Jump to content

snow.leopard

Beta Tester
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by snow.leopard

 1. Cena z dup... Na Ali była już w przedsprzedaży za 39,99$. Trzeba poczekać na jakieś promocje
 2. Zamawiałem 19.06 z joybuy za 20,99$ ale jeszcze nie dotarła (idzie NL postem).
 3. Podobno do końca lipca ma wyjść aktualizacja...
 4. Temat problemów z połączeniem z PC wałkowany już kilkukrotnie. Jedyne co możesz ew zrobić bez rozbierania zegarka to przed połączeniem do stacji, przecierać szybko i intensywnie styki jakąś bawełnianą ściereczką (wręcz nagrzać w tym miejscu styki przez pocieranie) i wpiąć szybko zegarek z mocnym jego dociśnięciem do ładowarki. Inna opcja to otworzyć zegarek, przeczyścić blaszki od środka np IZO, i delikatnie je odgiąć. Co do pulsometru to możliwe jest, że się uszkodził, albo zabrudził jakoś od środka, soft nie ma tu nic do rzeczy.
 5. Wygląda to na problem z baterią zegarka, bo raczej nic innego by się tak nie nagrzewało nadmiernie. Możesz ew spr zrobić przywrócenie ustawień fabrycznych, ale jest mała szansa, że to pomoże. Jeśli zegarek jest na gwarancji to przywracaj soft do oryginalnego i zgłoś na reklamacje, najlepiej z tyt. rękojmi.
 6. Otworzyć się da, ale trzeba wykazać się cierpliwością i "delikatnością". Użyj suszarki nagrzewając zegarek do okoła - tylko nie przegrzej. Następnie używając, najlepiej nożyka do tapet nacinaj szczelinę pomiędzy ramką (tą srebrną) a obudową. W razie potrzeby ponawiaj suszarką nagrzewanie. Uważaj przy otwieraniu aby czegoś nie urwać. Zamkniesz zegarek, po oczyszczeniu jakimś klejem uniwersalnym typu superglue. Co do części to szukaj na internecie, ew zajrzyj do działu giełda na naszym forum
 7. Witajcie. Sprzedaję swojego stratosa na części. W zegarku uszkodził się ekran, najpierw się zamazał i był ledwo widoczny, po kilku godzinach pozostało jedynie podświetlenie. Reszta do samego końca była sprawna. Jest już po gwarancji także został rozebrany. Poniżej lista rzeczy do sprzedania: 1. Oryginalna ładowarka: 30zł 2. Przyciski: po 20zł 3. Mocowanie paska (4 plastikowe elementy): po 25zł 4. Szybka pulsometru: 45zł 5. płyta główna wraz z czujnikiem tętna: 60zł 6. sam korpus dolny: 30 zł 7. bateria zczepiona z uszkodzonym ekanem i częścią obudowy: 35zł Do piątku części wystawione będą wyłącznie na forum. Później pojawią się również w innych miejscach typu OLX. Pozdro.
 8. Wygląda mi to na jakieś zawilgocenie od środka, być może uszkodziła się płyta główna, albo bateria. Możesz spróbować naprawić zegarek lub komuś to zlecić, kupując np płytę główną lub ew ją przeczyścić izopropylem z nalotu wilgoci. Jak sie zawezmę to w końcu wystawię swojego rozebranego stratosa na części, u mnie padł ekran, reszta była sprawna do samego końca.
 9. Ja bym się z nimi jeszcze potargował, poza tym spróbuj ew ich pomęczyć, że chcesz odesłać zegarek na naprawę. Kwota 31$ rzeczywiście jest mocno zaniżona. Sam wytargowałem 30$ zwrotu za niedziałający dotyk w telefonie, gdzie częśc na aliexpress zamówiłem za 15$ a reszta zostałą w kieszeni
 10. W moim wczoraj padł ekran. Włącza się, ładuje i jest widoczny w systemie ale poza podświetleniem to nie widać ekranu Pewnie sam go rozbiorę i też pójdzie na części, tylko postaram się nie rozwalić
 11. Kiedy kupowałeś tego stratosa, minęło 6 miesięcy od zakupu ? Jeśli nie to jak najszybciej spór na PP. Ja osobiście na GB już prawie nic nie kupuję, ali ew bangood.
 12. Chcesz mieć przyciski po staremu to skrypt lub exe z XDA do odpalenia.
 13. Wystarczyło poszukać na forum:
 14. Wygląda jakby komp stracił połączenie z zegarkiem i nie wyczyściły się pliki instalacyjne.
 15. Kolorowy wyświetlacz oznaczać będzie chyba krótszy czas pracy na baterii. Pożyjemy zobaczymy, może uda się wyrwać jak mi banda 3 za ~12$ w promocjach z ALI to sobie wypróbuję
 16. Wygląda na to, że oryginalnych stacji ładujących do Stratosa nie ma oficjalnie w sprzedaży, nawet w sklepie amazfit na aliexpress. Możesz ew spróbować wysłać do nich zapytanie o tę ładowarkę czy mają ją gdzieś to kupienia.
 17. snow.leopard

  IP67 Pace a woda

  Trening zakończyłeś czy zegarek cały czas Twój "chód" monitorował W razie czego FR z poziomu zegarka, doładuj do końca i sprawdź.
 18. Wszystko zależy od ceny. Ogólnie poza podjazdem pod te "mini schodki" i "rozbieralną szczotką" to nie widać znaczącej różnicy w stosunku do S50
 19. Możesz np wgrać starszą wer romu np .2.3.7 tam przyciski działają po staremu.
 20. Po świeżej instalacji aplikacji i nadaniu odpowiednich uprawnień należy zrobić jeszcze restart telefonu.
 21. Wystarczy wykazać minimum wysiłku i przeczytać 1 post w tym temacie.
 22. Jak wpisujesz wersję OS w formularzu ? Daj ew same cyfry czyli 2.8.3.0.
 23. Sterowniki poprawnie zainstalowane, skąd pobierane ?
 24. Wszystko pięknie ładnie ale brak szczegółów. Co widzisz w cmd po wpisaniu adb devices ? Następnie co masz na ekranie po wpisaniu adb shell reboot bootloader ?
×
×
 • Create New...