego zainstalowania sterowników poprzez sprawdzenie jak komputer wykrywa zegarek i jak odblokować bootloader.

Ludzie, dlaczego wy tego nie czytacie tylko instalujecie bez zastanowienia?

Szkoda że próba instalacji rota bez odblokowania bootloadera nie udu.....ia zegarka.

Warto dopisać w instrukcji, żeby przed instalacją wyłączyć antywirusa, u mnie Kaspersky zabijał proces instalatora.

• Like 1

10 godzin temu, Kaudii napisał:

A odblokowales bootloader,  bo moim zdaniem nie.

Dzięki wielkie, po to jest te forum jak mniemam by takim jak ja pomóc i chwała Ci za to !!! Koledze niżej nic nie powiem bo jego post nie jest wart jakiegokolwiek kometarza 

4 minuty temu, Radosław napisał:

Dzięki wielkie, po to jest te forum jak mniemam by takim jak ja pomóc i chwała Ci za to !!! Koledze niżej nic nie powiem bo jego post nie jest wart jakiegokolwiek kometarza 

W wolnej chwili przejrzyj forum i zobacz ile jest takich pytań.

My już nie mamy sił i chęci pisać po raz tysięczny tego samego.

• Like 3

Świetny ROM, naprawdę dobra robota, jestem w pełni zadowolony. Bateria też trzyma całkiem nieźle przy moim używaniu.

Screenshot_20190106-221155.jpg