Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, kiedy ta autopauza powinna się załączać? Czy tylko podczas jakiejś konkretnej dyscypliny? Ja np używam Stratosa do zapisywania moich tracków w chodzie. I jak nie miałem autopauzy we wcześniejszym romie tak tu też nie mam.

Oczywiście soft reset zdobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć od paru dni mam problem że na zegarku nie wyświetlają mi się powiadomienia że ktoś dzwoni wiadomości itp wszystko działało wcześniej przeinstalowałem i dalej to samo zegarek połączony z telefonem mogę zmieniać tarcze, może ktoś pomoże w czym tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w koncu znalazlem 5min na gormat zegarka. Problemy z bateria i rozlaczaniem zegarka zniknely. 

 

Albo cos poszlo nie tak przy flashu, albo AMF sie nie dogaduje z Twoim softem Kaudii.

Ale wole stabilnie, dlugo dzialajacy zegarek, niz mozliwosc czytania kazdego powiadomienia.

 

Swoja droga szkoda, ze w standardzie to tak nie dziala, bo jak dostane kilka wiadomosci na whatsappie, to widze tylko ich ilosc, bez mozliwosci odczytania kazdej ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Piszę wyraźnie ze skrypt SH który uruchamia proces instalacji wykrywa brak ROOTa.

Instalator ROMu wykrywa czy zegarek ma ROOTa czy te nie.

Są takie opcję:

  1. Nie masz odblokowane BOOTLOADERa i nie można wgrać ROOTa.
  2. Zrywa połączenie we FASTBOOT i nie wgrywa ROOTa.
  3. Instalator błędnie wykrywa ze jest ROOT. (mało prawdopodobne, patrz punkt wyżej)

Odpal instalator jeszcze raz i zobacz co się dzieje po wpisaniu kodu ze strony generatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Teraz widzę coś czego nie widziałem wcześniej.

Jak uruchamiasz skrypt - instalator ROMu?

Bo widzę ze jest uruchomiony jako Administrator.

Każdy nasz skrypt lub instalator ROMu uruchamiamy tylko przez podwójny klik, bez żadnych dodatkowych opcji. Jeżeli będzie potrzebne uruchomienie pliku jako Administrator, to będzie to wymuszone automatycznie.

 

Odpal normalnie instalator i zobacz czy przejdzie instalacja.

Gdyby dalej był ten sam problem to pobierz tego toola

i zrób najpierw ROOta, a później odpal instalator ROMu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kaudii® odpiął i przypiął ten temat
  • Kaudii® odpiął ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...