Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Wiem robilem ale na ta chwile mam zdjętą automatyzacje z Ikei bo zastąpił je meteoryt. Jedynie musze coś do switchy dodać bo i one nie dzialaja z gu10.Poza tym da sie cos zrobic z pluginem od grup wifi,chociazby żeby taki jak w meshu byl? Przy okazji czy Hub Aqara wysyla jakiekolwiek powiadomienia o alarmie. Na razie spiolem z czujnikiem otwarcia i przy zdarzeniu wyje i blyska jednak powoadomien na tel a nawet zdarzen w apce nie zapisuje
 3. nie musza byc powiadomienia, zeby zrobic cloud. masz napisane na 2 ostatnich stronach jak to zrobic.
 4. Wszystkie sceny mam LAN. Wiem ze dzialaja tylko jako cloud ale na ta chwile nke będę dodawał powiadomień poczekam moze coś sie ruszy. Ale bardzo dziękuję za sugestie
 5. @piteron jakie masz sceny, cloud czy lan? Może sceny na tych gu 10 muszą być cloud, żeby działało jak należy. Ja mam wszystkie sceny cloud od początku i działają w grupach czy nie. @Tedi napisał, że jak dodał powiadomienia (czyli sceny przeszły na cloud) zaczęło działać. Dodaj w scenach powiadomienia albo jakiś warunek czasowy, zmienią się w cloud i oby zadziałało.
 6. A ja dzisiaj sprawdzilem na bramce Aqara i tez automatyzacje w grupach nie działają. Wiec u mnie zarowno na Mimulti jak i na Aqara jest lipa z automatyzacjami gdy gu 10 Ikea sa w grupach
 7. Yesterday
 8. Ja też mam mi multi i żadne automatyzacje nie działały a jak dodałem powiadomienia to hula jak trzeba.
 9. Dziś zauważyłem u siebie że sceny takie, które mam ustawione w pewne dni tygodnia uruchamiają się nieprawidłowo. Sprawdziłem ustawiając po kolei dzień i wyszło mi że ustawienie działa z dniem kolejnym. Czyli jeśli chciałem by lampki za pomocą relay i czujnika światła MI włączyły się dziś (sobota) zadziałało gdy ustawiłem dzień Niedziela. Myślałem że to jakieś przesuniecie czasu, które ostatnio robiliśmy by bramka w odpowiednich godzinach pasowała do polskiego czasu. Ale to najwidoczniej nie to bo inne sceny które mają ramy czasowe działają jak w zegarku a tu przesunięcie jest spore... ktoś coś ? Bo ja już nie wiem, oczywiście wszystko wcześniej działało, czyżby znów problemy z serwerami ? Bramka Mi v3 i region PL.
 10. Mam pytanie czy udało Ci się rozwiązać problem, mam to samo i nie wiem juz co robić. Wszystko puste
 11. witam, dzis po pierwszym włączeniu urządzenia wszystko przebiegło dobrze, robot nie zapisał jednak mapy, mimo ponownych prób dalej nie zapisuje mapy, nie pokazuje tez robota w czasie bieżącym. Sprawdziłam zakładkę "cleaning history" i widoczne jest cale mieszkanie które posprzątał ale mapy dalej nie ma i nic nie koge zrobić. Jeździł juz z 5 razy idalej nic. Będę wdzięczna za pomoc.
 12. Witam , rom zainstalowany . Wszytki działa , teraz mam pytanie jak zainstalować pilota to sterowania telewizorem przez wi-fi ?
 13. Tego mikrofonu nie wpina się bezpośrednio do żadnego ze smartfonów, po drodze jest konieczny odpowiedni splitter (przejściówka wpinana w gniazdo słuchawkowe, ale mająca 2 gniazda: "mikrofon" i "słuchawki").
 14. Może to się wyda szokujące (w dobie używania GCam na czym się da), ale na większości smartfonów czy tabletów z androidem, zwykle używam tej apki zamiast fabrycznej: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sourceforge.opencamera
 15. To zależy od wersji Androida pod spodem MIUI
 16. Jak patrzę na te wasze listy sprzętu, to od razu widzę, że fanem nie jestem mimo to (jeśli inne marki tej korpo też się liczą): Redmi 4X, leży jako zapasowy telefon, ale się nie kurzy, bo tymczasem jest jednostką obliczeniową(!) w BOINC (łącznie w swoich rękach miałem 3 sztuki, w tym jeden nadal mam i nadal jest od nowości sprawny, czego się nie da powiedzieć o 2 pozostałych - jeden zniszczony mechanicznie nie do odratowania, drugi po wymianie ekranu służy komuś innemu ponoć do dziś) Powerbank Zhimi Wkrętak precyzyjny z bitami (MiJia bodajże) Cały kartonik osprzętu ZHA (Lumi i MiJia), który czeka na lepsze czasy (tj. gdy będę miał więcej czasu i ochoty, bo po stwierdzeniu niekompatybilności z moją dotychczasową instalacją wylądowały w kartonie… ale w końcu się dorobiłem dongla CC2531 więc może się za to wezmę?), a jest tego całkiem sporo (kostka, przyciski, czujniki) Swego czasu całkiem sporo żarówek Yeelight (w ramach ujednolicania systemu - przeszedłem w całości na ZLL i pozbywania się źródeł trupiobladego światła wyeliminowałem je całkowicie z instalacji…) DVR 70mai (u syna w samochodzie), szczerze mówiąc ja żadnego związku z Xiaomi nie widzę, ale handlarze sprzedają to jako Xiaomi…
 17. W moich scenach są dodane opóźnienia 1 sekundowe i to też daje od razu cloud
 18. nie musza byc powiadomienia. wystarczy dodac warunek z urzadzenia wifi, ktory jest zawsze spelniony (zeby scena stala sie cloud) np. z nawilzacza/oczyszczania jesli temperatura mniejsza niz 100 stopni.
 19. Ja mam Mi multi. @Tedi wiem robilem z powiadomieniami i dziala ale jakoś nie moge sie przyzwyczaić ze telefon co moment mi brzeczy😉
 20. Pod jakie bramki macie podpięte te Gu 10? Może właśnie bramka jest problemem bo u mnie na Mi Multi chodzą wszystkie automatyzacje bezproblemowo cxy to w grupach czy nie.
 21. Spróbuj zrobić jedno powiadomienie na telefon na końcu automatyzacji. To ja pisałem o tych powiadomieniach i u mnie bez tego żadna automatyzacja żarówek nie zadziała. Myślę więc, że może to też działać w drugą stronę - po wysłaniu powiadomienia to co dalej już się nie odpali więc spróbuj z jednym powiadomieniem na końcu całej automatyzacji.
 22. Kupiłem drugą kamerę MJSXJO2HL, zaktualizowałem do najnowszej wersji i teraz o godzinie 18 kamera wyłącza się, pojawia się komunikat "kamera nie włączyła się" i pomaga wypięcie z gniazdka. O co może chodzić? Aktualizacja coś namieszała? Na starej kamerze jest wszystko ok. Nie ma znaczenia czy region PL czy CN.
 23. W aplikacji pojawiła się ostatnio możliwość dodania nowego urządzenia tzn. wagi. Ktoś wie z jakimi urządzeniami aplikacja współpracuje?
 24. Last week
 25. Cam

  Zasięg

  Dzięki za odpowiedź. Czyli masz podobnie? U mnie i w trybie ultra i normalnym jest tak samo słaby zasięg, podobny jak miałem w bipie. W stratosie 2 jest dużo lepiej ☹️ A jeżeli chodzi o baterie to w 3 w normalnym trybie wytrzymuje podobnie jak w 2, dopiero w ultra jest dłużej.
 26. Aha, to dziękujemy Z tym dodawaniem też stosowałem taką metodę. Bo mój hub nie reaguję na wprowadzanie w tryb parowania przez przycisk na obudowie.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...