Skocz do zawartości

snow.leopard

Fan
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny
 1. Pomiar tętna

  Osobiście jeszcze czekam na swój egzemplarz także nie wiem jak to dokładnie działa w stratosie, natomiast pytanie czy zachowujesz "odpowiednie" warunki pomiaru tętna na nadgarstku. 1. Czy zegarek (a tym samym diody) stykają się dobrze ze skórą ? 2. Czy zegarek jest lekko powyżej nadgarstka ? 3. Czy nie wykonujesz w trakcie pomiaru jakiś gwałtownych ruchów ręką ? 4. Czy nie masz jakiegoś tatuażu w miejscu pomiaru ?
 2. Co zmienić na forum?

  Wg mnie nic nie stoi na przeszkodzie aby dodać całą sekcję o nazwie Mi Band nie czekając na ukazanie się nowej wersji
 3. Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  W chwili obecnej na joybuy można wyrwać za 131,99 $. Chyba najniższa zanotowana do tej pory cena LINK
 4. Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  FNW - cena kilka dni temu wynosiła 133$, później podnieśli na 133,5$ a teraz jest 134$. Co do tych promocji to chyba codziennie na kilka godzin cena spada do ok 133$ Nie będzie tak fajnie jak dowalą VAT no ale to "ryzyko zakupowe" u Majfrendów.
 5. Xarrek widzę że lubisz kompasy / busole to masz tu jeszcze jeden do kolekcji: A wracając do tematu. Myślę że programista weźmie pod uwagę nasze uwagi / prośby i sam zadecyduje jak to będzie wyglądać w jego ROM-ie
 6. Ochrona szkiełka

  Z tego co można wyczytać to kupiłeś folię a nie "szkiełko". Trzeba uważnie sprawdzać co Majfrendy wystawiają, bo te ich opisy aukcji to %$#%^#
 7. Tak się zastanawiam czy nie lepiej byłoby zamiast Pół / Poł dać tam Płn / Płd albo Pn / Pd ?? Pozdrawiam !
 8. Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  W chwili obecnej cena ponad 170$. Ja zamówiłem w trakcie "urodzin" ALI korzystając z ich czarodziejskich kuponów, śledzę często różne strony z promocjami i jak coś znajdę na pewno się podzielę.
 9. Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  Niestety fakt przesyłki tzw pocztą belgijską niewiele pomaga, ponieważ jest informacja o kraju nadania. Ja swój model zamówiłem na ali za 140$ i jestem umówiony z Majfrendem na deklarację 20$ i zawartość "Adapter"
 10. Ile $ za AMAZFIT Stratos?

  Na "jednej" stronie piszą że VAT z tego sklepu bardzo często wchodzi, ze względu na sposób pakowania. Mianowicie, firmowa koperta plus logo firmy, także na podatek się pewnie załapiesz
 11. Jaki byś chciał ROM?

  Witam serdecznie. Możliwość aktualizacji takiego ROMu z poziomu zegarka była czymś na co bym gorąco liczył - jeśli jest to w ogóle wykonalne. Pozdrawiam.
×