Jump to content

rafaldebek

Fan
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Excellent

Personal Information

 • Place
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przed odinstalowaniem apki zatrzymaj jej działanie potem wyczyść dane i pamięć podręczną a następnie odinstaluj starą i zainstaluj nową aplikację. I już wszystko wyświetla bez rozparowywania zegarka.
 2. Wygraj wersje 2.6.2 beta z tego forum i będzie ok. U mnie też nie było danych pomimo prawidłowej synchronizacji. Po wygraniu tej wersji APK wszystko wróciło do normy. Wcześniej miałem 2.5.4
 3. Na stronie producenta programu masz dwa pliki, jeden do ApkInstaler a drugi jako plik exe do kompa. Podłącz zegarek i uruchom ten drugi plik exe. Instalacja przebiega tak jak WOS2.0 z poziomu kompa do zegarka. Ja tak zrobiłem jest ok. AMF do telefonu jest w sklepie Google.
 4. Zainstaluj AMF Phone w telefonie jako druga apka razem z Amazfit i w zegarku jako plik apk, zrób opłatę 9 zł. na rzecz producenta i masz wszystkie powiadomienia w zegarku z podświetleniem jak przyjdą i z czcionką jaką sobie ustawisz (bez opłaty opcja powiększenia czcionki jest zablokowana). U mnie działa. Link do strony http://www.guatedroid.com/amf/
 5. Po zainstalowaniu AMF podświetla się tarcza zegarka jak przychodzi SMS. Super sprawa. Trzeba mieć zainstalowane jednocześnie AMF i aplikacje Amazfit. U mnie na czystym androidzie powiadomienia przychodzą prawidłowo.
 6. Miałem Honor 9 Lite i cały czas były problemy z powiadomieniami. Działało dobrze przez chwilę lub kilka minut albo kilka godzin ale zawsze po czasie powiadomienia przestawały przychodzić. Wszystkie uprawnienia w telefonie były ustawione. Pomagał tylko restart zegarka ale na mrotko. Podobno to taki urok Huawei. Zmieniłem telefon na taki z czystym Androidem i problem zniknął. Teraz wszystko działa ok.
 7. Mam ten sam problem od niedawna. Jeszcze parę dni temu wszystko było ok teraz każdy kontakt wyświetla się jako nieznany. Ale tylko telefon. SMS odczytuje normalnie. Resetowalem zegarek do ustawień fabrycznych, instalowałem na nowo apkę w telefonie i nic. Na apce 2.5.4 cn było ok problem się zrobił na apce 2.6. powrót do poprzedniej nic nie zmienił. Nadmienię że akceptowałem odczyt kontaktów z telefonu jak apka znalazła zegarek Może ktoś ma jakiś pomysł.
 8. Zainstalowane bez problemu, działa też prawidłowo. Wielki dzięki @Kaudii za ten ROM i za wszystkie poprzednie, nigdy nie miałem z żadnym problemu. Świetna praca.
 9. Dokładnie tak. Ja miałem Honor 9 lite i cały czas zabijał mi działającą aplikacje w tle i powiadomienia nie przychodziły. Nie było synchronizacji z Pace. Musiałem restartować zegarek. Zmieniłem na telefon z czystym Androidem i problem zniknął.
 10. Dzięki Kaudii, zainstalowane i działa poprawnie. Super praca - jak zawsze.
 11. WOS 2.0 PL - 2.6.2.0_PL_1.1.4_by_Kaudii. Kiedy i my będziemy mogli wygrać ten ROM?
 12. U mnie dziś pokazuje 999.03. Zobaczę jak będzie jutro ale z tego co pamiętam to wcześniej była inna wartość więc chyba działa ok.
×
×
 • Create New...