Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] Stratos CN_PL 2.2.1 by Kaudii


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 godzinę temu, Twix2508 napisał:
1 godzinę temu, Twix2508 napisał:

Jestem własnie po zakończonym wgrywaniu tego romu zegarek się włączył lecz wywala komunikat unfortunately, setupwizard has stopped.

Co się narobiło? ;/

Wygraj jeszcze raz.

 

6 godzin temu, Kaudii napisał:

Tylko w którym miejscu to jest, to sprawdzę 

Ustawienia, wspólne, sport reminder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

w pierwszym poście nowy instalator z ROM-em z kilkoma poprawkami w tłumaczeniach w Ustawieniach i Launcherze, nie jest w postaci aktualizacji ale jako Full, ze względu na dziwne problemy z Launcherem, instalator robi Factory reset i ustawia język na polski, proszę o przejście do końca instalacji nie przerywać jej

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

To zmień wersję mifit, czy tak trudno wpaść na to że,  to może być problem z tą aplikacją, bo takie się zdarzają, niekiedy dokonują zmian w sofcie i niestety wersja aplikacji jest nieco zapóźniona, tak było z softem 2.3.4.0 i po przejściu na 2.3.5.0 nie synchronizowalo się ani z Amazfit Watch ani z Mifit 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam starszą wersję pobraną z APKmirror która działała z poprzednia wersja AmazfitWatch i ROMu

 

Informacyjnie, poszperałem po xda forum, wcześniej miałem wersje MIfit 3.2.0 i działała bez problemu z AmazfitWatch 2.5.0.1 , zainstalowalem wersje MIfit 3.4.0 i działa poprawnie z wersją spolszczoną Kaudii 2.5.2.1. Dzięki jescze raz Kaudii, robisz świetną robotę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Developer

znajdziesz go tam gdzie wszyscy, a a zdrowy rozsądek powinien cie zaprowadzić we właściwe miejsce, jeszcze jeden post w takim stylu a nic więcej już nie pobierzesz z tego forum, żarty się skończyły, ostrzegam wszystkich potencjalnych pytaczy, wiecznie to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...