Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Yesterday
 2. bramka v3 (z microusb) jest oficjalnie na wszystkich regionach. jesli beda chcieli to moga zaczac filtrowac urzadzenia po stronie chmury zgodnie z oficjalna lista i nie sparujesz nic extra na zadnym regionie.
 3. Czy kupując to Xiaomi Gateway Hub v3 HomeKit ZigBee wszystko będzie działało jak dawniej? Jest szansa że wprowadzą ściślejsze restrykcje co do regionalizacji i któregoś dnia znikną urządzenia we wersji CN nawet przy użyciu modowanej aplikacji?
 4. Last week
 5. Przed wczoraj pisałem że 3H zniknął mi z GH, zainstalowałem starszą wersję Xiaomi mi home i po jakimś czasie znów się pojawiło. Wczoraj padł serwer tuya i obsługa GH może była powiązana awaria z Xiaomi ,chodzi wątpię
 6. Grzebią coś mocno. Praktycznie każdego dnia aktualizacja apki google a i sama GH też ostatnio 2 aktualizacje w krótkim czasie. Może niedługo wreszcie zawita wersja PL na głośniki.
 7. Moje 2S też wróciły. Potrzebna była jeszcze raz synchronizacja urządzenia. Widocznie coś grzebali z nimi bo same znikły. Ale lampa z wentylatorem nadal odpala sam wentylator bez oświetlenia co jest poniekąd dziwne bo GH widzi ją jako źródło światła
 8. Wreszcie mam oczyszczacz 3h w GH 😀 @piteron u mnie wentyl 1c działa bez problemu. Jeden mi box mi się zdublował( dziś aktualizowany, możliwe, że dlatego), ale proste usunięcie załatwiło sprawę.
 9. Szybkie pytanie bo jestem właśnie w Ikei - które GU10 da radę sparować z mi-home? Mam moda i bramkę mi multigateway (lumi.gateway.mgl03).
 10. Witam. Czy miał ktoś problem taki, że zegarek stanął, dalej wyświetlając godzinę (akurat pełna godzina 3.00 w nocy) Inne pomiary też stanęły i nie można się połączyć przez mihome ani sparować ponownie.
 11. Ok dzięki, rozumiem. Czyli teoretycznie po tych 30 minutach lub jednostkach powinno załapać. Pewnie zwiększenie częstotliwości lub zmiany poziomu jednostek nie jest możliwe? dotyczy się to również innych urządzeń sterowanych za pomocą aplikacji xiaomi home?czy może są jakieś wtyczki do taskera?
 12. automatyzacja normalnie dziala wolno, bo dane sa do chmury wysylane z niewielka czestotliwoscia (zwykle co 30m lub zmiana aqi o 20 jednostek). jak masz odpalona apke i podglad urzadzenia to wymusza wysylanie danych co kilka sekund, zeby bylo widac odczyty live. efekt uboczny to szybka automatyzacja (przez czeste wysylanie danych).
 13. Podłączam się do tematu.Aplikacja Xiaomi Home modowana z plikiem json dla purifier 3c.Automatyzacja działa tylko po uruchomieniu aplikacji na telefonie jakie są pozostałe metody wymuszania odświeżania danych? wydaję mi się że albo aplikacja albo jakiś proces jest ubijany przez telefon? sprecyzuje, muszę otworzyć "pod menu" oczyszczacza w aplikacji xiaomi home lub jego skrót na pulpicie by automatyzacja została wykonana. Uruchomienie aplikacji xiaomi home nie wystarczy, nie działa
 14. Widzę ze masz jakis wentylator. U mnie wczoraj właśnie padły w GH S2 a lampa z wentylatorem nie zapala światła tylko wentylator ,a jest widoczna jako żarówka
 15. Wczoraj ni z gruchy ni z pietruchy GH dodało mi oczyszczacz powietrza, pewnie koledzy z Xiaomi coś naprawili, bo wcześniej ni cholery go nie chciało widzieć
 16. Witam, zauważyłem ostatnio, że jak próbuje się połączyć z kamera Xiaomi imilab poprzez lte w telefonie to nie łączy się. Stoi na 20%. Zaś jak łączę się poprzez router WiFi to jest ok. Sieć Orange. Czy to że lte idzie przez ipv6 a router ipv4? Co może być przyczyną?
 17. plugin mgl03 z obsluga qingping i kilku innych sensorow. /Android/data/com.xiaomi.smarthome/files/plugin/install/rn/1000190/1014332/android/main.bundle main.bundle
 18. usun z apki i dodaj ponownie. jak nie wykryje do dodania to przytrzymaj na nim przez 3s przycisk.
 19. Problem w tym tym że właśnie jeden sensor ble jest tylko po Bluetooth. Czekam już tak ponad godzinę od ostatniego dodania i nic się nie zmienia.
 20. jak wejdziesz w zigbee to bedziesz mial. sensory ble masz sparowane, ale qingping nie ma standardowo integracji z alarmem. kiedys wrzucalem plugin, ktory pozwala uzywac qingping do alarmu, poszukaj na forum. potem wrzuce ponownie.
 21. Mam nadzieję że o oto Ci chodziło. Nie mam nic po Zigbee. Dodatkowo nadmiernie iż znalazłem instrukcję w której po wejściu w bramce w urządzenia dziecięce pojawia się taki plusik, a ja tu nie mam takiego przycisku.
 22. sensory ble firm trzecich nie sa zintegrowane z pluginem bramki w sensie alarmu. nie masz nic zigbee? pokaz screen z listy sensorow bramki ble.
 23. Panowie od rana się męczę. Dziś doszła do mnie bramka mi hub. Wszytskie urządzenia działały prawidłowo ale nie mogłem ustawić nic w polu ochrona. Postanowilem że usunę jeden z czujników (qingping door) i zobaczę czy dodaniem go ponownie spowoduje że będę mógł coś w tych opcjach dotyczących ochrony zmienić. Niestety po ponownej próbie dodania czujnik widnieje tylko jako działały po Bluetooth. Co źle robię? Czy mam coś kliknąć na bramie czy dodać standardowo przez aplikację (bo tak właśnie robię). Chciałem zresetować ten czujnik ale nie mam pojęcia jak. Już nie mam sił.
 24. to nie jest glosnik do mi home tylko google home.
 25. Czy któryś z forumowiczów posiada ten zegar? Czy rzeczywiscie można nim sterować innymi urządzeniami Smart głosowo oraz fizycznie z zegarka (np przekaźnikami, odświeżaczem, żarówkami)? Czy jeżeli zostałaby dodana możliwość obsługi w języku angielskim to będzie to jako aktualizacja czy raczej nie ma na to szans? W aplikacji mi home nie widzę tego urządzenia do dodania - tak powinno buc? Nie da się go zdalnie kontrolować?
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept