Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu ‎01‎.‎07‎.‎2018 o 18:10, Kaudii napisał:

- zaloguj się na forum w przeglądarce i pozostań na stronie FORUM

-  instalator poprosi o KEY , otworzy się nowa strona w przeglądarce, skopiuj KEY z strony Generatora

- zostanie poprawnie wygenerowany jeżeli jesteś (zarejestrowany i zalogowany) i nie posiadasz BANa  

NIESTETY NIE GENERUJE MI SIE KLUCZ. Ktos moze mi pomoc? Probowalem FIREFOX i EDGE :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaudii,

super robota, instalator prościutki w obsłudze i wszystko udało się bezproblemowo. Dzięki za Twoją prace i udostepnienie nam społeczności. 

Mam tylko jedno pytanie-  pisałeś, że dodane zostało Mi Home. Niestety po zainstalowaniu ROMu nigdzie nie widać aplikacji Mi home w menu zegarka tak jak na filmiku, który wstawiłeś. Masz może jakieś porady jak aktywować ( nie ukrywam, że to ze względu na dodany mi home zaktualizowałem ROM )

 

pozdrowienia i jeszcze raz dzięki za świetną robotę

Edytowane przez sandokanm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kaudii napisał:

to zrób coś z tym, bo masz namieszane najlepiej Factory reset, u mnie jest normalnie jako widget, tak może się pokazywać jak macie uaktywniony launcher aplikacji, ale tez tam powinno być MiHome i normalnie działać i popraw mój nick w poprzednim poście

Wybacz wkradła się literówka , już poprawione :) robię reset zegarka do ustawień fabrycznych i zdam relacje. Instalowałem rom przed chwila (instalacja przebiegła bez problemów ) , wiec jeszcze nawet nie miałem możliwości namieszać w zegarku ;)

Update:

Niestety po zresetowaniu zegarka sytuacja wyglada identycznie ( jak na zdjęciu załączonym w poprzednim poście). Dodatkowo w ciągu tych kilku chwil zjadło 15 procent baterii, ale mam nadzieje, ze to kwestia „ułożenia się baterii” , o czym wspominaliscie w poprzednich postach. 

Martwi mnie jednak ten mi home... 

 

dla potwierdzenia, ze zainstalowałem właściwy soft :) :

71FAB187-03E6-4BCF-A0F6-F6BA78EABC4C.jpeg

Edytowane przez sandokanm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, szablix napisał:

Poprzestawiaj może kolejność w aplikacji amazfit, bo zmiana położeń w zegarku wynika z ustawień aplikacji

Dokładnie w widget and App Managment. 

Dzięki za pomoc szablix. Niestety zastosowałem się do Twojej rady, poprzestawiałem kolejność widgetów w aplikacji i nadal nie ma widocznego mi home w zegarku. Czy widget mi home pojawia Ci się w aplikacji na telefonie ?

Edit:

Kaudii wspomniałeś, by spróbować innej aplikacji na telefon.  Ja niestety działam na IOS, wiec może z tego wynika problem ... wobec tego aktualizuje pytanie- czy ktoś z użytkowników działających na systemach IOS ma widoczny mi home w zegarku ?

Edytowane przez sandokanm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po instalacji romu następuje utrata danych? Dzisiaj ok. 1h temu wgrałem ROM 2.0.1 i po ponownym sparowaniu z aplikacją w zegarku brak np. kroków. Aplikacja również liczy od nowa - mimo że jak wejdę w szczegóły to widać aktywności i kroki od rana do czasu aktualizacji. Ktoś tak miał może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji Romu wszystko działa, choć nie jedna łezka potu była wylana z obawy na uwalenie zegarka.

Podczas kopiowania plików (4 największy) zawiesił się 3 razy, zatrzymało się na 2 razy na 12% i 33%. Po odczekaniu kilkunastu min wypiąłem ze stacji i sie na szczęście za każdym razem uruchamiał. Przy 4 próbie poszło wszystko jak należy.

Mi home jest widoczny.

Z tego co przy pierwszej zabawie zauważyłem do wyłączając w aplikacji Amazfit widgety, wyłączone pojaiają się na takiej multi planszy jak u Ciebie na zdjęciu @

sandokanm

 

Dziękuję autorom za talent i poświęcony czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Na początku chciałem bardzo podziękować autorom że dali radę zrobić to dla nas i udostępniają swoje wypociny.

Jednakże ja jako "świeżak" na forum mam pewien probleme. Mianowicie po pobraniu instalatora ,który włącza się w konsoli po chwili czekania wyłącza się i nic się nie dzieje. Chciałem napisać PW do administracji ale niestety ta opcja będąc nowym jest wyłączona. Bardzo proszę o pomoc i przepraszam za ewentualny spam. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro czytaj. Niedziela wieczorem  będę już w domu w Berlinie to sprawdzę na swoim komputerze bo i teścia to również bywa inaczej. I dam znać co się dzieje na system win10  ;) mam cichą nadzieję że wszystko będzie dobrze,aczkolwiek kolega który mi miał zrobić ten zegarek mówił że ma już 3 zegarki na swoim koncie i że 4 jest niemozliwe ,więc pytanie do administratora aby zezwolił na moim koncie aby był ten zegarek ,w sensie dopisać go do mojego konta;)

 

Edytowane przez Tydzek
Słownik pozmieniał znaczenie*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tydzek napisał:

Jutro czytaj. Niedziela wieczorem  będę już w domu w Berlinie to sprawdzę na swoim komputerze bo i teścia to również bywa inaczej. I dam znać co się dzieje na system win10  ;) mam cichą nadzieję że wszystko będzie do rzęs aczkolwiek kolega który mi miał zrobić ten zegarek mówił że ma już 3 zegarki na swoim koncie i że 4 jest nie.ozmowy więc pyta IE do administratora aby zezwolił na moim koncie był przypisany mój zegarek;)

 

Dziala bez problemu na win10. Trzeba tylko wylaczyc defendera na czas operacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kaudii® odpiął i przypiął ten temat
  • Kaudii® odpiął ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...