Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Dopiero zaczynam tworzyć sobie inteligentny dom i stąd moje pytanie. Korzystam ze zmodowanej apki i mam w domu oczyszczacz w wersji Eu. Jaka bramkę kupić? Też z oficjalnej dystrybucji Eu? Chciałbym później móc do kupować inne urządzenia i je łączyć, te które nie są dostępne w pl oficjalnie też. Czy bramka xiaomi obsługuje wszystkie urządzenia które są w standardzie zigbee dostępne na rynku? Jak to wygląda z waszych doświadczeń?
 3. cort06

  Sceny Mi Home

  Ooo, nie zauważyłem tej opcji. Dzięki.
 4. Lector

  Sceny Mi Home

  Jak to nie ma możliwości ustawienia zakresu godzin scen? Po ustawieniu sceny na dole masz ustawienia kiedy ma działać scena, w jakie dni ma scena działać i w jakich godzinach. Więc ustawiasz trzy sceny: wyłącz która działa cały dzień włącz auto od 7 do 18 (może trzeba będzie zrobić korektę +-1h) włącz tryb nocny od 18 do 7 (jak wyżej)
 5. Yesterday
 6. cort06

  Sceny Mi Home

  Panowie, podpowie ktoś jak ustawić scenę na oczyszczacz, żeby od godz. 7 do godz. 18 monitorował czy nie jest powyżej wartości X i włączał się w trybie automatycznym a od godz. 18 do godz. 7 w trybie nocnym? Czy ustawienie 4 scen będzie ok? tzn. Powyżej X włącz, poniżej X wyłącz, po 7 tryb auto, po 18 tryb nocny? Czy robi się to jakoś inaczej? Myli mnie w Mihome, że nie ma możliwości ustawienia zakresu godzin.
 7. Mam do Was pytanie. Zastanawiam się nad zakupem smartwatcha do biegania i pływania. Stratos 3 niby pasuje mi pod wieloma względami, ale... Oglądając różne porównania wydaje się że wyświetlacz jest masakrycznie nienasycony kolorami, nieczytelny itp. czy mógłby się wypowiedzieć jakiś ekspert czy to tylko moje urojenie ew. Nagonka na kupno innych zegarków (samsunga) czy faktycznie wyświetlacz wygląda kiepsko?
 8. Może dlatego się uczuliłem, że znajoma Chinka uczyła mnie poprawnej wymowy i teraz strasznie kole w uszy jak słyszę, jak to ludzie wymawiają ;D
 9. Pozostaje czekać na Dzień Singla
 10. Last week
 11. Korzystałem kiedyś z serwisu na Czarnowiejskiej. Usługa bez uwag, w terminie i wydaje mi się że dobrze. Na tyle byłem zadowolony, że poleciłem serwis znajomemu. Niestety, w tym przypadku dali ciała. Uceglili kumplowi stratosa.
 12. Ostatnio u mnie pojawił się identyczny problem. Tak jak kiedyś bateria trzymała 5-6 dni tak teraz znika w oczach. W ciągu nocy 15%. FR zrobiony z poziomu adb, amazfit aktualny wraz z wyczyszczonymi wszystkimi danymi. Zegarek parowany na nowo.
 13. Gwarancja obowiązuje tylko trzeba dobrze przeczytać warunki. Osobiście korzystałem dwa razy z gwarancji na produkty u nich zamówione. Za pierwszym razem przestał działać dotyk w redmi note 4 - zwrócili 35$ z czego kupiłem na aliexpress ekran za 18$ więc jak łatwo obliczyć prawie drugie tyle zostało w kieszeni. Drugi przypadek to szczoteczka Alfawise s100, okazało się po 3 miesiącach, że nie ładuje akumulatora, zwórcili 10$ (szczoteczka kosztowała chyba 16$) - dokupiłem ładowarkę dwuportową na ogniwa za 7$ i co 2 miesiące w ciągu jednej minuty wydobywałem ogniwo do ładowania poza szczoteczką.
 14. Rom wgrany na nowo , ustawienia fabryczne również . Telefon to Honor 8x - połączenie z nim jest ustawione na godziny 7.30-16.00 - potem tryb samolotowy. Aplikacja w telefonie ma pełne ręczne ustawienia jeśli chodzi o zużycie bateri ( nieograniczone działanie w tle , i tym podobne ) . Lecz nawet gdy zegarek jest offline - bateria leci zbyt szybko - 1.5 % -2 % na godzinę
 15. https://pl.aliexpress.com/item/4000262883785.html
 16. Jestem uczulony na sziajomi, szjajomi itp, bo tam przed O nie ma żadnego I czy J. xiaOMI
 17. Dlatego trzeba kupować z adresu https://pl.gearbest.com/ czyli Polskie GearBest, masz tam w tedy 2 lata gwarancji. Bo obowiązuje tu polskie warunki, nie to co na globalnym. Też u nich się przejechałem dwa razy na gwarancji, ale na Ali masz dokładnie to samo.
 18. Czyli na portalu z virtualną gwarancją. Sorry ale po tym jak mnie potraktowali (i nie tylko mnie) należy przyjąć, że ich gwarancja to czyste oszustwo.
 19. cześć, niestety, udało mi się rozładować zegarek do zera i po tym fakcie nie jestem w stanie go naładować. Wcześniej nie miałem żadnego problemu z ładowaniem, zegarek jest dobrze włożony w ładowarkę, gdy włączę go w trybie fastboot, zegarek jest widziany przez PC. Sprawdzałem na trzech różnych ładowarkach, na każdej pokazuje 0A. Probowałem zegarek już dociskać na różne sposoby, dalej nic. Jakieś rady? Czego warto spróbować?
 20. Międzynarodowa wersja Amazfit Stratos 3 będzie dostępna wyłącznie na Gearbest 28 października https://mx.gearbest.com/blog/new-gear/does-the-amazfit-stratos-3-supports-always-on-display-8819
 21. ja jeszcze inaczej wymawiam.......na filmie słychać "sziajomi" jak ty mówisz do kogoś to akcentujesz wszystko poprawnie ? np "przepraszam" mówimy "pszepraszam" etc.....
 22. To nie jest szjajomi tylko szjaomi i nie blutuf tylko blututh x) https://translate.google.pl/#view=home&op=translate&sl=zh-CN&tl=en&text=XIAOMI
 23. Witam, jestem nowym użytkownikiem forum i Xiaomi Home. Ustawiłem sobie scene z wykrywaczem ruchu by włączała się polska stacja radiowa na "matce", ale denerwujący jest dźwięk wyzwalacza. Czy można go jakoś wyłączyć ? W opcjach nie doszukałem się takiego ustawienia, jedynie regulacja głośności radia...
 24. gotowy i skończony projekt inteligentnej łazienki od firmy xiaomi-FILM zapraszam
 25. Bo ma być Notify & fitness for Amazfit.To inna aplikacja. Usuwanie Amazfit nie jest konieczne.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...