Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii


Rekomendowane odpowiedzi

  • Developer

ja nie atakuje tylko tłumacze ci co i jak, ale rób jak uważasz, to że po instalacji to nie znaczy, że teraz po powrocie do oryginalnego softu ponownie będzie ok, ale skoro nie słuchasz rad to musisz radzić sobie sam, takie życie,

a co do AMF jest to możliwe ja z tego nie korzystam i nie mam tego problemu, na telefonach Xiaomi nikt nie ma tego problemu, tak się dzieje ludziom na telefonach Huawei zwłaszcza P20 Lite

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, szablix napisał:

@mak777, miałem podobny problem z połączeniem BT mianowicie jak zegarek gubił połączenie z telefonem nie potrafił nawiązać go samoczynnie bez wybudzania telefonu, drenażu baterii nie miałem. Factory reset zegarka, reinstalacja oprogramowania w zegarku, reinstalacja amazfita nie pomagała, dopiero pomógł facotry reset telefonu.

U mnie jest jeszcze inny problem, zegarek caly czas pokazuje ze jest polaczony, mimo ze na tel jest disconnected. Jutro wezme HTC u11 od kolegi na pare dni i sprawdze. Jesli na 3cim bedzie to samo to zrobie reflasha zegarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kaudii napisał:

ja nie atakuje tylko tłumacze ci co i jak, ale rób jak uważasz, to że po instalacji to nie znaczy, że teraz po powrocie do oryginalnego softu ponownie będzie ok, ale skoro nie słuchasz rad to musisz radzić sobie sam, takie życie,

a co do AMF jest to możliwe ja z tego nie korzystam i nie mam tego problemu, na telefonach Xiaomi nikt nie ma tego problemu, tak się dzieje ludziom na telefonach Huawei zwłaszcza P20 Lite

Na flashowaniu telefonow stracilem ostatnie 10lat ;) Wiem co sie z czym je. Jesli na dwoch roznych telefonach jest ten sam objaw, to raczej cos poszlo nie tak przy flashu prawdopodobnie, ewentualnie cos sie gryzie z AMFem. Jutro dla pewnosci sprawdze na HTC, jesli nie pomoze zrobie reflasha zegarka.

 

Zalezy mi na Twoim sofcie, inaczej juz dawno bym wrocil do ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Przesyłam podziękowania dla fachowców z Xiaomifans. U mnie odblokowanie i instalacja przebiegła bezproblemowo i bezstresowo. Nadmieniam ze jestem totalnym amatorem w takich sprawach a na komputerach znam się tak jak Wladimir P. na stosunkach międzynarodowych ????. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lysy1984m napisał:

Nadmieniam ze jestem totalnym amatorem w takich sprawach a na komputerach znam się tak jak Wladimir P. na stosunkach międzynarodowych ????.

Akurat Władimir Władimirowicz na "stosunkach" zna się bardzo dobrze. Wyd...ł  z zielonymi ludzikami cały świat na Krymie i nikt mu nic nie zrobił.

 

srry za offtop ????

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  Wlasnie odważyłem się na zmianę:).  Wpisalem otrzymany kod, enter  i pojawil sie komunikat " ze to normalne"

 Failed...........

 potem:  Instalacja ROOTa

dowloading  boot .img...

FAILED ? remote:ED: The comand is not allowed./

finished. total time 0.012 s

 i dalej nic sie nie dzieje  ...........  czekac dalej czy cos   idzie nie tak?   ile czekać?

20180830_100350_resized.jpg

Edytowane przez markrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
30 minut temu, k-kucinski napisał:

Witam wszystkich. Podpowiedzcie skąd pobrać ROM Stratos_US_PL_2.0.1_by_Kaudii  ????? W pierwszym poście nic mi się nie linkuje. Zegarek odblokowany ale nie mogę znaleźć roma.. Próbowałem przez przeglądarkę chroma i edge na win10. 

Jakbyś uważnie przeglądał pierwszy post to być widział:

Ukryta Zawartość

  • Polub lub odpowiedź na ten temat, aby zobaczyć ukrytą zawartość.

Które po wykonaniu czynności zawartych w polu zmieni się na:

Ukryta Zawartość

Download Full ROM: Stratos US_PL_2.0.1_ by_Kaudii

Key: jakiś kod

     

    27 minut temu, markrzy napisał:

     a jak go odblokować? nie wiem co to jest?

    Zobacz Uniwarsal Tool, kliknij na kółko z A w moim podpisie.

    • Lubię to 7
    • Dziękuję 1
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    uruchomiłem .  poszło ok. teraz mam czekać na maila

     

    kod dostałem po paru sekundach. gdzie go teraz wpisać?

     

    odblokowany . no to idę dalej

     

    juz się prawie wgrało wszystko. czekam na końcowy efekt. pozdrawiam  asystentów tej operacji

    NOOOOOOO. UFFFFFFFFFFFFF  . Wszystko działa. Dzięki.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Jeśli chodzi o rejestrowanie pływania na wodach otwartych to powiem wam że jest masakra. Zegarek liczy jak chce, rejestruje trasę też gdzie chce i kończy zapis trasy kiedy chce.

    Widać to na poniższym obrazku. WyjaśniAM że zakończyłem w tym samym miejscu co zacząłem no i po lewej stronie doplynąlem do brzegu.

     Dla jasności pływam kraulem więc ręką wychodzi nad wodę aby złapać GPSa. Zegarek zarejestrował sobie metę w 3/4 trasy jaką przepłynąłem. Totalna masakra. Ciekawe czy to wina softu czy sprzętu.

     

    20180830_153628.jpg

    Edytowane przez yankee
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Teraz jestem na urlopie i nie bardzo mam ochotę na zmianę romu ... poza tym ta kretyńska ładowarka/kabel wariuje jak go mam podłączony... ciągle łączy rozłącza ... zegarek co chwilę wibruje ... szlag mnie trafi.
    Na szczęście zamówiona na aliexpresie jest nowa stacja dokująca do telefonu w wersji bez zatrzasków na tym plastikach które się gubią.

    Wracając jednak do wątku, nie wiem jak jest ale odległość zmierzona jest w miarę prawidłowo natomiast trasa pokazana jest znacznie krótsza. Zmierzyłem ten odcinek na mapa googla i wyliczył mi 1,1km... więc GPS w zegarku dobrze zliczył.. tylko dlaczego tak kretyńsko pokazał ślad?

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Uzupełniając temat rejestrowania pływania na wodach otwartych to dodam, że po wyeksportowaniu GPXa okazuje się, że trasa wynosi 0,74km. To jakim cudem program liczy 1088m? Wylicza na oko? Średnia prędkość na danym dystansie, który uda mu się złapać a potem przelicza na tej podstawie dystans wg czasu jaki byliśmy w wodzie (od startu do zatrzymania)? Jest to jakaś metoda ale niewiele ona ma wspólnego z rzeczywistością.

    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Tak stoi już od 10 minut. Czy to jest już wgrywanie romu czy coś mi się zacięło? Jeśli wgrywanie przydałoby się jakieś info, że to to... A jeśli nie to co to może być?

    Stoi.jpg

    Edited:

    Ok, znalazłem przyczynę. Podobnie jak ktoś tu taj na forum miałem problem z portem USB 3. Wiem, że to nie jest wyznacznikiem, ale sądzę, że część starszych komputerów, z "dziwnymi/zewnętrznymi" sterownikami do USB 3 może mieć problemy. Gdy taki wystąpi zmieńcie port USB do, którego podłączyliście zegarek na inny. Na moim komputerze pomogło (leciwy Asus U36SG).

    Edytowane przez TomeG2kc
    Rozwiązanie problemu
    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    • Kaudii® odpiął i przypiął ten temat
    • Kaudii® odpiął ten temat
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...