Jump to content

snow.leopard

Beta Tester
 • Content Count

  445
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

snow.leopard last won the day on April 8

snow.leopard had the most liked content!

Community Reputation

81 Excellent

1 Follower

About snow.leopard

Personal Information

 • Place
  Warsaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aby słać wiadomości prywatne trzeba się wykazać minimalną aktywnością na forum uzyskując rangę Fan.
 2. Pojawiła się nowa aktualizacja firmware z nr. 01.08.62. Jest już polski język do wyboru w Voice and volume 😁
 3. Sprawdź współpracę zegarka z innym telefonem i się sprawa wyjaśni.
 4. Wystarczy się trochę wysilić i włączyć tę opcję z poziomu aplikacji Nie tak nie mamy.
 5. Próbowałeś w momencie jak robot dojedzie do schodka zapauzować go, przenieść go 10 cm już za schodek i puścić dalej?
 6. Może zamiast ryzykować cofanie softu, lepiej będzie poczekać na firmware z numerkiem 0035? Podobno ma być wypuszczony na dniach.
 7. W przesłanym piśmie o naprawę zegarka należało przedłożyć informację, iż zalanie zegarka było spowodowane wadą fabryczną sprzętu polegającą na słabym sklejeniu szybki od pulsometru. A zatem pierwotną przyczyną zgłaszanej usterki nie było nieprawidłowe użytkowanie sprzętu, tylko słabej jakości klej użyty na etapie produkcji zegarka. Myślę, iż w piśmie warto wspomnieć że na poparcie tych test możesz powołać niezależnego rzeczoznawce, a kosztów ekspertyzy będziesz się domagał od sprzedawcy, w razie konieczności również w postępowaniu sądowym.
 8. 1. Stref można sobie dodawać ile się chce, Zaznacza się prostokąt w dowolnie wybranym przez siebie miejscu na mapce. 2. Jest funkcja zapisywania map (beta) i podobno jakoś to działa w jednej zakładce. Mam mieszkanie więc z tej funkcji nie korzystam.
 9. Jeśli dioda mryga gdy nie jesteś połączony przez BT z telefonem tzn, że kupiłeś "podrobbiony" ekran ze skopanym softem do BLE. Poza "defektem" wizualnym niczemu to nie przeszkadza. Aby wgrać poprawnie BLE musisz podpiąć wyświetlacz do komputera za pomocą ST-Link'a V2. Dogrywa się prostym programikiem BLE i po problemie. Jeśli będziessz chciał opiszę dokładnie co i jak.
 10. Kilka dni temu stałem się właścicielem S5 MAX od Roborock (poprzednio używałem Mi Robot 1st gen). Temat zakładam w razie gdyby ktoś chciał się podzielić wrażeniami lub miał jakieś pytania. Na plus względem starego Mi Robot: + funkcja mopowania (wygląda całkiem przyzwoicie lepiej niż na filmikach YT z wcześniejszego modelu S50), można regulować ilość podawanej wody + jeździ szybciej + szczotka główna jest rozbieralna (sprzątanie włosów) + dokładniejsze mapowanie pomieszczeń (mapka fajnie wygląda, pokoje rozróżniane różnymi kolorami) + możliwość wysłania robota do konkretnych pomieszczeń po przez kliknięcie na mapce (w Mi Robot trzeba było zaznaczać obszary) + możliwość zaznaczania na mapie obszarów bez mopowania lub całkowiecie wyłączonych ze sprzątania + jest możliwość przesuniecia granic pomieszczeń na mapie Na minus: - jest trochę wyższy (w spoczynku 9,5 cm) - brak możliwości wgrania języka polskiego. PS. Korzystam z apki Roborocka.
 11. Jeśli jeszcze nie wręczyłeś prezentu to od siebie mogę polecić m365 Dashboard - ma wszystko co potrzebne i łatwa w obsłudze. PS. Warto za kilkanaście dolarów dołożyć wyświetlacz od wersji pro. Wystarczy śrubokręt, aplikacja m365 DownG oraz soft do pro 1.5.5 PS2. Jakbyś miał jakieś pytania do m365 to wal śmiało zrobiłem nią ok 1000km także ten...
 12. W jaki sposób wgrywałeś oprogramowanie, przez OTA czy ręcznie?
 13. Jest już również dostępna w sieci modowana wersja Amazfit 4: Amazfit 4 MOD
 14. Przy braku podświetlenia przy ruchu nadgarstkiem można rzeczywiście osiągnąć ok 40 dni
×
×
 • Create New...