Jump to content

tomiq75

Sponsor
 • Content Count

  303
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Excellent

1 Follower

About tomiq75

 • Birthday 03/09/1975

Personal Information

 • Place
  małopolska

Recent Profile Visitors

1,794 profile views
 1. Ja ostatnio mam problem z załączeniem żarówki.. Mimo online żarówki i przycisku a nawet w logu ze było kliknięcie. Żarówka się nie włącza. Scena LAN. Pomaga wyłączenie i włączenie sceny. Co może być przyczyną? Dzieje sie tak od tygodnia. I staje się to irytujące.
 2. Kolego @rezmus czy to możliwe że po aktualizacji kamerki DAFANG. Co jakiś czas wyłącza mi pendrive podłączonego do niej? I nie mam nagrań video. Czy to pendrive się kończy?
 3. Dziękuję... Jak wrócę z weekendu to zrobię upgrade do tego firmware co udostępniłeś
 4. Ale chyba lepsze.. Czy nie?
 5. Przyszła mi druga kamerka magnet mount... I nie mogę zmienić strefy czasowej. Zawsze pokazuje o godzinę do tyłu... Ma ktoś jakiś pomysł? Wersja oprogramowania jak na zdjeciu
 6. Oczywiście że działa ale wyłączyłem bo muli centrum...
 7. Spróbuj takie jak mam ją... Video tak samo Audio zostaw. A sample rate ustaw na 8000 U mnie tak działa
 8. Pojawiła się dziś nowa aktualizacja kamerki magnetic mount. Czy można aktualizować czy będzie podobnie jak z wersją poprzednią?
 9. Dziękuję @rezmus Pomogła zmiana apn na ipv4.
 10. Od jakiegoś czasu nie mogę się połączyć z kamerką Dafang... Przez dane mobilne. Wisi na łączeniu .... A dodam że przez wifi w której jest kamerka nie ma problemu. Region China... Pomożesz @rezmus ?
 11. Mam pytanie czy da się zmienić kolor w pluginie czujnika temperatury aby był jasny? Przy wyświetlaniu historii temperatury
 12. Czy ktoś się orientuje gdzie można sprawdzić czy firmware do urządzeń eko systemu Xiaomi będzie aktualizowany? I przede wszystkim kiedy? Lub gdzie można zgłaszać jakieś bugi itp.aby nie były bez echa?
 13. Już kiedyś o tym pisałem z kolegą @rezmus Na daną chwile nie ma takiej opcji..
 14. Niestety serwery EU nie obsługują wygrywania dźwięków. Dlatego też wróciłem na Chiny... Bo dźwięki a raczej komunikaty są ważne dla mnie informując o zdarzeniach pogodzie otwartych drzwiach.
×
×
 • Create New...