Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos US_PL 2.2.0 by Kaudii

Recommended Posts

witam. własnie zamierzam sie wziąć za robotę i mam pytanie. czy wersje US odblokowuje sie bootloadera tak samo jak CN? i czy jak jestem słaby w te klocki to łatwiej mi będzie przez Huami Amazfit tools?

@Kaudii rom jest świetny. Proszę podpowiedz jak sparować z Mi home .. najpierw w Mi Home na telefonie chcę dodać zegarek znajduje go jako Peace normalnie ale podczas parowania i weryfikowania wyskakuje failed to verify (-7) , następnie traci połączenie BT. 

Może ktoś pomoże ? W Mi home mam Mainland China.

Edit:  Uf udało się sparować , tylko nie pokazuje czujnika Temp Hum - Aqara. Ciekawe Jest napisane Dodaj w aplikacji Mi Home Urzadzenie ...

Edited by dise

Bo mi home w zegarku pokazuje tylko urządzenia od xiaomi, i chyba nawet nie wszystkie.

Witam.

Dziś dostałem zegarek z Empiku. Wziąłem się do roboty i jest po polsku. Super sprawa. Wielki szacun za tą robotę.

PS. Kod do odblokowania bootloadera dostałem natychmiast.

Kaudi.. Witam po długiej przerwie.

Pozdrowienia dla @Axoni @Lector.

Mam takie pytanko. Czy to jest najnowsza wersja na startosa 2,2,0 ?? 

Dawno mnie tu nie było a lektury dużo.

Własnie przed chwilką zrobiłem ROMa i bedę go podziwiał.

Dziękuje Ze jest ktoś taki co ogarnia to wszystko.

Jeszcze raz pozrawiam.

Jeśli chodzi o rom international to ta wersja 2.2.0 jest najnowsza i bazuje na 2.3.7.0 US. Jest już 2.3.8.0 US ale jest w tym romie problem z gps i to czy zostanie wydany z jezykiem polskim zależy od @Kaudii®

A najświeższy wydany rom z PL to CN PL 2.5.1 bazuje na romie CN 2.0.52.0 CN.

• Like 1
  • Thanks 1

Podpowiedzcie bo ciagle dla mnie nie jest to jasne ... skoro sa 2 równoległe romy to wszystko jedno który instaluje ? Czy też gdy mam 2.3.8.0 to juz powinienem bazować na ROM`ch US ?

Czy są duże różnice pomiedzy romami CN i US ? 

Witam, udało mi się odblokować bootloadera, ale mam problem z instalatorem.

Jak chcę go uruchomić to wyskakuje mi błąd- ... nie jest prawidłową alpikacją systemu win32

hmm co mogę zrobić? dziękuję za wszelką pomoc

windows 7, service pack 1

udało się uruchomić antywirus mi coś knocił 😀

Edited by stegien
  • Like 1

Przede wszystkim:

1) Świetna robota! Widzę, że cała praca Pana Kaudii tutaj na forum to jest absolutnie pierwsza liga.

moje pytanko jest związane z informacją o tym, że zastosowano w ROMie różne tweaki etc... Czy w związku z tym po instalacji ROMu warto jest instalować AmazBoost z XDA (to właściwie paczka poprawek dotyczących baterii, ekranu i właściwie tego co napisane w pierwszym poście :) )?

2) Pytanko, czy downgrade z 2.3.8.0 jest bezpieczny? Widziałem info, że wersja ROMu nie ma znaczenia, ale nie wiem, czy pisane to było przed czy po wyjściu nowej aktualizacji do official'a.

Wersja Romu nadal nie ma znaczenia, co do Amazboost nie korzystam i nie wiem co się dzieje z Romem po jego zastosowaniu, ale może jest ktoś kto go instalowałem i się wypowie, jak dla nie wydłużenie czasu na baterii z 5 do 7 dni jest bardzo dobrym wynikiem, z tego co wiem GPS też lepiej  funkcjonuje jak i z ekranem jest o niebo lepiej, dlatego też nie miałem takiej potrzeby.

• Like 2

Czytałem kilka opinii, że były problemy po instalacji AmazBoosta więc pewnie zostanę przy tweakach, które Ty wprowadziłeś do ROMu - jeszcze raz wielki props, pure awesomeness.

Ja mam dziwny problem na tym romie a mianowicie synchronizuje mi tylko tętno a jazda na rowerze czy licznik kroków za cholere nie, wyskakuje ze wszystko zaktualizowano a tu same zera. Ana zegarku są wyniki, miał może ktoś taki problem? Na poprzednim romie 2.5.1 było wszystko ok ale ten jest ładniejszy. Proszę o pomoc.

ROM zainstalowany - genialna robota z instalatorem i całym procesem wgrywania. Duże piwo leci!

Proszę - keep up the good work!!!

Posted (edited)

Wielkie dzięki za Waszą pracę Panowie.
Podziękowania dla każdego kto przyłożył rękę do tego softu, a w szczególności dla @Kaudii i @Lector.
😃

Edited by kuzniecow