Jump to content

szablix

Fan
 • Content Count

  214
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szablix

 1. To nie chodzi, że mi przeszkadza ten błąd graficzny, tylko myslałem, że znowu cos u mnie :).
 2. Ostatnio jestem uczulony na utratę połączenia pomiędzy komputerem i zegarkiem, także starałem się mieć to pod kontrolą i wydaje mi się, że nie nastąpiło zerwanie połączenia. Dlaczego tak uważam ? Wcześniej gdy następowało zerwanie połączenia instalator się zatrzymywał. Dobra zrobię w domu FR, bo i tak mi źle przywróciło treningi.
 3. @Lector wiem doskonale , to była taka aluzja do poprzednich wszystkich pytań, że nie działa itd. sorry. Dobra a teraz na poważnie, czy ten komunikat o błędzie usunięcia folderów jest poprawny ? Przesuniecie
 4. Mały offtop. Sorry nie mogłem. Jak pobrać ukrytą zawartość Kappa
 5. Z tego tematu A skoro go nie widzisz, to może nie zabieraj się za wgrywanie.
 6. Hmm. Od samego początku (czyli już prawie rok) ładuje swojego ładowarką 2A samsunga pozostałość po starym telefonie i w oryginalnej ładowarce. Oby dalej tak działał jak działa.
 7. A zjarałeś na normalnej ładowarce ? czy na zamienniku ?
 8. Hmm z tego co mi wiadomo to odblokowanie BL jest równoznaczne z utratą gwarancji. Aby wgrać język polski musisz odblokować BL. Wgraj najnowsze oprogramowanie US lub CN w zależności jaką wersję posiadasz, może nie będą sprawdzać czy był BL odblokowywany.
 9. No to źle szukałeś. W tym dziale pierwszy temat o nazwie: [ROM] Stratos US_PL 2.2.0 by Kaudii z ilością odpowiedzi 185, a ponad 13 tyś wyświetleń.
 10. Przeszukales forum? Tematow jak ten bylo kilka jak nie kilkanascie. Dodatkowo jakbys dobrze poszukal na forum to jest poradnik jak wgrac polski jezyk.
 11. Jeżeli zgłaszasz do sklepu to wyłącznie z rękojmi a nie z tytułu gwarancji. Pamiętaj o tym.
 12. To grzeb dalej, może się dogrzebiesz.
 13. Cały czas jest w pierwszym poście.
 14. Sprawdź adb device czy widzi zegarek Jak się nie mylę, zegarek nie jest widoczny w trybie fastboot przez komputer.
 15. Pisz do supportu albo o jakąś rekompensatę albo wymianę. Sprawdź czy masz ochronę PP jeszcze.
 16. Ponowne wgranie nowych sterowników wraz ze zmianą portu usb.
 17. Jeżeli masz stratosa to jakim cudem chcesz wgrać rom od Pace ?? Rom PL do stratosa jest w innym dziale dokładnie tutaj: Następnym razem proponuję dobrze przejrzeć forum.
 18. Tak u mnie wygląda na tym romie. Połączenie z telefonem prawie ciągle, parowanie z aplikacją, min raz dziennie, podświetlenie auto, wszystkie możliwe powiadomienia, plus jakaś aktywność mierzona.
 19. Hmm, a to nie jest wina, że bootloader nie jest odblokowany ? Jak się mylę to @Lector lub @Kaudii® mnie poprawcie.
 20. Od samego początku pisałem, że pomiar i algorytmy w stratosie to pomyłka
 21. A poczytałeś, że od romu 2.3.8.0 w górę zmienili zasady sterowania przyciskami ? Stary sposób działa jeszcze na 2.3.7.0.
 22. No [email protected]#$% kolejny !!! Kolego, przeczytałeś dokładnie wątki na forum ? Wydaje mi się, że nie. Sam kilkanaście razy pisałem, że nie Minimal ADB tylko minimum ADB 1.4.3 !!
 23. Kupiłeś od kogoś zegarek, kto próbował już na innym nicku na forum zmieniać rom. Pisz do @Kaudii®
 24. Zamykasz katalog poleceniem Dochodzisz tak do C:\ i wpisujesz
×
×
 • Create New...