Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Stratos CN_PL 2.6.0 by Kaudii


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Cześć, ja też nie mam MI Home. Na dodatek uruchomił się "tak po prostu" - czyli nie ma kodu RQ do ponownego sparowania z telefonem (a zgodnie z instrukcją rozparowałem). Co teraz? Restart do ustawień fabrycznych, czy ...?

 

Kiszka - przywróciłem do ustawień fabrycznych i mam krzaczki i na dodatek nie da się ponownie wgrać ROM-u - pojawia się pytanie o kod ze strony i po wpisaniu za każdym razem mam:

Wpisz otrzymany kod i naciśnij Enter:   ...........  was unexpected at this time.

 

Co teraz zrobić?

 

Dodam tylko że zegarek jest na "fast boot" i po restarcie ponownie zatrzymuje się w tym miejscu.

Edytowane przez SebaRoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

jak nie da się wgrać ponownie Romu, coś poszło nie tak,  co do krzaków, to fakt nie jest ustawiony domyślnie język polski, można go zmienić w adb odpowiednimi komendami

adb shell setprop persist.sys.language pl
adb shell setprop persist.sys.country PL
adb reboot

 instalator robi to sam, więc nie ma takiej konieczności, jeżeli zegarek po ponownym uruchomieniu wchodzi w fastboot to w ogóle jakaś dziwna sprawa, bo powinien ewentualnie utknąć na literze A jeśli jest problem z załadowaniem systemu, lub ewentualnie złapać bootlopa na satelitach, zachowanie z fastboot co najmniej dziwne.

w chwili obecnej rozparowałem zegarek z aplikacją czyli na zegarku robi się factory reset, teraz wgrywam powyższy ROM i sprawdzę co z tym Mi home, ale sprawdzałem to wcześniej i wszystko działało prawidłowo

co do pytania o kod wpisujesz go ręcznie czy jak to robisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się wszystko ogarnąć :) - użyłem "Universal Tools For Amazfit" na początku nie chciał się sparować ale po restarcie telefonu i zegarka zadziałało :)

Super, wielkie dzięki.

Ciekawe w której wersji dodadzą auto pauzę do jazdy na rowerze => w tej niestety nie ma (albo nie jest domyślnie włączona ale w to wątpię - byłem przed chwilą na rowerze i nie było).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, snow.leopard napisał:

Chcesz mieć przyciski po staremu to skrypt lub exe z XDA do odpalenia.

Przyciski po staremu [TOOL] Stratos / Sportswatch 2 - buttons layout control działa sprawdziłem  

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/tool-stratos-sportswatch-2-buttons-t3914383?fbclid=IwAR1OWmO9GpYXqGUCJP12IiRqEw8qrZ721cz3NzctDGQF0LjKTY8wmT-g7Qo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia


×
×
  • Dodaj nową pozycję...