Jump to content

grucha-g4

Fan
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam ..czy zauważyliście może fakt zawyżania pomiaru tętna , bo ja po przebiegnięciu 2 km mam 186 ....hihhi to coś nie tak ... w poprzednim romie pokazywało porawnie ???
 2. Witam ponownie...mam pytanko .po zainstalowaniu nowego romu zauważyłem że licznik kroków zlicza mi dużo więcej kroków niż na poprzednim oprogramowaniu ?? Czy zauważyliście jakieś zmiany w swoich Stratosach ???? ????
 3. Aaaa to fakt ...próbowałem i zrezygnowałem ..to przez moją nieuwagę ???? Sorkiii....to sie już więcej nie powtórzy ????????. Wszystko poszło ok...kod został wygenerowany...Dzięki jeszcze raz !!!! Już wszystko ok..kod został wygenerowany ...dzięki za chęć pomocy????
 4. Witam ..w jaki sposób mógłbym odblokować nr seryjny zegarka , ponieważ nie moge zainstalować romuu ? z góry bardzo dziękuje i proszę o odpowiedz
 5. Witam . to jest mój pierwszy wpis na forum ..mam pytanko , przy próbie instalacji romu wyskakuje ze mam zablokowany nr seryjny zegarka ...co mam zrobić aby móc zainatalować te n rom ..z góry bardzo dziękuje i prosze o odpowiedzi
×
×
 • Create New...