Jump to content

Skavenn

Fan
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Gdynia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poszło , zegarek w wersji PL! Ogromne dzięki za Waszą pomoc i pracę @Kaudii i @Lector
 2. Cześć, Gdy wklejam STRATOS bootloader unlock code + enter , program się wyłącza i nic się nie dzieje. Po ponownym sprawdzeniu przez UniversalTools czy odblokowało, komunikat 'unlocked: no'. Coś chyba robię źle.
 3. First + Last name = prawdziwe dane , te które są również w AMAZFIT apce, zgadza się? EDIT: już mam bootloader unlock code. Gdy wklejam kod z maila + enter , to wyłącza się TOOLS i nic się nie dzieje. Po ponownym sprawdzeniu przez tools czy odblokowało, komunikat 'unlocked: no'.
 4. Może jeszcze @Kaudii będzie znał rozwiązanie tego problemu. Zależy mi bardzo na wersji EN , o zmianie na PL nawet nie myślę, bo to chyba za bardzo zaawansowany proces jak na mnie Tak czy inaczej, wielkie dzięki @Lector za pomoc
 5. Niestety, po factory reset zegarek bootował się kilkukrotnie z komunikatem "Optimizing App xx Total 49" -> następnie Lounching Apps i tak kilkukrotnie, po czym ponownie komunikat "Unfortunately, Launcher has stopped". Przełączyłem w TOOLS na chiński i działa. W TOOLS jest informacja: "nie każdy ROM będzie obsługiwał te języki". Czy to oznacza, że ten zegarek nie może być przestawiony w wersję EN? EDIT: Może jeszcze dorzucę screen po factory resecie:
 6. Ok, dzieki sprawdzę co będzie po resecie. Chyba, że lepiej przed resetem przełączyć na chiński i znów spróbować na angielski (bez resetu)?
 7. Przed factory reset: "Opcja polega na przywróceniu ustawień fabrycznych. Pomaga w przypadku zatrzymania pracy aplikacji. Do tej wymagany jest ROOT." - co oznacza 'do tej wymagany jest ROOT"?
 8. Po podłączeniu zegarka i zastosowaniu się do kroków w UniversalTools, wybrałem opcję '2' - jezyk angielski, zegarek był wykryty, po chwili Tools poinformowało o sukcesie operacji , natomiast w zegarku po chwili aktualizacji pojawił się komunikat "Unfortunately, Launcher has stopped". Wyglada na to, że język jest ustawiony na ang., jednak ten komunikat pojawia się gdy chcę przejsc do jakiejkowiek aplikacji z ekranu głównego zegarka. Czy możecie pomóc?
 9. Dziękuję. Pobrałem UniversalToolsForAmazfi-10. Czy wymagane jest 'unpair' zegarka z aplikacją, czy może być sparowany?
 10. Cześć, Z góry przepraszam, większość poruszanych tu zagadnień związanych ze zmianą języka jest dla mnie mało zrozumiałą magią. Posiadam zegarek w wersji językowej chińskiej 2.0.24.0 i chciałbym przejść na język polski lub angielski. Czy jestem w dobrej części forum? Czy ten ROM będzie pasował?
×
×
 • Create New...