Jump to content

snow.leopard

Beta Tester
 • Content Count

  399
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Excellent

1 Follower

About snow.leopard

Personal Information

 • Place
  Warsaw

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten "język PL" to jedynie odpowiednio przygotowana tarcza, reszta jest pewnie po angielsku
 2. Można GTS'a wyrwać na aliexpress w cenie ok 119$
 3. Gwarancja obowiązuje tylko trzeba dobrze przeczytać warunki. Osobiście korzystałem dwa razy z gwarancji na produkty u nich zamówione. Za pierwszym razem przestał działać dotyk w redmi note 4 - zwrócili 35$ z czego kupiłem na aliexpress ekran za 18$ więc jak łatwo obliczyć prawie drugie tyle zostało w kieszeni. Drugi przypadek to szczoteczka Alfawise s100, okazało się po 3 miesiącach, że nie ładuje akumulatora, zwórcili 10$ (szczoteczka kosztowała chyba 16$) - dokupiłem ładowarkę dwuportową na ogniwa za 7$ i co 2 miesiące w ciągu jednej minuty wydobywałem ogniwo do ładowania poza szczoteczką.
 4. Bateria nie musi być niesprawna, być może wystarczyłoby przywrócenie zegarka do ustawień fabrycznych, reinstalacja na nowo romu lub sprawdzenie czy problemem nie jest tu połączenie z telefonem. Poza tym zdażało się, iż do zegarka dostawała się wilgoć i korozja na płycie głównej powodowała szybsze wyczerpywanie się baterii. Do tego dochodzi jeszcze problem z częściami zamiennymi - nie widziałem nigdzie dostępnych nowych baterii, a kupowane z drugiej ręki używane z uszkodzonych zegarkó też nie wiadomo w jakim są stanie. Zegarek można też samemu rozebrać i wymienić baterię.
 5. A co tam, dorzucę od siebie swoją listę przedmiotów Xiaomi 1. Mi Robot 2. M365 3. JV51 4. Mi Max 3 oraz Mi Note 4 5. Mi Band 3 oraz Band 4 6. SOOCAS X3 7. Termometr "bezdotykowy" 8. Parasolka 9. Dyspenser do mydła 10. Mop 11. Szczotka do kibla 😆
 6. Jeśli dodadzą obsługę pl znaków w wiadomościach + dodatkowe tarcze w AOD, pod warunkiem że bateria wytrzyma chociaż z 2 tygodnie (czekam na wasze testy) to chyba skuszę się na tego GTR przy wyprzedaży z 11.11
 7. Jasne że stosunek ceny, zwłaszcza za zwykłą m365, do jakości jest bezkonkurencyjny (swoją dorwałem na gerabeście 11.11 w przeliczeniu z cashbackiem za ok 1000zł ). Oprócz "obowiązkowych" modyfikacji dołożyłem jeszcze wyświetlacz z aliexpress od wersji pro - finalnie okazało się, że nie był to oryginał tylko zamiennik ze skopanym softem także oprócz zwykłego flasha dla większej wygody dograłem BLE ST-linkiem.
 8. Po 3 miesiącach / ~400km. Może miałem jakąś wadliwą sztukę, Mimo wszystko ten przykręcany wydaje się być solidniejszy. Jedyne co to trzeba trochę przyciąć te plastikowe przykręcane elementy aby nie było szpary.
 9. Temat spoko dla każdego miłośnika "motoryzacji" od Xiaomi. Od siebie dodam w sprawie wspornika, iż zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zamocowanie wersji przykręcanej do śrub a nie opieranej na ramie. Po niedługim okresie czasu cały błotnik razem ze wspornikiem lata we wszystkie strony wydając nieprzyjemne dźwięki na nierównościach typu kostka itp. Poniżej foto wg mnie dużo lepszego rozwiązania:
 10. To da ci odpowiedź czy problemem jest sama bateria czy ew nadmierne drenowanie przez połączenie z telefonem. Rób dalej treningi sprawdzaj puls itd i sprawdź ile % ucieknie.
 11. Jaki model telefonu? Na próbę odłącz na 1-2 dni telefon od BT i zobacz jak będzie się zachowywałą bateria.
 12. Zegarek jest klejony. Aby go otworzyć należy do okoła podgrzewać w miejscu styku korpusu z srebrną ramką i "przycinać" w koło najlepiej nożykiem do tapet albo żyletką. Wszystko bez pośpiechu centymetr po centymetrze podgrzewać przycinać podgrzewać itd...
 13. tak trzeba rozebrać, zegarek od środka masz np u nas na forum w dziale giełda.
 14. Skoro były już takie tematy to po co zakładać nowy? Jeśli przychodzą powiadomienia tzn, że idzie transmisja między zegarkiem a aplikacją w telefonie. Przypadek podobny jak pozostałe, albo dostała się wilgoć i poszła taśma przy pulsometrze, albo styki do poprawienia od wewnątrz (należało by je delikatnie odgiąć)
 15. Wgrać spotify się nie da, można natomiast sterować utworami z poziomu zegarka.
×
×
 • Create New...