Jump to content

Przemo2p

Fan
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Problem rozwiązany . Instalacja ruszyła. Bardzo dziękuję - Lector, Kaudii - za zaangarzowanie i pomoc. (tak, wiem , piwo poleci) W moim przypadku , jaki mi się wydaje (kilka prób instalacji, odparowanie zegarka, wgrywanie od nowa sterów ADB itp.) problemem okazał się Antywirus, który za każdym razem był wyłączany w Menadzeże Urządzeń lecz to nie wystarczało więc go odinstalowałem - polecam na moim przykładzie innym użytkownikom (podejrzewam że miała miejsce jakaś aktualizacja i to ona mi uniemożliwiała poprawne wgranie Romu). Po ponownym podłączeniu Stratosa wszystko ruszyło bez problemów łącznie z kopiowaniem kodu ze strony. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
 2. Kod kopiuje się (Lewy Przycisk Myszki) ale nie wkleja się (Prawy PM)- na dwóch kompach tak mam - 1 świeżo po formacie i zmuszony jestem wpisywać kod ręcznie (opcja Wklej z menu kontekstowego także nie kopiuje kodu), przeglądarka Chrome, okno otwiera się zainicjowana przez instalatora. A istnieje może możliwość wgenerowania nowego kodu i przesłanie mi w wiadomości ?
 3. Tylko że aplikację uruchamiam normalnie klikając 2 razy w plik instalatora. Pobiorę jeszcze raz stery ADB ... Po ponownej instalacji sterów (po kilku restartach itp) uzyskałem taki oto wynik poprawne połączenie , ale nadal brak możliwości zainstalowania - Blokada instalatora - niepoprawny kod.
 4. Witam. Dzięki ogromnej pracy jaką dokonał Kaudii, zainstalowałem Rom Stratos_CN_PL_2.5.1_by_Kaudii - bardzo dziękuję za możliwość wgrania języka polskiego . Dziś od rana próbuję zainstalować v US 2.2.0 i mam problem ( może pozostać przy bieżącej wersji i zrezygnować z instalacji v 2.2.0 ? ). Ten sam komputer, te same stery ADB , w CMD poprawne wykrywanie zegarka, natomiast w trakcie próby instalacji (otwiera się nowa strona do zaakceptowania warunków i wyświetla. mi się kod do wpisania w instalatorze) wyskakuje mi informacja , że wprowadzam zły kod. Nie mam pewności czy aplikacja poprawnie u mnie działa. Czy ktoś z Was mi podpowie czy w oknie instalatora komunikaty, które są wyświetlane są OK. Za pomoc bardzo dziękuję.
 5. Nie ma sprawy : https://drive.google.com/file/d/1sdH0uEScBlDPZd42swWchJZGx_OFO2B2/view?usp=sharing
 6. Dzięki za odpowiedź . Faktycznie nie doczytałem. I w info zegarka także jest v Rom by Kaudii 2.0.52.0 PL2.5.1 .
 7. Witam. Wgrałem ostatnio Rom "Stratos CN_PL 2.5.1 by Kaudii " za co bardzo dziękuję autorowi za możliwość jego wgrania .Wszystko ładnie działa, nie miałem do tej pory problemów z zegarkiem i bardzo mnie cieszy obsługa w języku polskim, ale .... Po pomyślnym wgraniu oprogramowania (nie robiłem vipe w zegarku) , w aplikacji "Amazfit Stratos" ukazuje mi się : Rom verison 2.0.52.0 . Czy to normalne, że po wgraniu Romu v 2.5.1. u mnie wyświetla się 2.0.52.0 ?
 8. ..... na stronie Forum - taki czerwony pasek na górze informuje o problemach z serwerem.
 9. Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum . Kilka dni temu kupiłem SMARTWATCH - XIAOMI AMAZFIT STRATOS (A 1619) , v rom 2.3.9.0 (wersja angielska ze sklepu w Polsce). Kartonik był zafoliowany , na nim naklejka producenta - wyprodukowany w grudniu 2018 r. Zegarek działa OK - nic się nie zacina , łączy się telefonem, GPS -ok , powiadomienia też , natomiast mam zastrzeżenia co do kontrastu / jasności wyświetlacza - jest bardzo słaba. Nie wiem jak mam mam to ująć , ale w nocy przy przyciemnionym świetle jest raczej dobrze choć jasność ustawiona na wartość 5 wydaje się być jakby mleczna , kolory też są wyblakłe względem tego co widziałem na zdjęciach w necie czy na YT (tak , wiem nie jest to Amoled) , za to w dzień kontrast mnie nie zadowala . Pytanie do Was - czy także macie to samo w swoich modelach ? Spodziewałem się lepszego odwzorowania kolorów i kontrastu( poprzednio używałem smartwatch`a z amoledem i tam musiałem zmniejszać jasność bo w nocy to aż raziła . Proszę - odpiszcie mi czy macie podobnie . Nie wiem do jakiego wzorca jasności się odnieść - i tu pewnie będzie problem by zrewyfikować mój przypadek. Za wszystkie odpowiedzi bardzo Wam dziękuję.
×
×
 • Create New...