Jump to content

michal01

Fan
 • Content Count

  193
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Excellent

Personal Information

 • Place
  Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Można, z Whatsapp normalnie jest treść wiadomości.
 2. Czy po usunięciu bramki zniknęły wszystkie ustawione wcześniej sceny w automatyzacji?
 3. U mnie czy na trybie ciemnym czy nie jest jak na zdjęciu, też Miui.
 4. Czy Wy też macie ciemne tło podglądu temperatury? Wersja mod 5.6.78.
 5. Czy jest możliwość aby w automatyzacji wykorzystać moc pobieraną przez gniazdko lumi.plug.v1 i ustawić np. włącz scenę jeśli jest zużycie energii albo np. powyżej 100W?
 6. Jednak dostałem powiadomienie o ruchu z 2s filmikiem, narazie tylko raz ale znaczy że coś tam działa. Poza tym nagrywa sie na sd ale nie można odtworzyć jak jest detekcja. Oczywiście to na regionie CN.
 7. No niestety, żadnych powiadomienia nie uświadczyłem. Była kolejna aktualizacja, ale nie zauważyłem zmian, a zależy mi głównie na nagrywaniu jak wykryje ruch.
 8. Wykrywanie ruchu działa na obu regionach, wysyłanie do chmury jest tylko na CN i jakoś nie mogłem tego włączyć. Dziwnie wdziała nagrywanie, jak mam ustawione ciągłe to jest wszystko ok z odtwarzaniem, jak tylko na ruch to nie można odtworzyć filmiku z karty. Może poprawią aktualizacją.
 9. Chyba mnie posłuchali 😜, działa na EU po aktualizacji do
 10. A jest szansa że to się zmieni?
 11. Czy jest jakaś opcja podłączenia kamerki MJSXJ02HL do region Eu? Na CN łączy się ale na EU nie idzie, zaktualizowałem ją ale nic to nie dało.
 12. U mnie przestały działać automatyzacje, powiadomienia o ich włączeniu nie działają też chyba od dwóch dni. Wczoraj zaktualizowałem na wersję .67
 13. Próbowałeś robić reset do fabryki i wtedy sprawdzić?
 14. Czy jest możliwość aby w scenie było kilka okresów efektywności by można było sobie zrobić coś na zasadzie harmonogramu? Normalnie jest tylko jeden początek i koniec, da się to jakoś rozszerzyć?
 15. Ja potrzebuję zmienić czas na czujnikach temperatury, gniazdkach itp.
×
×
 • Create New...