Jump to content

Lector

Administrator
 • Content Count

  2783
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

Everything posted by Lector

 1. Lector

  Mi Home Wykresy

  Niestety nie mam tego czujnika. Ale obawiam się iż on czegoś takiego nie posiada. Historia (wykresy) by musiał zapisywać w chmurze, a urządzenia bluetooth na ogół nie mają dostępu do neta. Wiem są bramki jak lampka, ale raczej tylko po to by chodziło sterowanie - automatyzacja.
 2. Coś z nim nie tak, zrób factory reset. Lub nawet wcześniej po prostu go wyłącz i włącz ponownie. Jak problem pozostanie reklamuj go.
 3. 60 razy więcej niż bez pewnie 2-3 dni wytrzyma. Jak masz wyłączony to ekran odświeża co się minutę, a jak włączyć to co sekundę.
 4. @Jablonson jeżeli zmieniałeś już ROM to i numer wersji zegarka się zmienił. Ten numer określa wersje językową ROMu. Na pudełku powinien być numer pierwotnej wersji. Kod do odblokowania bootloadera może być przydatny ponownie. Z bliżej nieokreślonych nam informacji, może się zablokować przy wgrywaniu ROMu.
 5. Sprawdź jak będzie działać na oryginalnym ROMie, jak będzie Ci czegoś braknąć lub coś Ci nie będzie pasować. To zapytasz się i jak będzie inaczej to sam podejmiesz decyzję czy zmienić czy nie.
 6. Lector

  Nasze sceny

  Jest coś takiego, jak otwarte powyżej 1 minuty. Musisz pokombinować, mogę pomóc, ale przez ten tydzień będę trudno osiągalny - jadę w delegacje i tylko telefon mi zostaje z dostępem do neta. Ogólnie byś musiał mieć 4 sceny. Dzień - ustawiasz jak ma działać oczyszczasz Noc - ustawiasz jak ma działać oczyszczasz Aktywuj dzień - jak drzwi się otwierają (lub jak są otwarte powyżej minuty) to dezaktywuj scenę noc, a aktywuj scenę dzień Aktywuj noc - jak drzwi się zamkną to dezaktywuj scenę dzień, a aktywuj scenę noc
 7. Daje język Polski, bo nawet Pace, te z Polskiej dystrybucji aktualnie go nie mają. Za jakiś czas się pojawi oficjalnie PL, a tak masz EN i kilka innych języków do wyboru bez Polskiego.
 8. Lector

  Key Genrator

  Dziś mija rok od uruchomienia generatora.
 9. Mam tą i jest BLE https://www.gearbest.com/smart-lighting/pp_1686703.html?wid=1640583
 10. Miałeś za małą ilość postów, już wyrobiłeś normę
 11. Przywróć ustawienia fabryczne zegarka. Lub wykorzystaj toola, A w kółku w moim podpisie.
 12. Każdy mógł przystąpić, nie każdy się załapał O terminie to pewnie i samo Huami nie wie.
 13. A wystarczyło przeszukać forum. Ale po co skoro można założyć nowy temat.
 14. Instalacja powinna tak przebiegać: Po wgraniu plików zegarek uruchomi instalację (pasek postępu na ekranie zegarka) na ekranie kompa to co przy czasie 3:17 filmiku.
 15. Nie wgrało pliku, zerwało połączenie pewnie.
 16. Małe poprawki, jak lepszy dotyk i pewnie ciut dłuższy czas pracy na baterii, ROOT. Pewnie na początku też lepsze tłumaczenie
 17. @muniak.konrad już masz aktywowany numer seryjny.
 18. Tak, w tym roku wymieniałem w kilku czujnikach temp, sygnalizował poprzez apkę.
 19. Powinny być te sterowniki nie wiem jakie masz. Jak zegarek nie widzi, zmień port USB, dociśnij mocniej zegarek do podstawki. Trudno zdiagnozować coś na odległość. Również mógł się trafić jakiś wadliwy egzemplarz.
×
×
 • Create New...