Jump to content

Artmaniak

Fan
 • Posts

  181
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Personal Information

 • Place
  Poznań

Recent Profile Visitors

1,102 profile views

Artmaniak's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

74

Reputation

 1. Cierpliwości, Testy - często obfitują w problemy z zegarkiem, których rozwiązywanie nie jest możliwe bez odpowiedniej wiedzy. @Tomoszn piszesz jak petent do jakiejś korpo - cierpliwości - tutaj naprawdę udzielają się (czasem z dużym poświęceniem) zapaleńcy i entuzjaści. @Kaudii działaj spokojnie, odpocznij, wyzdrowiej ;), zostaw kompa w spokoju . hahaaha
 2. @byniu jeśli już masz problem z pobraniem a chcesz w zegarku grzebać? Podejrzewam że Ci antywirus blokuje pobierany plik, wyłącz na czas instalacji antywira. Ja tak miałem na Nortonie.
 3. No to nowa aktualizacja nadejszła 1.2.50h , ciekawe jak na xda zadziałają..
 4. fajne rozwiązanie się pojawiło - SIDEBAR LITE -na Amazfit działa, zwłaszcza super opcja, że w trakcie aktywności fizycznej możesz mieć dostęp do innych apek bez zatrzymywania treningu (np. podczas biegu możesz uruchomić inną apkę do interwałów czasowych - AmazfitInterwalTimer- i masz 2 w 1) - sprawdziłem działa (jak na filmiku - wszystko jasno opisane, pod filmikiem linki)
 5. zainstalowałem u żony - która ma PACE oryginalny - tak na szybko synchro jest, działa poprawnie, stravę aktualizuje , żonka się cieszy
 6. Napisałem "albo jedno albo drugie" Dana plikacja na telefonie (ta z GP albo ta spolszczona przez @Kaudii ) paruje się z zegarkiem niejako blokując go na swój użytek. Jeśli chcesz strava(GP) to zapomnij o mifit. Wagę używaj , nie zapominaj o wadze Oczywiście mówię o synchro przez apkę amazfit. Sama aplikacja MiFit daje radę sparować z zegarkiem jak poniżej.
 7. Albo Strava , albo Mifit. Kwestia wyboru aplikacji na tel. Nie razem. Oczywiście przy PF spolszczonym. Ja używam apkę z GP dla STRAVA.
 8. U mnie po wciśnięciu przycisku mimo trwającego pomiaru wraca do tarczy. Zrestartuj i sprawdź jeszcze raz. Czy tylko wtedy ci rebootuje? Jeśli to częste - to ja bym na świeżo zainstalował rom, by być pewnym bezbłędnej instalacji, gdy nadal będzie szwankować to ... wina sprzętowa...
 9. BT _ np. Samolocik GPS chodzi tylko w trakcie aktywności sportowej
 10. miałem doświadczenia praktyczne - w xperii z3 compact - jak sam wymieniłem sobie "niewymienialną" baterię (również rozklejając obudowę za pomocą strumienia gorącego powietrza - tak się robi w serwisie, wyjmując po kolei bebechy włącznie z ekranem itd) straciłem jednak szczelność ( test czujnika ciśnienia wykazywał tylko minimalne różnice ), za drugim razem (jak wymieniałem zbity ekran...skleiłem obudowę klejem bezbarwnym silikonowym Pattex dokładniej i złapałem szczelność na czujniku ciśnienia (zauważalną) (choć...szczelności nigdy potem nie sprawdzałem na basenie)
 11. nowa informacja o Pace 2 w wersji US https://us.amazfit.com/press/newly-launched-amazfit-stratos-multisport-smartwatches-feature-advanced-fitness-and-training-insights-from-firstbeat
 12. Mówi że użył ciepłego powietrza by rozkleić . Tak się ogrzewa urządzenia sklejone jak nowe telefony, zegarki tablety itp. Klej puszcza, potem plastikową kostką do gitary podważasz i rozcinasz gluty kleju by otworzyć "nieotwieralne" urządzenia.
 13. Tak przypadkiem znalazłem na YT sekcję zwłok Amazfita...Sporo ciekawostek... Kto zna portugalski może przetłumaczy... Bo napisy automatyczne tylko rozsmieszają.
×
×
 • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept