Jump to content

Gravis

Fan
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

88 Excellent

Personal Information

 • Place
  Krk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potwierdzam, sensory sie polacza i beda widoczne po czasie. Tylko gate musisz zresetowac
 2. "In a magical way, Camera Settings => Distortion correction corrects the time to local instead of Chinese." I faktycznie to działa...
 3. @rezmus czy ten soft dla EU na dafanga, który się flashuje to ostatni możliwy do użycia? Pytam bo kilka opcji podświetla się na zasadzie "zaktualizuj soft" no i druga sprawa wyświetla mi błędnie godzinę, mimo zmiany ustawień mam aktualnie 17:54..
 4. Nie wiem ktorego huba masz na myśli, ale w V3 trzeba włączyc LAN na hubie i przepisać hasło. W konfiguracji HA dajesz IP Huba i hasło - działa
 5. A z rozwiązania eSIM korzystasz? Jesteś coś w stanie więcej na ten temat napisać? Bo ze Stratosa to ja zadowolony jestem, ale szukam czegoś z eSIM, żeby móc wyjść bez telefonu
 6. Jest jakas nowa wersja? Bo u mnie po staremu
 7. Udało mi się wgrać ten soft do dafanga i podpiąć pod Polskę. Reszta sprzętów też śmiga. Pytanie czy jest jakiś nowszy soft na EU czy musimy zostać na tym jak jest? Pytam bo kilka opcji przy klikaniu potrafi mi napisać adnotacje o update softu.
 8. Słuchaj jeżeli nie masz próbówki, multimetra i obeznania który przewód jest który to na "chyba" to możesz popalić instalacje.. zaproś kogoś kto się na tym zna.
 9. Ktoś już używa? Jak wrażenia?
 10. @rezmus czy obecnie da się przełączyć wszystkie urządzenia do serwera EU? mam tego trochę (31 urządzeń) i nieco się obawiam. Wiem, że już o to tu pytałem załączając nawet screenshoty, ale pozostało bez odpowiedzi..
 11. Ja bym chętnie przeszedł na EU, tylko obawiam się, że nie wszystkie sprzęty tam zagrają jak chociażby czujnik PPOŻ czy kamera dafang?
 12. A ja mam pytanie - czy da się zmniejszyć czas czujnika ruchu z "Nie wykryto ruchu przez ponad 2 min" na mniejszy typu 30 sec?
 13. To pozostało czekać, aż developerzy zabiorą się za zmodyfikowanie reszty funkcji. Dodanie płatności NFC i byłaby petarda jak za tą cenę..
 14. Jak podmienić pluginy czujników temp aqara na stare?
 15. @kacper77 możesz to opisać / pokazać co gdzie i jak się wpisuje? W telefonie apce czy zegarku bezpośrednio? Ciekawi mnie to, jeszcze nie widziałem nigdzie konfiguracji esim
×
×
 • Create New...