Jump to content

snow.leopard

Beta Tester
 • Content Count

  432
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

75 Excellent

1 Follower

About snow.leopard

Personal Information

 • Place
  Warsaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jest już również dostępna w sieci modowana wersja Amazfit 4: Amazfit 4 MOD
 2. Przy braku podświetlenia przy ruchu nadgarstkiem można rzeczywiście osiągnąć ok 40 dni
 3. Na pewno 47, soft 1.3.5.54
 4. Oprócz Polskiego dodali: - wibrację przy wyłączaniu zegarka - zmiana wyglądu przycisków w budziku (opcja przedłużenia drzemki) - poprawki w PAI - nie znikają już powiadomienia z zegarka gdy np. przyjdzie powiadomienia z messenger'a, które się odczyta na telefonie. btw. GTR też dostał Polski jęz.
 5. W dn. dzisiejszym pojawiła się aktualizacja OTA do wersji 0.0.8.56 dla GTS. - Zegarek od teraz oficjalnie ma język POLSKI
 6. Widgety są póki co dostępne na kilku tarczach w GTS
 7. Internety podpowiadają że v. 0.0.8.46 zawiera zmiany na ekranie budzika i chyba tyle, ja w dalszym ciągu będę siedział na 0.0.8.33
 8. Okazało się się beta softu 0.0.1.48 dla Amazfit T-REX jest z polskim językiem. Instalacja podobnie jak przy GTS ręcznie przez aplikację Nifify for Amazfit.
 9. Hej. Tak zapoznałem się z treścią tego dokumentu i na pierwszy rzut oka sprawa jest mocno śmierdząca. Po 1 zamazanie danych firmy, która wykonała rzekomą ekspertyzę nie powinno mieć miejsca. Być może sprzedający starał się ukryć ten fakt, ponieważ wcale nie wysyłał tam Twojego zegarka, co mógłbyś potwierdzić chociażby kontaktując się z tą firmą. Po drugie patrząc na ten dokument można dostrzec iż czcionka przy S/N jest inna niż w pozostałej części dokumentu. Możliwe iż sprzedawca posiłkuje się tym samym dokumentem dla wielu przypadków i tylko podmienia numery seryjne w programie typu adobe acrobat. Proponuję wystosować pismo będące odwołaniem od nieuznanej reklamacji z tytułu rękojmi. W odwołaniu domagaj się np. wymiany towaru na nowy. Wykaż iż pierwotną przyczyną zalania płyty głównej (przytaczanej w tej wątpliwej ekspertyzie) było odklejenie się szybki pulsometru co jest wykazywaną szeroko w internecie, usterką wynikającą ze słabej jakości kleju użytego do przyklejenia tej szybki. A zatem wada nie powstała z nieprawidłowego użytkowania zegarka tylko istniała w momencie wydania towaru. Zaznacz również, iż w razie odrzucenia reklamacji zastrzegasz sobie prawo do powołania rzeczoznawcy z dziedziny elektroniki i zgodnie z Art.566 ust.1 Kodeksu Cywilnego będziesz domagał się zwrotu tych kosztów w razie potrzeby w postępowaniu sądowym. Reklamację wyślij pocztą, nie podawaj najlepiej żadnego maila tylko swój adres zwrotny. Sprzedawca ma 14 dni kalendarzowych do ustosunkowania się do Twojego pisma, po tym czasie żądanie jest tratowane jako przyjęte. Powodzenia!
 10. Jeśli to nie problem to wrzuć treść odmowy uznania reklamacji. Wtedy będę w stanie coś konkretniej podpowiedzieć.
 11. U mnie jest to w tym miejscu (modowana wersja amazfit v.3.6.2c)
 12. Nie wiem jak teraz wygląda to w stratosie ale w przypadku GTS można konfigurować "długość wibracji" z poziomu aplikacji Amazfit. Czyli zamiast krótkiego bzyt możesz ustawić sobie bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzyt. Amazfit --> Moje urządzenia (wybierasz zegarek) - zjeżdzasz niżej i masz opcje Wibracje - tam wybiersz np sms i z domyślnych zmieniasz na użytkownika.
 13. Jeśli łączy się z innym sprzętem to nie jest to wina zegarka. 1. Jaki telefon / jaki system ? 2. Jaki dokładnie błąd się pojawia i w którym momencie? 3. Czy przy uruchamianiu amazfit (zakładam że z tej aplikacji korzystasz) przyznałaś uprawnienia o które prosiła aplikacja? 4. Czy przy próbie parowania zegarka, na telefonie była włączona lokalizacja?
 14. Ja tam jadę na sofcie .33 z zmodowanym apk amazfita. Kilka niedoróbek językowych no ale cóż, @Kaudii® nie przygotuje romu więc trzeba jakoś z tym żyć ????. Poza tym myślę, że wiele rzeczy się będzie opóźniało przez tę epidemię...
×
×
 • Create New...