Jump to content

Lector

Administrator
 • Content Count

  3136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Lector last won the day on November 19

Lector had the most liked content!

Community Reputation

2787 Excellent

10 Followers

About Lector

 • Birthday 07/26/1981

Personal Information

 • Place
  Poznań

Recent Profile Visitors

4442 profile views
 1. Nie wiem jaki masz model, bo też nie piszesz. Jeżeli Pace lub Stratos, to możesz spróbować pobrać dedykowany powrót do oryginału i spróbować wgrać oryginalny ROM. Dwie ikonki po prawej w moim podpisie.
 2. Jaki ROM na zegarku? Bo jak masz wgrany jakiś inny niż oryginalny, to można by się pokusić o ponowne wgranie. Przy oficjalnym - oryginalnym, możesz zrobić przywrócenie do ustawień fabrycznych (rozparowanie w aplikacji). Lecz jeżeli dalej będzie problem z ekranem to go już nie sparujesz.
 3. Wychodzi na to ze nikt nie czyta regulaminu i akceptuje generowanie kodu w ciemno.
 4. Lector

  Mi Watch

  Nowy smart zegarek od Xiaomi.
 5. Hmm widzę iż ID się nie pokrywa, przynajmniej w moim przypadku. Ciekawe 🤔
 6. Nie sprawdzisz zebranych danych na WWW. Tylko aplikacja Amazfit i MiFit je widzą. Musisz sprawdzić czy ID jest to samo. Ewentualnie na innym telefonie zainstaluj Amazfit Watch i zaloguj się tym samym kontem. Chyba w tedy pobierze stare dane, lub dopiero po sparowania MiBanda lub Zegarka.
 7. A może numer telefonu. Jak wejdziesz w aplikacji w ustawieniach będziesz miał ID konta. Pobierz o ile nie masz Mi Fit i spróbuj się zalogować, pewnie będzie opcja zapomniane hasło. Do logowania zamiast Mi Fit możesz użyć tej strony https://account.xiaomi.com/pass/serviceLogin
 8. Wyłącz antywirusa - jak masz. Zmień sterowniki ADB - bo nawet w oknie instalatora nie pokazuje pola do wpisania kodu.
 9. Te sprzęty można mieszać, bramka Xiaomi obsłuży. Nie mam bramki Aqara, ale ponoć nie obsługiwała sprzętu Xiaomi. Możliwe że to się zmieniło z którąś aktualizacją.
 10. Niekoniecznie, serwer EU nie obsługuje dużej części sprzętu z Chin. I aplikacja nie ma tu wiele do gadania. Dlatego na plus jest korzystanie z serwera Chińskiego.
 11. Lector

  Amazfit GTR

  Seria Marvel. https://cn.amazfit.com/gtr-iron.html
 12. @radzi02313 masz już odblokowaną możliwość instalacji. PS Nie trzeba podawać numeru seryjnego, wszystko mam podane jak na tacy i wiem o jaki numer chodzi.
 13. Poczekaj, może zacznie chodzić, były już nią takie problemy.
×
×
 • Create New...