Skocz do zawartości

Lector

Administrator
 • Zawartość

  2562
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

Ostatnia wygrana Lector w dniu 10 Wrzesień 2018

Użytkownicy przyznają Lector punkty reputacji!

Reputacja

2226 Doskonały

6 obserwujących

O Lector

 • Urodziny 26.07.1981

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Poznań

Ostatnie wizyty

2043 wyświetleń profilu
 1. Używasz albo MiBanda albo Stratosa.
 2. Lector

  Kupony i promocję

  Dziś zmieniłem filtr promocji z Xiaomi na Amazfit. Jest wysyp nowych promocji https://coupons.xiaomifans.pl/
 3. Tak samo jak wgrywałeś Polski ROM, pobierasz ROM, podłączasz zegarek pod komp i odpalasz instalator.
 4. W Amazfit zaloguj się tym samym kontem co używasz w MiFit. Dodaj zegarek w Amazfit Watch. Po tej czynności w MiFit dodaj zegarek.
 5. Lector

  Ogrzewanie w mieszkaniu

  Ewentualnie przedziały czasowe do poprawki, bo może wystąpić błąd ze względu na różnice stref czasowych. Aby wiedzieć jak ustawić godziny to jak masz jakiś przycisk zrób tak. Utwórz scenę klik włącznika włącz/wyłącz gniazdko (przełącz stan) i ustaw czas ze ma działa 20-21 (teraz mamy 20:15 więc jest dobry przedział godzinowy). Klikaj klawisz i zobacz czy gniazdko zmienia stan, jak nie to poszerz zakres 19-21. Z tego co wiem to może być godzina rozbieżności.
 6. Lector

  Ogrzewanie w mieszkaniu

  Przy tego typu ogrzewaniem (olejak) będzie problematyczne, dłuższy czas nagrzewania się grzejnika. Ustaw różnice 2-3 stopni i popatrz jak to działa. Czyli jak spadnie poniżej 20 włącz. A jak osiągnie 22 wyłącz.
 7. Lector

  2 bramki

  Nie wiem jak to masz zrobione. 1) Ale wystarczy scena gdy drzwi/okno się odtworzy otwórz dźwięk bramka 1, odtwórz dźwięk bramka 2. 2) nie używam alarmu, ale chyba analogicznie jak powyżej scena ręczna lub pod jakiś klawisz. 3) Kiedyś ktoś coś pisał, ale nie pamiętam ile. Jak masz ochotę to było u kolegów z MiUi Polska https://miuipolska.pl/forum/topic/15542-smart-home-od-xiaomi/ ale jest tam już 78 stron A liczą się tylko urządzenia przypisane do bramki, czyli te które działają na ZigBee. Wszystkie na WiFi są sterowane bezpośrednio z chmury Xiaomi.
 8. Lector

  Opis zawartości

  A otwórz inny temat z romem którego nie pobrałeś i u dołu pierwszego posta tuż nad podziękowaniami zobacz czy masz pomarańczowe pole. Wczoraj dodałem posta pod regulaminem instalacji Romów No ale jak ktoś ma problemy z czytaniem, to nikt już mu nie dogodzi.
 9. Lector

  Instalacja ROMów

  Jak pobrać ROM, nie widać linków - wystraszy czytać pierwszy post. W każdym wątku gdzie są pliki do pobrania widnieje pomarańczowe pole z informacją co zrobić aby link się pojawił. Więc jeżeli chcesz pobrać nie pisz bezsensownych postów, tylko kliknij serduszko. W ten sposób unikniemy nadmiernemu bałaganowi w wątkach z ROMami.
 10. Lector

  [ROM] Stratos US_PL 2.2.0 by Kaudii

  Wystraszy kliknąć serduszko po prawej u dołu posta , zamiast pisać bezsensowne posty. podaj same numerki
 11. Lector

  [ROM] Stratos US_PL 2.2.0 by Kaudii

  Jest jeszcze coś takie jak okulista, można się tam udać 😎 Czyli złe sterowniki ADB a po drugie to nie wiesz czy odblokować bootloader? Bo mi się wydaje ze nie, tym bardziej iż nie możesz tego sprawdzić.
 12. Lector

  Sprzedaż oprogramowania - łamanie prawa autorskiego

  Jak przedmówca piszę, napisz na aukcji iż w celu aktualizacji - ponownego wgrania ROMu PL będzie konieczne przepięcie numeru na nowe konto z forum i tyle. Po pierwszej nieudanej próbie będę już wiedział iż to Twój zegarek. Niestety "nowi" poniżej 5 postów nie mogą pisać w giełdzie.
 13. Lector

  [ROM] Stratos US_PL 2.2.0 by Kaudii

  A jak się ma bootloader?
×