Jump to content

Crowmaster

Fan
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Place
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. na stratosie mi non stop rozłącza zegarek z Mi-Home na telefonie. Stratosa głównie kupiłem po to, żeby mieć Mi-Home na zegarku, ale niestety w ogóle to nie działa.
 2. @Kaudii® jak to jest z tym Mi Home? Niby działa, ale po chwili zegarek rozłącza się z aplikacja w telefonie i nie można niczym sterować. Zegarek prosi o ponowne połączenie do aplikacji. Ktoś korzysta z MiHome na zegarku? Jak Wam to działa? Przy okazji jeszcze zapytam jak skorzystać z widzetu "Wydarzenie". Klikam [Moje plany], podobno cos w aplikacji amazfit watch trzeba ustawic, ale nie widze takiej zakladki. Mam wersje Amazfit Watch 2.8.0-dev Beta.
 3. przez chwile działało "włącz światło w salonie" z Mi LED Desk Lamp, ale już przestało. Teraz trzeba dokładnie nazywać lampki, żeby skumało. jakieś wieści czy ktoś nad tym pracuje?
 4. Ja z kolei mam problem z polaczeniem z Mi-Home (bład weryfikcaji [-7])
 5. Cześć, planuję oświetlić sobie sypialnie inteligentnym światłem i wyczytałem, że MI /MiJa Bedside Lamp ma możliwość wyłączenia światła jak opaska Mi Band wykryje sen. Czy taka sama funkcjonalność maja zarówki Yeelight LED Bulb?
 6. Ja mam lampkę ledowa Xiaomi i ona ma przycisk reset, może też powinieneś zrobić reset swoim urządzeniom. Tylko nie wiem czy maja.
 7. Ok, zauważyłem co jest nie tak. Po resecie zegarka Mi-Home ładnie działa, po zainstalowaniu jakiegoś watchface apk, Mi-home zawiesza się i kręcą się tylko kółeczka
 8. @Kaudii, jest możliwość jakiejś aktualizacji apki Mi Home? Mam straszne problemy, żeby w ogóle się uruchomiła no i w ogóle bardzo często gubi połączenie
 9. Ekran sie wygasza? To smuteczek
 10. Ktoś używał już MiBanda 3 z jakimś telefonem Huawei? Chcę opaskę kupić dziewczynie, ale MiBand 2 miał problem z parowaniem z MiFit i trzeba było uzywać jakiś innych apek. Konkretnie chodzi o P9 Lite
 11. Hej, czy ktoś używa aplikacji Mi Home na zegarku? Mam rom od Kaudi ale na innym od seven też działało tak jakby chciało a nie mogło. Aplikacja na telefonie zainstalowana, mam lampkę od xiaomi i wszystko ładnie działa z telefonem. Paruje z aplikacją zegarek i niby wszystko w miarę działa (czasem 2,3 razy trzeba kliknąć przełącznik, żeby włączyć czy wyłączyć światło), ale po jakimś czasie na zegarku lampka ma status [offline] i nic nie da rady zrobić. Czasem nawet w zegarku mam informacje - "Dodaj w aplikacji Mi Home urządzenie aby móc je kontrolować za pomocą zegarka", mimo, że wszystko jest dodane. Komuś udało się to doprowadzić do działania? Mam xiaomi Mi A1 i wszystkie możliwe opcje jakie znam związane z usypianiem aplikacji its mam powylaczane.
 12. Cześć, nie wyświetlają mi się nazwy kontaktu gdy ktoś do mnie dzwoni, pokazuje się tylko "nieznane". Parowałem na nowo i czyscilem dane aplikacji. Uprawnienia są ok.
 13. Crowmaster

  Mi Home

  hej hej, nikt nie ma rozwiązania?
 14. Crowmaster

  Mi Home

  Hej, mam problem z apka na Stratosa. Mam lampkę LED Desk Lamp i połączony zegarek oraz lampkę do apki Mi Home na telefonie. Aplikacja działa całkiem spoko, szybko mogę wyłączyć lampkę i nią sterować, ale zegarek bardzo często (7/10 przypadków) rozłącza się i nie mogę z jego poziomu sterować lampką. Muszę wtedy włączyć apke na telefonie i zrobić Re-Sync zegarka. Jak żyć?
×
×
 • Create New...