Jump to content

Lector

Administrator
 • Content Count

  3,348
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  66

Lector last won the day on March 28

Lector had the most liked content!

Community Reputation

2,991 Excellent

About Lector

 • Birthday 07/26/1981

Personal Information

 • Place
  波兹南

Recent Profile Visitors

5,420 profile views
 1. Modowana aplikacja i przejście na serwer polski - europejski.
 2. Aktualizacje są na dedykowanych serwerach.
 3. Strona z generatorem otwiera się automatycznie? Bo jest przekazany zły numer wersji ROM. @Kaudii® sprawdzał i wszystko przechodzi prawidłowo.
 4. @sztajer0 postaram się wyjaśnić, rozumiem ze instalacja świeżo pobrana?
 5. Widzę ze używasz opery, czy oprócz niej masz inną przeglądarkę? Wiem ze kiedyś były problemy z Chrome. Ale jeżeli okno instalatora stoi na tym co widać na foto, to znaczy ze coś go blokuje, powinno pójść dalej aby można było wpisać kod który wygeneruje strona. Jak masz antywirusa, to wyłącz go na czas instalacji. Ustaw inną domyślną przeglądarkę, w której musisz zalogować się na forum przed uruchomieniem instalatora.
 6. Lector

  Waga Xiaomi

  Czyli waga z drugiego mojego linka to to samo.
 7. Lector

  Waga Xiaomi

  Witam, potrzebuje pilnie waszej pomocy. Zakupiłem w piątek, a dziś została doręczona mi waga Xiaomi. Dokładnie model z linku https://www.morele.net/waga-lazienkowa-xiaomi-mi-composition-scale-2-6314575/ Prosiłbym nie sugerować się obrazkiem, bo dostałem wagę bez widocznych sensorów. Czy ta waga obsługuje pomiar tkanki tłuszczowej jak to jest zawarte w opisie? Czyli sklep namieszał, bo ogólnie interesował mnie model https://www.morele.net/waga-lazienkowa-xiaomi-mi-body-composition-scale-5940212/ Zwykłą wagę od Xiaomi już posiadam.
 8. Pokaż na czym stoi instalator. Tak to trudno powiedzieć co i jak. W pierwszym poście jest poglądowy filmik jak przebiega poprawnie instalacja.
 9. Ja korzystam z Androida i aplikacji zmodowanej na serwerze PL. Z tym włącznikiem mam sparowane żarówki YeeLught RGB (te pierwsze). Mam wszystko aktywne oprócz tego co widać na screenie. Nie wiem w czym u Ciebie jest problem czy iOS czy centrala Aqara. Może @rezmus będzie wiedział.
 10. Podaj model włącznika i żarówek - jak możesz zapodaj linka do sklepu. Aby widzieć co to jest.
 11. Dziś forum wywędrowało z serwera VPS który był wykupiony w OVH na elastyczny hosting do dhosting.pl. Korzystając z powyższego linku macie rabat 10% na zakup hostingu. Będę miał już z głowy nadzór nad VPS i ciągłymi zmianami wersji PHP i MySQL aby dostosować do nowych wersji forum. Jeśli ktoś szuka dobrego i sprawdzonego hostingu to naprawdę gorąco polecam. W dodatku suport bardzo szybko odpisuje i pomaga.
 12. Wiadomo iż wyszła już jakiś czas temu nowa wersja graficzna. Na screenach w sklepie Google widać iż waga jest obok PAI. Ktoś ma pomysł jak to ustawić? U mnie wszystko jest w oddzielnej linii.
×
×
 • Create New...