Jump to content

Lector

Administrator
 • Posts

  3,721
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  120

Everything posted by Lector

 1. Jak się Wam podoba nowy wygląd? Mi brakuje w nim ciemnego motywu, ale jak dla mnie prezentuje się super.
 2. U mnie Mi Body 1 dodaje się z aplikacji. Wcześniej jak nie było możliwości, dodawałem w MiFit logując się tym samym loginem. Po dodaniu w MiFit pojawia się w Zepp.
 3. Jeżeli go ktoś tak sprzedał, to obstawiam że był kupiony w Chinach. Więc jeżeli trafił on w takim stanie na rynek wtórny to gwarancji już nie ma. Nie ma tu gwarancji globalnej, każdy sprzęt reklamujesz w kraju w którym kupiłeś (ewentualnie EU).
 4. Więcej w artykule: https://www.purepc.pl/huami-prezentuje-chip-huangshan-s2-oraz-nowy-system-operacyjny-zepp-os-dla-smartwatchy-amazfit
 5. @jkobi77 zobacz ten post
 6. U mnie na Pixelu 4a z beta Android 12 też bez problem działa.
 7. Wystarczyło zapytaj wujka Google. https://m.apkpure.com/pl/mi-gimbal/com.fimi.app.gh2
 8. Tu masz mój skrypt, gdzie jest wymuszenie pokazania QR.
 9. Dziś miałem opcje wyboru regionu dla zapewnienia bezpieczeństwa. Po wybraniu Polski, teraz nie mogę zalogować się kontem Xiaomi.
 10. Po przywróceniu ustawień fabrycznych się nie pojawia?
 11. I jak tam Twoje zamówienie, dotarło? Też mi chodziło po głowie aby go zakupić zamiast obecnego GTS'a.
 12. W telefonie to znaczy gdzie? W aplikacji pogoda czy też jakiś widget? Zegarek pobiera niezależnie pogodę z aplikacji Zepp. Zobacz w Zepp czy poprawnie wykrywa miejscowość, zdążają się problemy z synchronizacją.
 13. Amazfit T-Rex Pro (T-Rex 2) to kolejne wydanie pancernego zegarka od Huami. https://www.amazfit.com/en/t-rex-pro.html
 14. Może antywirus blokuje, nie uruchamiaj jako administrator.
 15. https://www.telepolis.pl/wiadomosci/sprzet/amazfit-t-rex-pro-dopiero-zbliza-sie-premiera-a-zegarek-jest-juz-w-polsce
 16. Może uszkodzony, diody przy pomiarze świecą. Zobacz może hard reset pomoże.
 17. Objaw zerwanego połączenia, antywirus, sterowniki, kabel.
 18. https://www.tabletowo.pl/amazfit-t-rex-pro-znamy-wyglad-i-specyfikacje/
 19. Nie widzę adresu strony. Jest w nim zawarty SN i wersja ROM. Z tego co widzę w panelu do obsługi generatora, pojawia się u Ciebie niepoprawny numer czyli "0123456789abcdef". Musisz sprawdzić komendami ADB czy zegarek ma nadany poprawny numer seryjny.
 20. Ekran łapie ryski, ale nie mam go jakoś zabezpieczonego a w pracy robię w krutkim rękawku i zegarek jest bardzo narażony na zarysowania czy uszkodzenia. Zwłaszcza gdy dokładam towar na stalowych pułkach (pracuje w Castoram). Zegarek mam jakiś rok i ekran wygląda jak na foto. Rysy normalnie nie są aż tak widoczne, ale są Z baterią było lepiej, bywało że trzymał do 30 dni, teraz jakieś 2 tygodnie. PAI działa, ale nie mam porównania, dokładność pomiarów tak jak w innych modelach Amazfit. Nie miałem jakiś odchyłów. Pewnie kupiłbym ponownie, bo nie mogę na niego narzekać. Miałem dwa Pacy które mi się zalały, miałem Bipa w którym się odkleił ekran. Myślałem nad wymianą na model 2, ale nie wart tej ceny - jak dla mnie.
 21. Pewnie zrywa połączenie, może wina sterowników ADB: Spróbuj zmienić port USB w kompie. Pokaż co się pojawia w adresie strony generatora gdy masz komunikat o braku SN. Możesz użyć aby sprawdzić poprawność odczytu SN z zegarka w menu BOOTLOADER uzyskanie pomocy w odblokowaniu.
 22. Jak w temacie sprzedam swój ruter w wersji EU czyli wtyczka bez przejściówki. Do zestawu dorzucam wydrukowany wieszak ścienny. U mnie działał jako AP że wzmacnianiem sygnału. Powód sprzedaży jest banalny, będę budował nowy dom i tam inaczej rozwiąże połączenia sieciowe. Myślę że cena 50zł + koszt wysyłki będzie OK.
 23. Lector

  Serwery EU

  No u mnie też nic nie widzi.
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept