Jump to content

humanitas

Fan
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie miałem takiego problemu, ale jak na mój gust, to wynik rozszczelnienia zegarka.
 2. Cześć. Co do problemów z parowaniem niewiele pomogę, nie przerabiałem takiego tematu Na pewno jest tu wiele osób, które siedzą w temacie bardziej niż ja. Ale ja bym zrobił tak: wgrał jakiś nowszy ROM (np. US_PL 2.6.0. by Kaudii ) i apkę AmazFit ale nie najnowszą a wersję 2.9 (wersje 3 mnie irytują). Być może coś by to pomogło - są nowsze ROMY. Chyba warto przejrzeć forum (kilka pierwszych wątków w sekcji ROMy) - MiHome osobiście nie używam ale z tego co się orientuję to pozwala zarządzać urządzeniami Xiaomi. Niech mnie ktoś poprawi. - tarcze można zmieniać z poziomu zegarka (nowsze ROMy) oraz apki. - ciągłe mierzenie pulsu drenuje baterię i to dość poważnie. Mam nadzieję, że pomogłem
 3. Korzystałem kiedyś z serwisu na Czarnowiejskiej. Usługa bez uwag, w terminie i wydaje mi się że dobrze. Na tyle byłem zadowolony, że poleciłem serwis znajomemu. Niestety, w tym przypadku dali ciała. Uceglili kumplowi stratosa.
 4. @gniotex https://www.apkmirror.com/?post_type=app_release&searchtype=apk&s=amazfit
 5. Wpierw odpowiedz sobie czy dobrze nosisz zegarek (inaczej - zakłada się go na trening inaczej "na codzień"). Ponadto zegarek trzeba "rozgrzać" a przed treningiem i siebie. Wtedy można mówić o powtarzalnych i w miarę wiarygodnych wynikach.
 6. Inny algorytm przeliczania punktów (w przypadku stravy jest to "wygładzanie" trasy i eliminacja błędnych punktów). Ten sam surowy track wrzucony do różnych programów (endomondo, run-log, strawa, runkeeper, viking, mytourbook) pokaże Ci ZAWSZE różne wyniki dystansu, tempa i zużytych kalorii. Dlatego pomiar GPS w ten sposób traktowany jest tylko przybliżonym wynikiem i nie powinien być traktowany jako pewnik.
 7. Być może nie jest. Nie twierdzę, że jest. Natomiast swego czasu reklamowali się jako "autoryzowany serwis Xiaomi".
 8. Przejdź na Stravę. Automatycznie przeliczy Ci na trening netto (niezależnie czy masz pauzę włączoną czy nie).
 9. Wydaję mi się że jest, autoryzowany serwis. A przynajmniej tak się reklamują. I zajmują się serwisowaniem Stratosów (czy robią "ekspertyzy", nie wiem). Namiary: Xiaomii Serwis Kraków tel. +48 793 262 030 +48 729 992 559 +48 733 114 994 ul. Czarnowiejska 73, 30-049 Kraków Czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 10 do 18. E-mail: [email protected] www.xiaomii.pl
 10. Przetestowałem dość dokładnie stockowy rom i rom by Kaudii. I powiem tak. Dzięki @Kaudii®
 11. A ja miałem zastrzeżenia do GPSa. W aktywności 'rower' po zgubieniu sygnału (po przejeździe pod wiaduktem kolejowym lub mostem) bardzo długo na powrót łapał fixa. A w aktywności 'biegi przełajowe' po 47-55 km GPS się zawieszał i przestawał rejestrować ślad trasy (choć dalej zliczał dystans i przewyższenia, czy dobrze trudno stwierdzić). Poza tym było ok (dokładność lepsza niż w Garminie FR 735 i Polarze V400). Co do tłumaczenia mam zastrzeżenia do jednej pozycji. W aktywnościach ktoś 'biegi przełajowe' przetłumaczył jako 'trasa biegu'. Niefart. Nowy ROM zaktualizowany wczoraj. Testuję EDIT: GPS bardzo ładnie i szybko łapie fixa po zgubieniu sygnału.
 12. Instalacja zakończona sukcesem. Świetna robota @Kaudii. Dziękuję!
×
×
 • Create New...