Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Pace US_PL 2.0.0 by Kaudii


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie nie mogę podczas biegu zmieniać piosenek nawet jak tam wstrzymaj bieg nie mogę wyjść z aby zmienić piosenkę

 

I jeszcze w poprzedniej wersji było coś takiego że jak biegłem to po kilometrze mówiło mi że przebiegłeś kilometr albo że Przekroczyłeś wysokie tętno a teraz nie ma tego są  tylko same wibracje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to najwyżej wrócę na poprzedni Soft.

z muzyką pewnie nie da się zrobić żeby z dołu wysłała się kurtynka ze zmianą piosenek

 

też macie problem z miernikiem pulsu mi czasem wariuje jak biegnę czuję że Puls mam już spokojnie dużo wyższy a pulsometr pokazuje zdecydowanie zaniżoną wartość jak się zatrzymam to dopiero doskakuje do odpowiedniego pomiaru tętna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matibu generalnie ostatnio podczas treningów na pace czy stratosie zauważyłem kilka błędów:

- problem z gps, wbiegam w mały park/lasek i momentalnie średnie tempo zmienia się czasami o 2 min na niekorzyść, wybiegam wraca do tego co miałem,

- puls wynika raczej z algorytmów, które uważam są niedopracowane mianowicie - jazda na rowerze tempo rekreacyjne puls 160 strefa anaerobowa, trening biegowy z ledwością łapie oddech tętno 130 strefa kardio, planuję zakupić pasek i potestować a jak to nie pomoże to zmiana na jakiegoś garmina bo polary z wyglądu mi się nie podobają.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

Moja żona ma Pace z tym Romem i tu się nic nie zmieniło względem poprzednika, nadal 6-7 dni przy powiadomieniach 24h, ostatnio byłem na urlopie i 4h wspinaczki w górach z GPS i z baterii schodziło 15-17% więc , nie jest to jednorazowy pomiar . Chodziliśmy codziennie w góry i za każdym razem wynik podobny, więc polecam Factory reset i obserwację drenażu baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zmieniłem na stary soft zobaczę jak z baterią będzie. 

 

Od razu druga sprawa jaka mi się rzuciła to bluetooth na nowym sofcie jest mocniejszy sygnał Bluetooth na starym dziś rano na słuchawkach bluetooth kilka razy przetrwało muzykę w momencie jak ręką jest z tylu za plecami podczas biegu może to wina słuchawek. Ale różnice zauważyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pewnej aktualizacji zacząłem mieć problem z baterią, z 5 dni raptem zrobił się 1, postanowiłem wgrać jeden z romów "by Kaudii" odblokowałem zegarek i wgrałem (wtedy jeszcze generator działał). Jako że nie przyniosło to efektu postanowiłem sprawdzić inne w tym powrót do Stock poprzez Humani Amazfit tool i tez bez poprawy. Teraz chciałbym sprawdzić ten nowy Rom ale już nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Instaluje tego softa na WOS_2.0_PL_1.1.2_by_Kaudii i po calym procesie soft nadal jest ten sam co wczeniej - nic sie nie zmienia.

Probowalem nawet insdtalowac  WOS_2.0_PL_1.1.4_by_Kaudii ale tez po instalacji jest nadal poprzedni soft.

 

o co moze chodzic?

Root jest

bootloader tez odblokowany

zegarek rozparowany przed instalacja

Edytowane przez Jabco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...