Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kaudii®

[ROM] Stratos US_PL 2.2.0 by Kaudii

Recommended Posts

kolejnej już nie zainstalujesz, masz bana na instalację moich Romów, a poza tym gratuluję instalacji 2-ch antywirusów, kompletny bezsens, raczej niosący szkodę niż pożytek , poza tym bazy w anty-wirusach są aktualizowane co może w konsekwencji upływu czasu rozpoznawać fragment kodu instalatora jako część kodu Trojana, ale nie wpadłeś na pewno na to, :D życzę powodzenia 

To w takim układzie jak się ma sprawa z Filtrem SmartScreen? który jest swoistą ochroną systemu przed instalowaniem aplikacji z nieznanych źródeł, skoro on sam mnie informuje że coś jest nie tak. Owszem mam dwa antywirusy ale jeden to Windows Defender wbudowany w system ;x - obydwa antywirusy wykrywają, dopiero po tym jak chce aplikacje uruchomić i omijając SmartScreen, pojawia się okno cmd, wyłącza się i pyk, czerwono. Samo skanowanie pliku przed otwarciem nic nie wykazuje. Sprawdzałem to nawet na VirusTotal był tam antywirus który użytkuje aktualnie i nie nie wykazał, jednak 6 innych już tak.

Co do instalacji kolejnych ROM'ów, to mówi się trudno - czasami widzę nie warto się wypowiadać na forach, nawet jeśli się napotka problem bo od razu ban.

PS: Proszę @Lector bądź kogoś z Administracji o usunięcie/zbanowanie konta, aby nikt nie musiał czytać o moich problemach o bezpieczeństwie systemu.

Szczerze @Kaudii odwaliłeś kawał dobrej roboty z tymi ROM'mi, także powodzenia z kolejnymi wersjami.

Pozdrawiam.

ban jest tylko w generatorze kodu i nie wynika z tego, iż antywirus wykazał co wykazał, ale za opinię na mój temat, iż rzekomo dodaję coś od siebie w ramach prezentu, a skoro nie chcesz instalować moich Romów z obawy, że zawirusuję ci komputer i w twoim mniemaniu celowo, ułatwiłem ci zadanie byś omyłkowo jednak pod wpływem emocji nie musiał się z tym mierzyć, bo wysłuchiwanie bezpodstawnych oskarżeń nie jest miłe , życzę powodzenia,

• Like 1

Po raz kolejny i ostatni dementuję to jakoby by w instalatorze był umieszczany przeze mnie Trojan czy cokolwiek innego, niestety nie mam wpływu na to jak Antywirusy rozpoznają instalator, każdy ma prawo wyboru i nie musi instalować, ale sianie defetyzmów, iż  umieszczam to celowo i świadomie spotka się z moją stanowczą reakcją jak ta powyżej. Nie mam zamiaru nikogo dyskryminować w kwestii instalowania moich prac, ale osoby uwłaczające mojej godności i uczciwości niestety spotkają się z Nagrodą specjalną w postaci Bana w Generatorze kodu i niestety nie zainstalują już mojego Romu na żadnym swoim zegarku.

pozdrawiam i uczulam, gdyż ponosicie odpowiedzialność za Swoje słowa

• Like 3

Kiepski coś ten antywirus, mój oryginalny Eset NOD32, na zaostrzonych ustawieniach nic nie sypie.

Fakt, Windows nieraz krzyczy ze plik może być niebezpieczny, ale to tylko dziurawy Microsoft.

Witam. Mam problem. Po zainstalowaniu romu , instalator konczy prace , usuwa co ma usunac , robi factory reset a po ponownym uruchomieniu zegarka nie ma jezyka polskiego tylko sa te co były wcześniej. prosze o porade co robie zle 

Edited by samael

To znaczy jest tak. Zegarek przechodzi w tryb fastboot , jest wykrywany przy komendzie adb devices ale wpisując później fastboot gevar allegro jest oczekiwanie na urządzenie i nic się nie dzieje 

41 minut temu, witeksw napisał:

Chyba jestem ślepy, nie widzę Instalatora :/

Jest jeszcze coś takie jak okulista, można się tam udać 😎

Godzinę temu, samael napisał:

To znaczy jest tak. Zegarek przechodzi w tryb fastboot , jest wykrywany przy komendzie adb devices ale wpisując później fastboot gevar allegro jest oczekiwanie na urządzenie i nic się nie dzieje 

Czyli złe sterowniki ADB :) a po drugie to nie wiesz czy odblokować bootloader?

Bo mi się wydaje ze nie, tym bardziej iż nie możesz tego sprawdzić.

16 minut temu, Lector napisał:

Czyli złe sterowniki ADB :) a po drugie to nie wiesz czy odblokować bootloader?

Bo mi się wydaje ze nie, tym bardziej iż nie możesz tego sprawdzić.

bootloader raczej nie odblokowany. ale nie wiem jak go odblokowac . potrzebny jest chyba jego numer a nie wiem jak go zdobyc

17 minut temu, Lector napisał:

Jest jeszcze coś takie jak okulista, można się tam udać 😎

No czasem trzeba coś napisać żeby coś przeczytać :P

Co nie jest takie oczywiste.

Dzięki za ROM! Super, że są tacy ludzie którzy takie rzeczy robią dla innych.

Mam pytanie. Po wpisaniu numeru seryjnego , wersji bootloadera , wersji os oraz emaila i zatwierdzeniu wszystkiego - wyskakuje komunikat ''you have entered an invalid bootloader version'' - czemu tak jest?

49 minut temu, witeksw napisał:

No czasem trzeba coś napisać żeby coś przeczytać :P

Co nie jest takie oczywiste.

Dzięki za ROM! Super, że są tacy ludzie którzy takie rzeczy robią dla innych.

Wystraszy kliknąć serduszko po prawej u dołu posta , zamiast pisać bezsensowne posty.

Screenshot_2019-01-14 [ROM] Stratos US_PL 2 2 0 by Kaudii.png

6 minut temu, samael napisał:

Mam pytanie. Po wpisaniu numeru seryjnego , wersji bootloadera , wersji os oraz emaila i zatwierdzeniu wszystkiego - wyskakuje komunikat ''you have entered an invalid bootloader version'' - czemu tak jest?

podaj same numerki

według adb mam taki : U-BOOT 2013.07-00117-gf142f74 . Co mam wpisać zeby było dobrze?

ok , udało się

Edited by samael

można, instaluj pod warunkiem , że masz odblokowany bootloader i właściwe sterowniki na kompie

1 minutę temu, Kaudii napisał:

można, instaluj pod warunkiem , że masz odblokowany bootloader i właściwe sterowniki na kompie

A będziesz robił aktualizację opartą o nowszą wersje romu US?

2 minuty temu, Kaudii napisał:

tak będę , a nawet więcej już robię :D

To super, robisz świetną robotę 👍💪

37 minut temu, Kaudii napisał:

Jak odblokować ten bootleader? o które sterowniki pytasz?

Sorry ale jest zielony w tym temacie i może moje pytania wydają się głupie.

Cześć.

Zainstalowałem ROM. I według instalatora wszystko zakończyło się sukcesem.

Włączam zegarek. Wybieram język Polski. Pokazuje się QR kod którego nie mogę zaskanować bo wywala mi: You can pair only piece of the same type of watch.

Patrze w aplikacji Amazfit Watch a on już połączony.. Pokazuje wartość baterii itp. Tylko że nie mogę korzystać z zegarka ponieważ cały czas wyświetla się QR kod.

I w żaden sposób nie mogę go zlikwidować, nawet podczas restartu zegarka.

Pomożecie?

Edited by km-max
błąd w pisowni

zrób rozparowanie w aplikacji , zegarek wykona factory reset i wtedy powinien się sparować bez problemu