Jump to content

zalexpl

Fan
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. co wam znalazło po sparowaniu konta MI HOME. Ja mam wszystko na Chinach i dodało mi tylko odkurzacz. Mam lamp yeelight sufitowa 650 ale jej nie dodało a wszędzie piszą że yeelighta dodaje? mam jeszcze czujki ruchu, zalania, temperatury, smart switch'e Xiami, kamera Aqara, gateway, smart socket i nic z tego się nie dodało. Najbardziej zależy mi na lampie i smart socket. macie jakieś tipy jak można by je dodać do Asystenta?
 2. zalexpl

  Aqara Camera

  o widzę że mamy osobę z kamerą AQARA. Powiedz proszę jak ci się ona sprawuję. Działa ci ustawianie czasowe sleep mode? działa ci ustawianie czasowe alarmu? czy samoczynnie uruchamia ci się alarm bez powodu? mam tą kamerkę i wszystkie z powyższych problemów u mnie występują. wszędzie w necie zachwycają sie tą kamerą a tak naprawdę to jest lipa straszna jeżeli chodzi o funkcjonalność w aplikacji. Mam nadzieję że poprawią to w najbliższych aktualizacjach. Daj proszę znać jak u ciebie sprawuje się ta kamera
 3. zalexpl

  kamera AQARA

  Witam, chciał bym zapytać osoby które miały do czynienia z kamerą AQARA. Mianowicie ostatnio dołączyłem ją do swoje instalacji MI HOME lecz sama kamera działa bardzo dziwnie. Mianowicie funkcja alarmu poprzez ustawienia cyklu np: 07 - 16 załącza się sam odpowiedni wcześniej nie wiem jak wcześnie. Dodatkowo dosyć często alarm sam się wyzwala bez powodu. Opcja sleep mode - ustawienia timera tez nie działa, mimo ustawionych godzin sleep mode się nie uruchamia. LinkageAlarm - jakaś opcja która niby łączy alarm z centralką Xiaomi ale nie wiem jak to działa bo jak uruchamia się alarm to tylko na kamerze. Jak to niby ma działać?? Nie da się ustawić wyzwalać alarmu przez inny czujnik o ile nie jest ono podpięte pod kamerę ( z pozycji kamery). Można ustawić scenę i wtedy działa ale trochę lipa że mimo iz działa wszystko w jednym ekosystemie nie widzi urządzeń podłączonych do innej bramki działającej w tej samej sieci. Miał ktoś może podobne problemy i czy jest może jakieś rozwiązanie na to? Jakie macie doświadczenia z kamerką Aqara??
 4. zalexpl

  2 bramki

  Witam, mam pytanie jak działa MI Home w przypadku posiadania 2 bramek w ekosystemie? Właśnie dostałem kamerkę Aqary która również jest centralką i zastanawiam się jak będzie to wyglądało z dodawaniem kolejnych urządzeń. Czy będą one się przypisywać z automatu do pierwszej bramki czy będzie opcja wyboru na którą wybrać, czy może to nie ma znaczenia?? Co w przypadku jak 1 bramka ulegnie uszkodzeniu to urzeczenia z automatu użyją drugiej bramki czy będę musiał ponownie parować wszystkie urządzenia?? Bezpieczniej było by jak by urządzenia automatycznie używały dostępnej bramki bo jak jedna padnie to żeby cały system nadal działał na drugiej. jak to jest ma ktoś jakieś doświadczenia w tej kwestii?
 5. teraz trzeba bardzo ostrożnie i Ja osobiście unikam wersji INTERNATIONAL a biorę wersję Chińskie wtedy nie ma problemu z kompatybilnością. Co prawda kable mają inne końcówki ale to nie jest jakiś wielki problem.
 6. a czy da się jakoś sparować lampe yeelight sufitową 650 ze STRATOSEM?
 7. to jeszcze by trzeba sprawdzić po jakim porcie to się wszystko łączy i sprawdzić czy nie jest on zajęty lub zablokowany. A
 8. zalexpl

  Mi Home

  zauważyłem że od wczoraj nie dostaje powiadomień na telefon. Czy u was tak samo? To z winy APP, czy coś nie tak z Chińskim serwerem?? Jak jest u Was??
 9. chyba kolego cały czas mylisz pojęcia. Nie możesz używać domyślnej funkcji ALARM tylko stworzyć własną wersję krok po kroku jako scenę czyli: If: czujnik ruchu wykryje ruch then delay 20s play ringtone (ustaw dźwięk syreny) turn on gateway light send notification coś w ten deseń.
 10. a jak wygląda kwestia łączenia kont w google z regionem w MI HOME?? czy jak wszystko jest na main land China to też znajdzie urządzenia w google assistance????
×
×
 • Create New...