Jump to content

yankee

Fan
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Premium Access Only The free hosting period for this file has now expired, only premium users can download it. Macie jakiegoś normalnego i pewnego linka do tego moda ?
 2. Co to za premium hosting? Jakie jest źródło tej apki?
 3. Ja też tak mam. Przywracałem ustawienia fabryczne i usuwałem piki .apk z głównego katalogu i dalej nie wiem czemu czasami szybko się wyładowuje. Raz miałem tak, że zegarek po jednym dniu zaczął mnie powiadamiać o wiadomościach, które dostałem dzień wcześniej ... robił to jakby go coś przymuliło. Wyczytałem, że jest jakiś problem z komunikacją i z androidem 9. Po lądowaniu zegarka wskazany restart. Trzeba czekać na aktualizację firmware. Już mi już zna problem.
 4. Gdybym wiedział że takie jaja będą z tym nowym 2S to w życiu bym się na niego nie zdecydował.
 5. Cały czas miałem podłączony 2S wersja EU do chińskiego serwera i nagle mi go wywaliło z MiHome. Teraz nie potrafię połączyć oczyszczacza z chinskim serwerem. Z EU łączy się bez problemu a z CN nie 😞 co się stało ? jakiś update złapał dziwny MiHome i blokuje permanentnie ?
 6. @Kaudii® czy jest możliwość zmiany tła na białe podczas pływania? Pytam, gdyż na basenie przy nawrotach prawdę mówiąc nic nie widzę na tym zegarku 🙂 Chciałbym móc rzucić okiem i widzieć ile już minęło nawrotów a na obecną chwilę trzeba na chwilę się zatrzymać i mocno się skupić aby to odczytać.
 7. Ja mam podłączony 2s pod chiński serwer. Nie ma tez problemu z podłączeniem pod europejski. Niestety pod jednym i drugim serwerem nie ma możliwości ustawienia automatyzacji.... Mi Home nie widzi tego urzadzenia przy ustawianiu reguł (zależności). Ze starym purifierem 2 nie mam takich problemów. Nie wiecie jak to obejść albo czy mają to w pranach poprawić ?
 8. To pamiętaj, że tą "ładowarkę" wolno ci podpiąc jednie do komputera albo ładowarki o mocy 1A i 5V. W innym wypadku spalisz zegarek. To nie jest łądowarka tylko kabel ze stykami bez jakiejkolwiek elektroniki.
 9. @moski81 Miał kontakt z wodą. Pływanie na basenie to moja podstawowa dziedzina sportu dla której był on zakupiony.
 10. Żadnych "kostek" nie używałem. Nawet nie wiem o co pytasz. Przy spaleniu używałem akurat battery packa od Xiaomi 20 000 mah.
 11. i tak i tak. Zanim sie spalił próbowałem w obu ładowarkach ale nie chciało go ładować. Po pewnym momencie padł całkiem a następnie w tym doku z Ali, na którym ładowałem go wielokrotnie wcześniej uległ samospaleniu. Generalnie stacja dokująca działa identycznie jak oryginalna i podaje ten sam prąd. Kolega elektronik z serwisu RTV sprawdził i porównał obie na warsztacie. Nie testowałem oryginalnej stacji podłączając np 9V lub więcej Amper. Ciekawe czy ta oryginalna ma jakiś ogranicznik zabezpieczając zarazem zegarek.
 12. Tylko co innego do liczenia basenów lub pływania w wodach otwartych? No i żeby nie kosztowało to 2k zł. Design stratosa jak dla mnie jest rewelacją.... tylko co z tego skoro takie jaja się dzieją.
 13. Tu się nie ma z czego śmiać 🙂 Zegarek padł od razu zanim go usmażyłem. Wcześniej miałem problemy nawet z podłączeniem do komputera bo co chwilę się łączył i rozłączał. Myślałem, że to problem ze stacją dokującą. Kupiłem drugą i problem się nadal pojawiał. Parę dni temu podłączyłem do ładowarki a tu nic tylko kilka razy bzzz bzzz wibracja i się nie ładuje. Zmieniłem ładowarkę na inną i to samo. Po chwili zegarek się wyłączył i to był jego koniec. Potem wpadłem, żeby go na chwilę zostawić do ładowania 🙂 Na szczęście byłem bezpośrednio przy nim i poczułem smród spalenizny. Szybko wyłączyłem i z trudem oderwałem go od stacji dokującej bo się już mocno z nią zintegrował. Ewidentnie co jest nie tak z tym zegarkiem w produkcji.
 14. Moj wyglada tak: Całe szczęście że leżałem na łóżku obok zegarka bo by mi się dom spalił!!
 15. Podłączyłem ładowarkę żeby się telefon naładował ........ i dobrze, że byłem obok bo bym spalił dom. Zaczęła się topić obudowa na dwóch zewnętrznych stykach od spodu i pojawił się smród palącego się plastiku. Zegarek miał chyba 70 stopni celcjusza.
×
×
 • Create New...