Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Serwis Xiaomii Kraków - ktoś korzystał


Strychoo

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem serwisu , który podejmie się wymiany baterii w Stratos  ( 1619 ) 

Jako jedyny odezwal się 

Xiaomii Serwis Kraków, ul. Czarnowiejska 73 ,30-049 KRAKÓW

 

Kwota za wymianę baterii 70 zł .

W sumie przyzwoita cena , lecz waham się po przeczytaniu opinii na google.

Obecnie mój Startos trzyma max 2 dni ( z tego połączenie z telefonem po 8h godzin dzienie + 2 treningi po 1h )

 

Zastanawiam się czy warto ryzykować - opinie mieszane .

 

 

Ktoś korzystał z ich usług ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria nie musi być niesprawna, być może wystarczyłoby przywrócenie zegarka do ustawień fabrycznych, reinstalacja na nowo romu lub sprawdzenie czy problemem nie jest tu połączenie z telefonem. Poza tym zdażało się, iż do zegarka dostawała się wilgoć i korozja na płycie głównej powodowała szybsze wyczerpywanie się baterii. Do tego dochodzi jeszcze problem z częściami zamiennymi - nie widziałem nigdzie dostępnych nowych baterii, a kupowane z drugiej ręki używane z uszkodzonych zegarkó też nie wiadomo w jakim są stanie. Zegarek można też samemu rozebrać i wymienić baterię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2019 o 12:02, snow.leopard napisał:

Bateria nie musi być niesprawna, być może wystarczyłoby przywrócenie zegarka do ustawień fabrycznych, reinstalacja na nowo romu lub sprawdzenie czy problemem nie jest tu połączenie z telefonem. Poza tym zdażało się, iż do zegarka dostawała się wilgoć i korozja na płycie głównej powodowała szybsze wyczerpywanie się baterii. Do tego dochodzi jeszcze problem z częściami zamiennymi - nie widziałem nigdzie dostępnych nowych baterii, a kupowane z drugiej ręki używane z uszkodzonych zegarkó też nie wiadomo w jakim są stanie. Zegarek można też samemu rozebrać i wymienić baterię. 

Rom wgrany na nowo , ustawienia fabryczne również .

Telefon to Honor 8x - połączenie z nim jest ustawione na godziny 7.30-16.00 - potem tryb samolotowy.

Aplikacja w telefonie ma pełne ręczne ustawienia  jeśli chodzi o zużycie bateri ( nieograniczone działanie w tle , i tym podobne )  .

 

Lecz nawet gdy zegarek jest offline - bateria leci zbyt szybko  - 1.5 % -2 %  na godzinę 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...