Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Mi AI TouchScreen


Lector

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Dziś doszło do mnie o to takie cudo :)

IMG_20190919_130323.jpg

IMG_20190919_130708.jpg

Screenshot_2019-09-19-13-16-51-555_com.xiaomi.smarthome.jpg

Uprzedzam całe menu po chińsku, urządzenie podpina się pod nasze WiFi, dodaje się nasze konto Xiaomi Home.

Oprócz opcji słuchania chińskiej muzyki i oglądania chińskich filmów to można sterować urządzeniami Xiaomi Home.

Ekranik również działa jako bramka bluetooth.

Screenshot_2019-09-19-13-17-41-754_com.xiaomi.smarthome.jpg

Duży minus po za językiem, to że nie idzie ustawić godziny :( pomimo zmiany strefy w Xiaomi Home.

Na ekranie można zrobić podgląd z podpiętych kamer Xiaomi do naszego konta.

 

W aplikacji mamy tylko możliwość włączenia muzyki, głośniej ciszej i wyłączenie mikrofonu. Głośnik reaguje na komendy, niestety po chińsku :P

 

Czekam na jeszcze jedno urządzenie z którym ten ekran dostanie dodatkową funkcjonalność.

A jest nim Xiaomi Zero - wideodomofon.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 19.09.2019 o 16:46, Lector napisał:

Dziś doszło do mnie o to takie cudo :)

IMG_20190919_130323.jpg

IMG_20190919_130708.jpg

Screenshot_2019-09-19-13-16-51-555_com.xiaomi.smarthome.jpg

Uprzedzam całe menu po chińsku, urządzenie podpina się pod nasze WiFi, dodaje się nasze konto Xiaomi Home.

Oprócz opcji słuchania chińskiej muzyki i oglądania chińskich filmów to można sterować urządzeniami Xiaomi Home.

Ekranik również działa jako bramka bluetooth.

Screenshot_2019-09-19-13-17-41-754_com.xiaomi.smarthome.jpg

Duży minus po za językiem, to że nie idzie ustawić godziny :( pomimo zmiany strefy w Xiaomi Home.

Na ekranie można zrobić podgląd z podpiętych kamer Xiaomi do naszego konta.

 

W aplikacji mamy tylko możliwość włączenia muzyki, głośniej ciszej i wyłączenie mikrofonu. Głośnik reaguje na komendy, niestety po chińsku :P

 

Czekam na jeszcze jedno urządzenie z którym ten ekran dostanie dodatkową funkcjonalność.

A jest nim Xiaomi Zero - wideodomofon.

 

Lector,spróbuj patentu znanego przy ustawianiu czasu Xiao Ai Clock,czy Smart multi function clock BT. Odinstaluj urządzenie,w ustawieniach telefonu wyłącz automatyczną strefę,ręcznie ustaw na Paryż i wykryj na nowo. Powinno załapać czas. Jak już się zainstaluje,możesz wrócić w telefonie do strefy automatycznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
W dniu 19.09.2019 o 22:06, Lector napisał:

OK, zapowiada się ciekawie :)

Pozostaje cierpliwie czekać :P

Cześć,

Zastanawiam się nad kupnem Mi AI TouchScreen. Niestety, ten chiński trochę przeraża. Dziś sprawdzałem w Google Play - aplikacja do urządzenia, nie jest dostępna. Można się zapisać na listę powiadomienia, gdy będzie gotowa.

Czy może ma to związek z wprowadzeniem języka angielskiego ? Urządzenie dostało już jakąś aktualizację językową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • Administrator
W dniu 19.09.2019 o 21:59, rezmus napisał:

mam ten glosnik jakis czas, ale jeszcze nie rozpakowalem. mam firmware (android) i pewnie docelowo jak bedzie wiecej czasu to bede cos grzebal - angielskie ui, dodatkowe apki, itp.

Czy dobrałeś się do ekranu?

Da radę uruchomić samego androida?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...