Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Stratos US_PL 2.0.1 by Kaudii


Rekomendowane odpowiedzi

Przedewszystkim najpierw zainstaluj sterowniki adb 1.4.3 do poprawnej komunikacji zegarka z komputerem.

Alternatywa do w/w poradnika jest uzycie programu tools for amazfit, ktory poda Tobie niezbede dane i przekieruje na odpowiednia strone celem odblokowania BL

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem ze ściągnięciem romu. Wszystko idzie fajnie , zaczyna pobierać kończy następnie dostaje informacje niepowodzenie- niewystarczające uprawnienia, nie wiem o co chodzi, ściągałem różnymi przeglądarkami i to samo. Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest opcja, aby dalo sie odczytac wiecej niz jedno powiadomienie z tej samej aplikacji? Przykladowo dostaje kilka wiadomosci na whatsappie i widze tylko ich liczbe, bez mozliwosci odczytania (gdy jest jedna, mozna odczytac).

Daloby sie to jakos obejsc w oprogramowaniu?

Edytowane przez mak777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer
1 godzinę temu, maxweal napisał:

jestem nowym uzytkownikiem stratosa... jest odblokowany w jaki sposob krok po kroku moge zainstalowac soft? robiac tak jak pisze powyzej nic nie dzieje sie z zegarkiem jak i ze sciagnieta apka.... help?

Twój post nie obrazuje problemu, proszę o więcej informacji   bo na tę chwilę wygląda to jak SPAM

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kaudii napisał:

Twój post nie obrazuje problemu, proszę o więcej informacji   bo na tę chwilę wygląda to jak SPAM

problem istnieje w tym ze moj laptop po podlaczeniu zegarka wogole go nie widzi... nigdzie na forum nie jest objasnione co w tym przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer
W dniu 6.08.2018 o 23:48, szablix napisał:

Przedewszystkim najpierw zainstaluj sterowniki adb 1.4.3 do poprawnej komunikacji zegarka z komputerem.

Alternatywa do w/w poradnika jest uzycie programu tools for amazfit, ktory poda Tobie niezbede dane i przekieruje na odpowiednia strone celem odblokowania BL

tu jest napisane, źle czytasz, a dwa, że trochę samodzielności, a skoro nie chce ci się czytać i nie masz ochoty przyswoić minimum wiedzy to lepiej się za to nie bierz bo narobisz sobie kłopotów, i będziesz prosił o pomoc bo zegarek się nie uruchamia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dziękuję za Twoją prace Kaudii. Mam zamiar wrzucić Twój rom. Mam tylko jedno pytanie, dlaczego anty krzyczy, że infekcja. U mnie niby jest Gen:Variant.Jaik.24709 (Skaner A) u kolegi lipinskipiotr  coś innego?  Kiedyś romy do mojego mi5s też niby coś tam miały, ale obecnie aktualizacje nie podnoszą alertów. O co chodzi, możesz napisać klika słów na ten temat? Nadmienię, że rom i tak wyląduje w zegarku, to tylko taka moja ciekawość? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kaudii® odpiął i przypiął ten temat
  • Kaudii® odpiął ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...