Jump to content

SebaRoz

Fan
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Sosnowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Udało się wszystko ogarnąć - użyłem "Universal Tools For Amazfit" na początku nie chciał się sparować ale po restarcie telefonu i zegarka zadziałało Super, wielkie dzięki. Ciekawe w której wersji dodadzą auto pauzę do jazdy na rowerze => w tej niestety nie ma (albo nie jest domyślnie włączona ale w to wątpię - byłem przed chwilą na rowerze i nie było).
 2. Nie jest źle - po tym, jak był wyłączony przez dłuższy czas wystartował normalnie i nawet zmieniłem język na PL. Tylko jak teraz wywołać kod do parowania?
 3. Cześć, ja też nie mam MI Home. Na dodatek uruchomił się "tak po prostu" - czyli nie ma kodu RQ do ponownego sparowania z telefonem (a zgodnie z instrukcją rozparowałem). Co teraz? Restart do ustawień fabrycznych, czy ...? Kiszka - przywróciłem do ustawień fabrycznych i mam krzaczki i na dodatek nie da się ponownie wgrać ROM-u - pojawia się pytanie o kod ze strony i po wpisaniu za każdym razem mam: Wpisz otrzymany kod i naciśnij Enter: ........... was unexpected at this time. Co teraz zrobić? Dodam tylko że zegarek jest na "fast boot" i po restarcie ponownie zatrzymuje się w tym miejscu.
 4. Cześć, dawno tu nie zaglądałem - jak zobaczyłem, że jest nowy ROM, to się bardzo ucieszyłem. Mam ROM 2.0.41 - przeczytałem te 6 stron i teraz sam nie wiem, bo więcej tu narzekań niż zadowolenia. Nikt nie wskazał jakie są poprawki/nowości w tej wersji. Nikt nie wymienił pozytywów - wszyscy się skpiają na tym co negatywne. Nie wiem, czy warto instalować .... powiedzcie szczerze, czy ktoś aktualizował z tej wersji, co moja i co widzi pozytywnego?
 5. Zauważyłem od chwili wgrania tego ROM-u, że jak słucham YT na komórce, to zegarek rozładowuje się bardzo szybko. Zwykle bateria starcza na 5 dni, czyli średnio 20% baterii na dzień - obserwowałem i tak faktycznie to wygląda. Jak zaczynam słuchać YT (tak 2 h w ciągu dnia) to potrafi zejść do 40% na dzień. Jak dla mnie to ogromna różnica - czy ktoś spotkał się już z czymś takim? Ps. Będą nowe wersje ROMu?
 6. Jakiej apki używasz - na AmazMod nigdy powiadomienia nie działały poprawnie
 7. Powiedzcie, czy duże są różnice pomiędzy 2.3.2.7 a 2.3.2.8? Mam teraz 2.3.2.7 od Seven-a i zastanawiam się, czy warto aktualizować.
 8. Mam pytanie: czy spotkaliście się z apką na ten zegarek do sterowania telefonem? Chciał bym przykładowo wyciszyć telefon, włączyć wifi itd.
 9. Powiedzcie mi, czy jak włączę trening (np rower) to mogę przejść do innej tarczy / aplikacji i potem wrócić do treningu tak aby go nie przerwać?
 10. Hej, też mam problem z powiadomieniami - wszystko działa poza sms-ami. Macie jakiś pomysł?
 11. Super, działa wszystko EDIT Czy ktoś korzysta z wskazanego tu wcześniej AmazMOD? Zainstalowałem i połączenie ze strava działa poprawnie ale mam kłopot - nie dostaje powiadomień o SMS (korzystam z innej niż standardowa aplikacji). Jak ustawie jako domyślną standardową aplikację, to powiadomienia się pojawiają. Mam tą aplikację z której korzystam (mood) dodaną do powiadomień ale to nie działa Zrobiłem eksperyment - przełączyłem na standardową, wysłałem SMS, sprawdziłem że działa, przełączyłem ponownie i wszystko działało aż do restartu zegarka. Teraz już takie przełączanie nie pomaga. Ma ktoś jakiś pomysł?
 12. Teoretycznie udało mi się połączyć z strava ale nie udało mi się zarejestrować treningu. Testowałem pasek dostępu (slide bar lite) i się okazało że trening się nie zapisał.
 13. Mam pytanie do doświadczonych użytkowników: jak wygląda kwestia synchronizacji danych? Dane z zegarka synchronizowane są z aplikacją na telefonie. Czy są później synchronizowane z jakąś stroną xiaomi? Można je gdzieś zobaczyć (strona www.amazfit.com nie działa)
 14. Chciałem przetestować tą aplikację - odinstalowałem oryginalną. Zainstalowałem tą ale nie udało mi się połączyć. Zainstalowałem ponownie oryginalną ale nie nie mogę się zalogować - dziwna sprawa, tak jak by konto zostało usunięte? Założyłem ponownie ale nie mogę sparować telefonu z zegarkiem - jak to teraz zrobić? (bez utraty danych)
×
×
 • Create New...