Jump to content

humanitas

Fan
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by humanitas

 1. @gniotex https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=amazfit
 2. Wpierw odpowiedz sobie czy dobrze nosisz zegarek (inaczej - zakłada się go na trening inaczej "na codzień"). Ponadto zegarek trzeba "rozgrzać" a przed treningiem i siebie. Wtedy można mówić o powtarzalnych i w miarę wiarygodnych wynikach.
 3. Inny algorytm przeliczania punktów (w przypadku stravy jest to "wygładzanie" trasy i eliminacja błędnych punktów). Ten sam surowy track wrzucony do różnych programów (endomondo, run-log, strawa, runkeeper, viking, mytourbook) pokaże Ci ZAWSZE różne wyniki dystansu, tempa i zużytych kalorii. Dlatego pomiar GPS w ten sposób traktowany jest tylko przybliżonym wynikiem i nie powinien być traktowany jako pewnik.
 4. Być może nie jest. Nie twierdzę, że jest. Natomiast swego czasu reklamowali się jako "autoryzowany serwis Xiaomi".
 5. Przejdź na Stravę. Automatycznie przeliczy Ci na trening netto (niezależnie czy masz pauzę włączoną czy nie).
 6. Wydaję mi się że jest, autoryzowany serwis. A przynajmniej tak się reklamują. I zajmują się serwisowaniem Stratosów (czy robią "ekspertyzy", nie wiem). Namiary: Xiaomii Serwis Kraków tel. +48 793 262 030 +48 729 992 559 +48 733 114 994 ul. Czarnowiejska 73, 30-049 Kraków Czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 18. E-mail: [email protected] www.xiaomii.pl
 7. Przetestowałem dość dokładnie stockowy rom i rom by Kaudii. I powiem tak. Dzięki @Kaudii®
 8. A ja miałem zastrzeżenia do GPSa. W aktywności 'rower' po zgubieniu sygnału (po przejeździe pod wiaduktem kolejowym lub mostem) bardzo długo na powrót łapał fixa. A w aktywności 'biegi przełajowe' po 47-55 km GPS się zawieszał i przestawał rejestrować ślad trasy (choć dalej zliczał dystans i przewyższenia, czy dobrze trudno stwierdzić). Poza tym było ok (dokładność lepsza niż w Garminie FR 735 i Polarze V400). Co do tłumaczenia mam zastrzeżenia do jednej pozycji. W aktywnościach ktoś 'biegi przełajowe' przetłumaczył jako 'trasa biegu'. Niefart. Nowy ROM zaktualizowany wczoraj. Testuję EDIT: GPS bardzo ładnie i szybko łapie fixa po zgubieniu sygnału.
 9. Instalacja zakończona sukcesem. Świetna robota @Kaudii. Dziękuję!
 10. W tym przypadku tak. Ponad trzydzieści godzin biegu, możliwość ładowania tylko na przepaku. Oczywiście mogłem nie ładować ze świadomością, że może bateria nie wytrzymać i na końcówce polecę bez działającego zegarka (tragedii by nie było ;) ). Więc zdecydowałem się na doładowanie baterii a tu takie coś. Dlatego pytam, może ktoś też tak miał i to jest norma?
 11. Cześć! Stratosa mam od niedawana i choć bardzo go polubiłem, czasami mnie zaskakuje. Pytanie do forumowiczów jako bardziej "obytych" z zegarkiem. Taka sytuacja: podczas aktywności (bieg) wszystko wydaje się być ok, ale nadchodzi czas kiedy bateria ma mniej 40% a do końca jeszcze daleko. Podczas podłączenia stacji dokującej ekran "wyzerował się", wszystkie wartości zero (oczywiście w tle, jak później sprawdziłem zapisywał ślad GPS normalnie). Po odłączeniu stacji dokującej pokazywało o 5 km więcej, tak jakby samoistnie dodał sam od siebie odległość. Czy ktoś z kolegów też tak miał?
 12. Brak paska postępu. "Sukces" oznajmił instalator. EDIT: Po zmianie portu instalacja przebiegła prawidłowo. Przepraszam za posta.
 13. Witajcie! Koledzy uświadomcie mnie co robię źle. Mam ROM 2.3.5.0 Próba wgrania ROMu EU-PL by @Kaudii zakończyła się sukcesem/porażką. Sukcesem, bo cały proces wgrania i instalacji przeszedł idealnie. Porażką, bo po restarcie wciąż mam ten sam stockowy ROM 2.3.5.0 Dlaczego?
×
×
 • Create New...