Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Wrócić do oficjalnego romu. Na forum jest wszystko dobrze wytłumaczone. Tutaj poczytaj:
 3. To już 1 dzień więcej niż przy najlepszych wynikach stratosa A jak tryb ultra?
 4. przedstawiam test i funkcje(aplikacji) kamery w formie filmu na moim kanale SMART HOME PL zapraszam
 5. u mnie nadal 2.3.10.4 ..od Kaudiego jak przejść na 2.3.11.0 ?
 6. Witam Macie pomysł czemu godzina w powiadomieniu o wykonaniu sceny/automatyki jest przesunięta dość sporo? Przy czym w każdym innym miejscu jest ok.
 7. Last week
 8. Potwierdzam, że po aktualizacji do softu 2.3.11.0 praca na baterii zdecydowanie się zwiększyła, wcześniej przez dwa dni używania schodziło mi z 50 % baterii, a po aktualizacji przy analogicznym użytkowaniu zeszło przez dwa dni około 25%.
 9. A jeszcze jedno pytanko. dzisiaj zauważyłem, że jak wyłącze ledy fizycznym wlacznikiem i potem włączę aplikacja, to gasną po około 30-40 sekundach. wtf
 10. Dziś 2 bieg 50min z gps. Zegarek trzyma juz 6 dni 2g - zostało 30%
 11. Cos to dziwne. U mnie jest. To moze być sprawa wersji endomondo. Nie mam premium ale raz wykupiłem brak reklam i kilka jakiś opcji dodatkowych (chyba 12zł dawałem)
 12. ostatnio instalowałem aktualizację ROM v2.3.11.1 na stratosie i aktualizację Amazfit v3.4.7 - nie wiem gdzie przyczyna, ale stratos dłużej mi trzyma na baterii ...
 13. Dzięki lukas za wskazówkę. Po synchronizacji w endomondo faktycznie kadencje mam, tylko pokazuje to jako o/m - obrotów na min i obok symbol kółka obok. Typ aktywności mam bieg( w pliku GPX). Dałoby się z tym żyć ale po synchronizacji nie mam informacji o tętnie średnim i max.
 14. To zamień przewód w module jak masz pod S1 na S2, a jak masz pod S2 to na S1.
 15. w apce podczas włączonych ledów pali się pstryczek po lewej. po włączeniu fizycznym wyłącznikiem w apce przeskakuje pstryczek z prawej strony i nic więcej. cyka moduł. należy zmienić wejścia, wyjścia?
 16. To cykniecie jest z włącznika czy z modułu? Jaki kolor wchodzi do włącznika? Jak cyka moduł i masz odpaloną aplikację to któryś kanał zmienia stan? Bo może pomyliłeś wyjścia.
 17. jak próbuje włączyć fizycznym, to słyszę cykniecie i nic więcej się nie dzieje. sterowanie aplikacją działa
 18. Faktem jest że są jakieś problemy z synchronizacją. Pokazuje, że zsynchronizował a kroków nadal 0. Trzeba kilka razy odświeżać, i po chwili pokazują się treningi.
 19. zarąbiście działa. ale nie mogę włączyć/wyłączyć fizycznym włącznikiem...
 20. Chodzi o to, ze w kostce muszą być trzy niebieskie.
 21. No i jedziesz dalej: Połączenia które masz zostają. Niebieski dopinasz na trzeciego go kostki, brązowy dopinasz do kostki i IN puste w module (zasilanie modułu), brązowy od zasilacza do S1, oraz łączyć L1 z L zasilacza.
 22. Ja mam dane (co prawda jest to połowa tego co pokazuje sam zegarek) . Nie bawię się z przegrywaniem treningu do endomondo. Korzystam z aplikacji syncmytracks która synchronizuje mi dane między strava a endomondo
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...