Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos US_PL 2.2.0 by Kaudii

Recommended Posts

Znalazłem trzy pierwsze literówki.

Trzy literówki , trzech króli przypadek ?

Bug1.PNG

Bug2.PNG

Bug3.PNG

Było mnie wziąć na betatestera :P

Edited by the4anoni

Testy polegają na testowanie Romu instalator to nie Rom,  a dwa, że chciałem udostępnić Romy na Święta,  ale następnym razem nic na szybko wyjdą jak wszystko będzie gotowe. Dzięki @the4anoni

• Thanks 1

@the4anoni chyba nie za bardzo jeszcze rozumie atmosferę Świąt. Nie czepiaj się takich pierdół - dzisiaj 24 grudnia. Developer chciał zrobić prezent....

P.S

Panowie, jak @the4anoni dołączy do beta testów to ja "wysiadam".

• Like 3
  • Haha 2

Ło kurła panie, wielkie dzięki. Dopiero co wgrałem 2.3.0, ale takim prezentem na święta nie pogardzę. Świetna robota, tak trzymaj a ja się biorę za wgrywanie. Gdybyś tak jeszcze spolszczył kilka tarcz to byłbym gotów wysłać ci małego donejta na PayPal. Wesołych Świąt!

IMG_20181224_221510.jpg

IMG_20181224_221605.jpg

IMG_20181224_221829.jpg

Edited by Ironclad
Edycja edycji

Podpowiedzcie proszę co robię nie tak. Zainstalowałem ROM, wszystko poszło ok - jak zawsze zresztą - po restarcie wychodzi kod QR do parowania z telefonem. Super! Jednak tu pojawia się problem. Skanuję go, na telefonie pojawia się napis "łączenie" a na zegarku "kod parowania". Klikam OK, po czym po krótkiej chwili aplikacja w telefonie wychodzi ponownie do wyboru modelu zegarka, który chcę sparować a na zegarku ponownie pojawia się kod QR. I tak w kółko...

Zainstalowałem nową apkę - zarówno z GP jak i najnowszą modyfikację Klaudii z tego forum. Dalej to samo. Robiłem też factory reset zegarka. Nadal to samo - ciągle wyświetla się kod i nie chce się sparować. Męczę się już od godziny choć nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu. Miał ktoś podobnie ?  Co robię nie tak? 

Z góry dzięki.

1 godzinę temu, Axon napisał:

Kod parowania musisz zatwierdzić na zegarku i w telefonie. 

Dziękuję za podpowiedź. Nie wiem w czym jest rzecz, ale kod na telefonie nie wyskakiwał.

Teraz wiedząc, że powinien być także na telefonie nie robiłem nic innego tylko skasowałem kod, czekałem aż się wykrzaczy i znów skasowałem i nie wiem w czym rzecz, ale za chyba 8 razem kod wyskoczył także na telefonie i udało się sparowowć. Dziwne. 

Dzięki wielkie.