Jump to content

sandokanm

Amateur
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Dzięki za pomoc szablix. Niestety zastosowałem się do Twojej rady, poprzestawiałem kolejność widgetów w aplikacji i nadal nie ma widocznego mi home w zegarku. Czy widget mi home pojawia Ci się w aplikacji na telefonie ? Edit: Kaudii wspomniałeś, by spróbować innej aplikacji na telefon. Ja niestety działam na IOS, wiec może z tego wynika problem ... wobec tego aktualizuje pytanie- czy ktoś z użytkowników działających na systemach IOS ma widoczny mi home w zegarku ?
  2. Wybacz wkradła się literówka , już poprawione robię reset zegarka do ustawień fabrycznych i zdam relacje. Instalowałem rom przed chwila (instalacja przebiegła bez problemów ) , wiec jeszcze nawet nie miałem możliwości namieszać w zegarku Update: Niestety po zresetowaniu zegarka sytuacja wyglada identycznie ( jak na zdjęciu załączonym w poprzednim poście). Dodatkowo w ciągu tych kilku chwil zjadło 15 procent baterii, ale mam nadzieje, ze to kwestia „ułożenia się baterii” , o czym wspominaliscie w poprzednich postach. Martwi mnie jednak ten mi home... dla potwierdzenia, ze zainstalowałem właściwy soft :
  3. U mnie niestety na samym końcu jest coś takiego :
  4. Kaudii, super robota, instalator prościutki w obsłudze i wszystko udało się bezproblemowo. Dzięki za Twoją prace i udostepnienie nam społeczności. Mam tylko jedno pytanie- pisałeś, że dodane zostało Mi Home. Niestety po zainstalowaniu ROMu nigdzie nie widać aplikacji Mi home w menu zegarka tak jak na filmiku, który wstawiłeś. Masz może jakieś porady jak aktywować ( nie ukrywam, że to ze względu na dodany mi home zaktualizowałem ROM ) pozdrowienia i jeszcze raz dzięki za świetną robotę
×
×
  • Create New...