Jump to content

michal01

Fan
 • Content Count

  232
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Excellent

Personal Information

 • Place
  Toruń

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dodałem w list_rn_suppress mijia.camera.v3 i lumi.gateway.v3 i teraz przy wchodzeniu w kamerę widzę że chce załadować stary plugin ale ostatecznie nie ładuje obrazu z kamery, natomiast jest chodzi o plugin bramki to czasami jest nowy czasami stary, kilka razy ubijałem apke ale nic to nie daje, coś można na to poradzić? Wersja MiHome ostatnia.
 2. Zmień region na CN.
 3. Ja oklejałem swoimi naklejkami i jak wyżej, nic się nie dzieje jak nie zakleisz czujników.
 4. Mi znowu nie działają automatyzacje, wszystkie warunki spełnione, a i tak scena się nie uruchamia. Nie wiem czy to nie wina bramki mgl03. Czy jak sklonuje aplikacje to mogę do niej dodać te same urządzenia ale na inną bramkę i sprawdzić czy to faktycznie wina bramki, czy urządzenia mi się wylogują z pierwszej bramki?
 5. Jak będziesz miał to sprawdź czy w gnieździe podwójnym pionowym nie wystaje na drugie gniazdo.
 6. W aplikacji kliknij + i po lewej stronie będzie zakładka m.in. czujniki, tam poszukaj swojego.
 7. Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć dlaczego niektóre automatyzacje z urządzeniami zigbee nie działają pomimo spełnienia wszystkich warunków? Wszystkie urządzenia (czujniki kwadratowe Aqara) są online, bramka mgl03, region Eu. Jakoś na tej starej brance Mijia z głośnikiem i lampka nie miałem takich sytuacji.
 8. No tak, ale to trochę bez sensu, bo wychodzi na to że okres efektywności to jest praktycznie to samo co ustawienie godzinny czasomierza, czyli np. włącz 12. Czyli nie da się tym okresem odstawić że ma coś działać w tym ustawionym przedziale? Masz może jakaś działająca scenę z tym okresem, żeby pokazać?
 9. Pytanie w sprawie "okresu efektywności" w scenach, jak to ma działać? Np. ustawiam sobie czasomierz na 12:00 włącz gniazdko i okres efektywności np 12:00-13:00 i w tych godzinach ma się włączyć i wyłączyć? Bo u mnie to nie działa i muszę robić dwie sceny, jedna włącz o 12, a druga wyłącz o 13.
 10. Czy jest możliwość zrobienia tak by po wejściu do Mi Home automatycznie odświeżyły się dane czujników temperatury połączone przez zigbee? W bramce V2 miałem skrót na pulpicie do bramki i po wejściu widziałem aktualne temperatury z czujników, teraz w V3 nie ma takiego skrótu i trzeba wejść w każdy czujnik żeby pokazał aktualne dane.
 11. Super, jest po nowemu (staremu) i o to chodziło.
 12. No ja mam czasem ten mój, a czasem ten co u Ciebie.
 13. Może on nie jest nowością, ale wcześniej miałem inny. A może on jest stary?
 14. Zauważyłem, że w przekaźnikach Aqary lumi.relay.c2acn01 jak załaduje się nowy plugin z niebieskimi tłem to pokazuje prawidłowo kiedy był włączony przekaźnik, jak załaduje się stary to pokazuje coś zupełnie innego. Czy da się na stałe ustawić wybrany plugin (wolał bym ten nowy) tak jak mam w przypadku czujników temperatury.
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept