Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Amazfit Watch 2.0.1-play z GP - wersja PL


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • Lector przypiął ten temat

Właśnie sprawdziłem 



Synchronizacja ze strava działa 



Przestała działać synchronizacja mifit. 



I brak historii... 
Aplikacja działa prawidłowo, lecz jednak wróciłem do wesji DEV CN... ze względu na kontakty z MiFit...

Edytowane przez tomiq75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co mało czytają. W skrócie różnice pomiędzy dwoma apkami CN i tej z GP....

Wersja z GP:

- logowanie z kontem google itp, paruje się z zegarkiem który ma ROM US,  synchronizacja ze strava.

Wersja z CN:

- logowanie z kontem xiaomi, paruje się z zegarkiem który ma ROM CN (np Pacefied), synchronizacja z mi fit.

Są tacy którzy używają oryginalnego romu US, oraz wolą synchronizację swoich wyników sportowych ze strava. Dla tego @Kaudii zdecydował się na tłumaczenie też wersji aplikacji z GP. 

P.s

U mnie aplikacja działa poprawnie.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kaudii napisał:

Nie chodzi o sport tylko o sprawdzenie działania aplikacji i o błędy, czy występują czy nie

Mam teraz ROM od Saratogi. Widzę że go dopracował i wstawił w niego app z Twoimi tłumaczeniami. Wyślij mi to, potestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Dzięki za możliwość testu.

Posiadam wgrany PACEficator. STOCKfied ROM 1.3.5 Installer 1.6.

Usilnie szukałem wszelkich błędów literówek nic nie znalazłem no może tylko jeden nic nie znaczący. W zakładce o aplikacji na samym dole jest  kilka literek nie w kolorze czerwonym.:D

Amazfit Watch działa bez problemów

Mifit działa bez problemu

Strava działa  ,ale jęz angielski nie dla mnie

Jedyne problemy jakie miałem na wszystkich 3 apkach ,to pierwsze logowanie (rejestracja) w moim przypadku musiało odbyć się z konta facebook. Z google coś nie chciało albo pomyliłem hasło.

Ja jestem zadowolony ze spolszczenia i przy niej zostanę zawsze to trzy aplikacje(może strava kiedyś się przyda) a nie dwie.

Minusem zmiany na Amazfit Watch 2.0.1 jest utrata danych aktywności ,ale ja posiadam krotko zegarek więc nie będę:(

Trzeba by pomyśleć nad kopią tych danych może się da.

ps. gdzieś widziałem możliwość postawienia Ci piwa w podziękowaniu?

  • Lubię to 3
  • Dziękuję 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lector odpiął i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ogłoszenia


×
×
  • Dodaj nową pozycję...