Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. SYNCHRONIZACJA AMAZFIT WATCH Z STRAVA

  Zainstaluj wersje z forum i powinno śmigać
 3. SYNCHRONIZACJA AMAZFIT WATCH Z STRAVA

  Zaintalaowałem GP wersję i nie mogę się tym razem zalogować na konta. Ani poprzez google, faca ani logując się przez e-mail. Wychodzi komunikat "null". Pomocy...
 4. Dzisiaj
 5. [ROM] Stratos US_PL 1.0.1 by Kaudii

  LOL Januszu DEVELOPERKI ten log jest z błędnej kompilacji jednego z plików. Kogo chcesz tym postraszyć
 6. Ale, że co? Że niby pan żąda ja mam wykonać ? A ja ... już lecę - zadzieram kiecę i lecę! Kochany, dziś to już i po gębie za free nie dostaniesz! luzzzzz.
 7. [ROM] Stratos US_PL 1.0.1 by Kaudii

  @obserwator82 to zrób sobie swój jak Cię tak to martwi. Rom robię dla siebie i go udostępniam, nikt nie każe Ci go instalować, odexowany nie będzie, zipaling i owszem, a apka treningu na tę chwilę zostanie jak jest. Chyba że uda sie ogarnąć problemy z aplikacją właściwą.
 8. Dziękujemy Panu @obserwator82 za pytanie. A ja mam pytanie, jak się można wypowiadać o ROMie którego się nie instalowało? Chyba ze łamiesz nasz regulamin i instalujesz ROM jakoś na lewo, a to tylko kierunek by dostać BANA.
 9. [ROM] Stratos US_PL 1.0.1 by Kaudii

  Dziękujemy Panu @obserwator82 za uwagi. A ja mam pytanie, jak się można wypowiadać o ROMie którego się nie instalowało? Chyba ze łamiesz nasz regulamin i instalujesz ROM jakoś na lewo, a to tylko kierunek by dostać BANA.
 10. [ROM] Stratos US_PL 1.0.1 by Kaudii

  czy nowa odslona romu moze byc odexowana z zrobionym zipaligned apk ? czy trening apk nadal bedzie tez z starego amazfit? martwia mnie logi z twojej wersji romu.
 11. czy nowa odslona romu moze byc odexowana z zrobionym zipaligned apk ?
 12. Tools For Amazfit Pace - Xiaomi Fans Polska

  Mam nowego Pace'a a zależy mi na języku PL. Dzięki za wrzutkę!
 13. Logowanie przez gmail zwraca znany błąd *null*, na wersji ENG z GP nie ma problemu. Jedyne wyjście na tej PL wersji to po prostu utworzyć konto i wtedy się zalogujemy.
 14. na orginalną wersje u mnie się nie chce zainstalować ,po zainstalowaniu dalej problem z logowaniem
 15. I jeszcze jedno znalazłem małe błędy w tłumaczeniu jak jest rozładowanie baterii.
 16. @Fajer13jak pisałem do globalnego serwisu to min. w odpowiedzi pisali że nie prowadzą już sprzedaży tego zegarka. A Co do baterii mogę powiedzieć że już ktoś tutaj na forum o tym pisał i nawet zastosowałem się do tej rady używałem starej ładowarki 0,5A i nic to nie zmieniło... Ale mój zwróciłem więc może był uszkodzony..
 17. Wczoraj
 18. Ok, fajnie. Rzuciło mi się w oczy powiadomienie tylko nie zrobiłem zdjęcia a skasowałem z powiadomień ale było coś na styl "wstań i chodzić przez minutę".. kojarzysz?
 19. W nowej wersji będzie zmiana, już w plikach PL mam Odległość
 20. Używałem ostatnio aktywności i tak przez myśl mi przeszło czy nie lepiej by było gdyby zamiast "PRZEBIEG" był "DYSTANS"? Jak myślicie?
 21. Problem z dodawaniem urządzeń

  Jest jakaś opcja żeby zainstalować starszą wersję aplikacji mihome na iOS?? Tego jeszcze nje próbowałem a może to mi pomoże?
 22. Nie wiem może to wina tego, że łączy się z aplikacja Iphonowską... nie wiem czemu są takie różnice b nie wyłączam na noc... Teraz piszesz o baterii a dopiero co mi zjebkę zrobiłeś, że to zły temat. Napisałem o baterii tutaj bo walczę na Twoim romie a z tego co widzę ludzie mają różne odczyty więc szukam przyczyny tego stanu. Nie wiem czy wgrać go jeszcze raz.. W moim mam autopodświetlenie ruuch nadgarstka aktywuje w godzinach 22-5 rano nie odpalam aplikacji zeby synchronizowac zegarek Powiadomienia włączone ale tylko o dzwoniącym telefonie fb i i cała rszta wyłaczone z poziomu telefonu wiec albo mam kiepską baterie albo coś gdzieś mi ciągnie tylko nie wiem jak to ustalić JAKI MACIE WGRANY SOFT może to wina 2.3.2.7 ....
 23. Chwilę wcześniej połączenie było, bo sprawdzałem tym programem, czy jest odblokowany bootloader. Dziwne..
 24. Nie nie ma. Wygląda na problem połączenie lub sterowników.
 25. Wcisnąłem nr 3 by zrobić roota i dałem enter. Wisi przy takim czymś. Co teraz? Już jest root?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×