Jump to content

Kaudii®

Developer
 • Content Count

  4367
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  482

Everything posted by Kaudii®

 1. @tojatomi nie odpisuję już na bzdurne pytania, bo to nie ma sensu, większość najpierw robi potem czyta i dochodzi do wniosku, że zrobił nie tak jak powinno być, a potem proszą o pomoc. Nie wiedza nie zwalnia z odpowiedzialności, to nie jest opieka społeczna i tutaj nikt nic nie musi jeśli nie ma ochoty, to po pierwsze, po drugie każdy z nas również pracuje zawodowo a to co tutaj robimy robimy z dobrej nieprzymuszonej woli i w miarę możliwości w wolnym czasie, po trzecie każdy ma z nas rodziny, które nas też potrzebują, po czwarte są wakacje i rożnie z tym czasem bywa po piąte nie lubię wiecznie pisać tego samego po szóste wszystko co robisz robisz na własne ryzyko i na własną prośbę pozbawiłeś się gwarancji. Więc jeśli masz ochotę się dalej wyżywać na innych to najpierw stań przed lustrem i wskaż na siebie i powiedz to moja wina, a potem ładnie poproś o pomoc lub wyjaśnienie problemu i możliwości jego naprawy. A tak w ogóle zamiast biadolić, to się zastanów co można zrobić by temu zaradzić, nie oczekuj, że inni zrobią za ciebie wszystko bo w ten sposób niczego się nie nauczysz. a Sprawa jest banalnie prosta, bez rozparowania zegarka nie następuje w nim Factory Restet, więc mogą zostać w nim śmieci z poprzedniej wersji oprogramowania, co może powodować problemy różnego rodzaju i w różnym momentach, oczywiście nie u wszystkich i nie zawsze te same. Najprostsza metoda to zrobić obecnie rozparowanie i po tym wgrać ponownie system i sprawdzić czy wszystko działa poprawnie.
 2. Moja żona używa Pace z Huawei p20 lite, po wielu bojach jakoś działa, ale też nie było łatwo, sam w gruncie rzeczy nie wiem co sprawiło, że działa.
 3. Czego kolego nie wiesz?
 4. A ustawienia powiadomień w aplikacji amazfit, a działanie aplikacji w tle, może trzeba kłódkę założyć, a uprawnienia aplikacji amazfit, a uprawnienia didatkawę, wszystko ustawione?
 5. Musicie pokombinować z ustawieniami i uprawnieniami aplikacji do działania w tle, to typowe dla telefonów Huawei, wielokrotnie przewijało się to na forum.
 6. Bo zegarek nie jest widoczny w systemie gdy przejdzie do fastboot, antywirus wyłączony?
 7. nie ma takiej możliwości, jest coś takiego na XDA jak amazfit tool i tam ci to trochę pomoże, ale i tak nie zrobi wszystkiego za ciebie, bo trzeba podać niezbędne dane by wygenerowało kod do odblokowania , który dostajesz na email. powodzenia
 8. ale nic się nie zmieniło w tej kwestii, cały czas jest ta sama procedura w tej materii
 9. dokładnie jak mówisz @Lector wygląda, że nadal zablokowany
 10. Przytrzymaj przycisk power, po instalacji sterowników restertowales kompa?
 11. poszukaj adb setup 1.4.3 linki były już podawane na forum wiele razy
 12. Ta wersja 2.9.0 to wersja normalna nie dev beta jakby co, więc to nie jest wątek dla niej, proszę nie robić bałaganu
 13. Kaudii®

  Pomocy z wifi

  Sieć może być zabezpieczona, klucz wpisujesz w aplikacji amazfit watch na telefonie
 14. teoretycznie jakiś czas temu była mowa, że tak, ale co i kiedy brak dalszych informacji w tym temacie
 15. Jak dla kogo to po pierwsze, a po drugie koniec offtopu na temat tej aplikacji, jest dla niej przewidziany odpowiedni temat.
 16. Jak dla mnie używanie Amamod nie ma sensu, ale każdy robi jak uważa, a jaki sens ma auto podświetlenie, skoro i tak źle działa. Jaki sens ma korzystanie z mojej wersji systemu skoro każdy może zrobić sobie swój własny i tak można wymieniać bez końca. Więc pi co ta dyskusja, ja w ciągu dnia nie używam podświetlenia bo nie ma po co tarcza jest czytelna i bez niego. Poziom 1 jest dostępny i bez Amazmoda, tak w gwoli ścisłości.
 17. Pokombinuj z apką Contactformat z GP, tam jest wiele opcji ustawień, w dodatku robisz to od razu na wszystkich
 18. GPS działa jak na każdym innym romie, łapie fixa bez problemu, wczoraj byłem z rodziną na rowerach by sprawdzić jak radzi sobie w terenie mój TicWatch Pro, i powiem, że żony Pace nieznacznie szybciej miał fixa niż mój, więc działa. Nie dał bym wam systemu nie sprawdzonego na własnym sprzęcie
 19. , sprawdzić połączenie między urządzeniami, sprawdzić uprawnienia w aplikacji, jaka wersja aplikacji, jaki telefon, z fusów nikt nic nie wywróży. U mojej żony i syna na Pace wszystko działa prawidłowo.
 20. Zainstaluj inna wersje aplikacji to będziesz miał widzety jak na zdjęciach, wersje dev beta są udostępniane przeze mnie na forum w innym twmacie, ja osobiście wolę po staremu o ile przycisku działały jak kiedys. Kwestia agps, w aplikacji wymus synchronizację z zegarkiem agps też zostanie pobrany nowy i po komunikacie.
 21. A z ciekawostek to tak wygląda teraz u mnie Z czego 2 dni w trybie samolotowy, bo teraz bawię się TicWatch Pro bo mam od środy popołudniu.
 22. Powiadomienia non stop 24h na dobę, nie używam trybu samolotowego, podświetlenie mam na 2 na stałe , treningi w tym czasie brak, z treningami jak 2-3 razy w tygodniu po 1h na rowerze, to na jeden trening z GPS odpada jakieś 10% baterii tak wychodzi z moich obserwacji, co w konsekwencji daje około 2 dni mniej na czuwania. Wybudzanie nadgarstkiem wyłączone, siła wibracji na średnie, przy silnych trzyma krócej, powiadomienia mam z około 20 aplikacji co przez cały dzień daje niezłą liczbę, plus powiadomienia wibracją przy połączeniach, ich ilość również ma znaczenie bo i podświetla się ekran by wyciszyć czy je odrzucić. Odległość o telefonu, sam telefon i Jego BT ma znaczenie, jak słabszy sygnał to oba urządzenia zużywają więcej prądu na jego podtrzymanie. Jak widzicie wiele kwestii ma znaczenie. A kolejna rzecz to to że i egzemplarze się od siebie należności różnią, to jak z wydajnością komputerów, niby takie same a jednak parametry pracy się różnią.
×
×
 • Create New...