Skocz do zawartości

Artmaniak

Beta Tester
 • Zawartość

  181
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

88 Doskonały

2 obserwujących

O Artmaniak

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Poznań

Ostatnie wizyty

512 wyświetleń profilu
 1. Artmaniak

  Tools For Amazfit Pace

  masz w pierwszym poście
 2. Artmaniak

  [ROM] Amazfit Sport Watch 2/Stratos 2.0.8.0 PL

  Cierpliwości, Testy - często obfitują w problemy z zegarkiem, których rozwiązywanie nie jest możliwe bez odpowiedniej wiedzy. @Tomoszn piszesz jak petent do jakiejś korpo - cierpliwości - tutaj naprawdę udzielają się (czasem z dużym poświęceniem) zapaleńcy i entuzjaści. @Kaudii działaj spokojnie, odpocznij, wyzdrowiej ;), zostaw kompa w spokoju . hahaaha
 3. Artmaniak

  Tools For Amazfit Pace

  @byniu jeśli już masz problem z pobraniem a chcesz w zegarku grzebać? Podejrzewam że Ci antywirus blokuje pobierany plik, wyłącz na czas instalacji antywira. Ja tak miałem na Nortonie.
 4. Artmaniak

  Aplikacje PL dla Pacefied Rom

  No to nowa aktualizacja nadejszła 1.2.50h , ciekawe jak na xda zadziałają..
 5. Artmaniak

  Dodatkowe aplikacje

  fajne rozwiązanie się pojawiło - SIDEBAR LITE -na Amazfit działa, zwłaszcza super opcja, że w trakcie aktywności fizycznej możesz mieć dostęp do innych apek bez zatrzymywania treningu (np. podczas biegu możesz uruchomić inną apkę do interwałów czasowych - AmazfitInterwalTimer- i masz 2 w 1) - sprawdziłem działa (jak na filmiku - wszystko jasno opisane, pod filmikiem linki)
 6. Artmaniak

  Amazfit Watch 2.0.1-play z GP - wersja PL

  zainstalowałem u żony - która ma PACE oryginalny - tak na szybko synchro jest, działa poprawnie, stravę aktualizuje , żonka się cieszy
 7. Artmaniak

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Napisałem "albo jedno albo drugie" Dana plikacja na telefonie (ta z GP albo ta spolszczona przez @Kaudii ) paruje się z zegarkiem niejako blokując go na swój użytek. Jeśli chcesz strava(GP) to zapomnij o mifit. Wagę używaj , nie zapominaj o wadze Oczywiście mówię o synchro przez apkę amazfit. Sama aplikacja MiFit daje radę sparować z zegarkiem jak poniżej.
 8. Artmaniak

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  Albo Strava , albo Mifit. Kwestia wyboru aplikacji na tel. Nie razem. Oczywiście przy PF spolszczonym. Ja używam apkę z GP dla STRAVA.
 9. Artmaniak

  Amazfit Pace- pytania ogólne.

  U mnie po wciśnięciu przycisku mimo trwającego pomiaru wraca do tarczy. Zrestartuj i sprawdź jeszcze raz. Czy tylko wtedy ci rebootuje? Jeśli to częste - to ja bym na świeżo zainstalował rom, by być pewnym bezbłędnej instalacji, gdy nadal będzie szwankować to ... wina sprzętowa...
 10. Artmaniak

  Wasze czasy na baterii z rożnymi ustawieniami Amazfit Pace

  BT _ np. Samolocik GPS chodzi tylko w trakcie aktywności sportowej
 11. Artmaniak

  IP67 Pace a woda

  miałem doświadczenia praktyczne - w xperii z3 compact - jak sam wymieniłem sobie "niewymienialną" baterię (również rozklejając obudowę za pomocą strumienia gorącego powietrza - tak się robi w serwisie, wyjmując po kolei bebechy włącznie z ekranem itd) straciłem jednak szczelność ( test czujnika ciśnienia wykazywał tylko minimalne różnice ), za drugim razem (jak wymieniałem zbity ekran...skleiłem obudowę klejem bezbarwnym silikonowym Pattex dokładniej i złapałem szczelność na czujniku ciśnienia (zauważalną) (choć...szczelności nigdy potem nie sprawdzałem na basenie)
 12. Artmaniak

  Amazfi 2

  nowa informacja o Pace 2 w wersji US https://us.amazfit.com/press/newly-launched-amazfit-stratos-multisport-smartwatches-feature-advanced-fitness-and-training-insights-from-firstbeat
 13. Artmaniak

  IP67 Pace a woda

  Mówi że użył ciepłego powietrza by rozkleić . Tak się ogrzewa urządzenia sklejone jak nowe telefony, zegarki tablety itp. Klej puszcza, potem plastikową kostką do gitary podważasz i rozcinasz gluty kleju by otworzyć "nieotwieralne" urządzenia.
 14. Artmaniak

  IP67 Pace a woda

  Tak przypadkiem znalazłem na YT sekcję zwłok Amazfita...Sporo ciekawostek... Kto zna portugalski może przetłumaczy... Bo napisy automatyczne tylko rozsmieszają.
×