Jump to content

Lector

Administrator
 • Content Count

  3,678
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  95

Everything posted by Lector

 1. Możesz spróbować eksportu Mi Fit > Google > Strava. https://support.strava.com/hc/en-us/articles/216919267-Google-Fit-Integration
 2. Mój GTS ma problem z pracą z dwoma aplikacjami. Pamiętam ze Pace chodził, ale może przez to ze wcześniej były inne wersje aplikacji.
 3. Możesz dodać konto Stravy chyba w Mi Fit, lub zmień na aplikację Zeep bo tu jest to na pewno.
 4. Może ktoś będzie zainteresowany. https://www.pepper.pl/promocje/amazfit-stratos-354491
 5. Z tymi nie ma problemu. Najlepiej odinstalować poprzednie i zrestartować komputer.
 6. Zrywa połączenie z zegarkiem. Czyli albo jednak źłe sterowniki, możesz spróbować z innym portem USB, może blokuje Ci antywirus.
 7. Niestety alternatywne oprogramowanie nie zmieni nic o czym piszesz. Głowna różnica to taka ze doda Polski język, może poprawić czas działania na baterii i może pomoże ze szybciej będzie łapać GPS. Ale aby wgrać alternatywne oprogramowanie musisz odblokować bootloader, co wiąże się z utratą gwarancji.
 8. W menu - Ustawienia - System - Reset fabryczny (nie sprawdzałem). Jak to nie pomoże to już nie wiem co jeszcze można by zrobić.
 9. Coś blokuje skrypt. Nawet nie pojawia się linia do wpisania kodu, druga sprawa to że nie otwiera się strona z generatorem kodów. W dziale poradniki masz temat z poprawnymi sterownikami ADB - może to jest tym problemem.
 10. Taptalka nie będzie. Jako forum nie mamy z nim miłych wspomnień - wycieki ukrytych tematów. Alternatywa:
 11. Widzę ze zapowiada się cywilizowana wersja zegarka. https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/xiaomi-mi-smart-clock-asystent-google-budzik Czy będzie możliwa podmiana firmware?
 12. Mi zdarzały się jednodniowe odchyły od normy, ale po kolejnym ładowaniu ponownie trzymał 5-6 dni. Efekt nie trzymania baterii (do 24h) miałem po zalaniu, ale przy okazji nie mierzył pulsu.
 13. Więcej informacji w odpowiednim dziale: https://xiaomifans.pl/forum/58-amazfit-gtr-2e/
 14. Więcej informacji w odpowiednim dziale: https://xiaomifans.pl/forum/56-amazfit-gts-2e/
 15. No to mamy światową premierę kolejnego modelu, tym razem nowością ma być pomiar temperatury ciała. https://www.amazfit.com/en/gtr2e.html
 16. No to mamy światową premierę kolejnego modelu, tym razem nowością ma być pomiar temperatury ciała. https://www.amazfit.com/en/gts2e.html
 17. Zegarek miał kontakt z wodą? Działa poprawnie GPS/tętno?
 18. Forum XDA i pisanie do odpowiedniej osoby - może się uda.
 19. @R4fal nie wiem czy chwilowe, ale wkurzające. Tak mi się działo na serwerze China, przeszedłem na EU było super i znów coś nie tak.
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept