Jump to content

tomiq75

Sponsor
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Excellent

1 Follower

About tomiq75

 • Birthday 03/09/1975

Personal Information

 • Place
  małopolska

Recent Profile Visitors

1,620 profile views
 1. Pojawiły mi się przyciski od wyłączania kamerek... wcześniej tego nie było.... Jak to wygląda u Was?
 2. Ja mam podobny problem z kamerą Model: isa.camera.hlc6. @rezmus Czy jest możliwość dodania automatyzacji restartu jak w tym przypadku?
 3. Mam pytanie: Czy też w ostatnich wersjach moda musicie się przynajmniej raz dziennie logować do konta Xiaomi? U mnie zdarzyło się to dziś już drugi raz..
 4. Pytanie do experta @rezmus Czy taka kamerka: Będzie działa na modzie pod serwerem Cn? czy można ja na zewnątrz umieścić do monitorowania i czy będzie wykrywała ruch i nagrywała jeśli ktoś się pojawi?
 5. A czy orientuje sie ktoś z szanownych kolegów czy ww aplikacje da się sparować z zegarkiem... Bo próbuje na wszystkie sposoby i jakoś się nie udaje
 6. Od jakiegoś czasu mam problem z radiem sieciowym w bramce.. tzn. Odtwarza jakiś czas np. 2 minuty i po chwili nic nie słychać później samo się włączy... Jest to irytujące. Ma ktoś podobnie? Czy to wina mojego dostawcy netu.? Streaming sprawdzałem i calyczas jest 100%.
 7. Podmień plik custom.Json w vevs custom.json
 8. U mnie podobnie się dzieje co jakiś czas. Dodatkowo często przy próbie dodania sceny związanej z temperaturą wyskakuje błąd że nie udało się zaktualizować i zaktualizuj wtyczki i spróbuj ponownie. Dzieje się tak zawsze jak ustawiam jakieś przedziały czasowe. Dodam jeszcze że to na serwerze China ????????.
 9. Nie pokazuje mi dziś temp i wilgotności na ekranie głównym mi home...
 10. @rezmus Czy na serwerze eu będzie kiedykolwiek możliwość dodawania własnych komunikatów do bramki? Tak jak jest obecnie na china?
 11. Na stronie pojawi się niebawem....
 12. Wreszcie w najnowszej wersji poprawili temperatury i wilgotności wyświetlanie. ????
 13. Spróbuj zrobić downgrade jak pisał @rezmus Może ruszy...
 14. @Kaudii® Ja bym został na serwerze pl ale wróciłem na china... Brakowało mi moich dodanych komunikatów do bramki. Czujnik w drzwiach informowała powiadomieniem głosowym itp to samo z temperatura...
 15. Jak szanownym użytkownikom mi home serwer china dziś działa aplikacja? Koronawirus zatakował serwery czy co?
×
×
 • Create New...