Jump to content

pawelt

Fan
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W tym romie Twoje tłumaczenia to ok 70%, tak jak też w Verge ok 50% po prostu Saratoga sztywno przejął Twój udział. Tą metodą trafiłeś też do informacji o zegarku w Verge, nie korygowałem z szacunku dla Twoje pracy. W projekcie pace i startos brało udział wiele osób także czasem wyłażą ciekawe stringi. I masz rację co do drenażu baterii, ale to też wyszło po jakimś czasie. Ale tutaj bardziej obstawiam mocną integrację z Amazmod. Fajnie sie ta apka rozwinęła bo w ostatniej wersji można można manipulować widgetami np w verge mam tylko 2 możliwe w stocku (nawet w tym projekcie), a dzięki niej mam
 2. Dawno nie przeglądałem tego forum bo bardziej siedzę w projektach saratogi ale w tym temacie nie wiem czy został rozwiązany problem mogę tak na przyszłość pomóc ja na swoim pace mam wgrany ten rom. Problem jest z faktem że wgrywamy na pace rom stratosa równocześnie pace będzie rozpoznawany jako stratos . I tak na przyszłość można w tym temacie od razu znaleźć rozwiązanie. Dobra nie będę truł że ludzie nie czytają wgrywają potem zadają nie potrzebne pytania. Zacytuję przez adb działamy All users How to go back to Stock Firmware Just install the firmware as always. You have links in Post #
 3. pawelt

  Bez ECG?

  wg mnie najpierw sprawdż, czy na wersji chińskiej będzie tylko china (i inne mandaryny) i anglik. Z drugiej strony widziałem w tłumaczeniach że Saratoga (PACEficator projekt) zrobił tłumaczenie fakt tylko hiszpan dla nexo, czyli planuje wejść w ten zegarek a ten projekt działa głownie na wersji china i zwykle ma wsparcie dla wszystkich języków.
 4. @Kaudii® dodaje w swoim romach obsługę Mihome jak tez romy z xda też to mają bo są oparte na china. Wcześniej działał tylko na pace i Stratosie teraz w końcu ruszył mi na Verge (chociaż trochę na innej zasadzie).
 5. Pasma jak pasma ale wygląda na to że wersja global ma już w stocku polaka
 6. U mnie nie wiem dlaczego ale czas ustawił się normalnie prawidłowo i idealnie współpracuje z najnowszym mihome. Przykleiłem na szybę na zewnątrz i działa świetnie. Szkoda że łączy się jedynie przez blu.
 7. Hmm jedyne wyjście to wgranie amazmod tam jest opcja pokazująca kod qr bez resetu. Ale proponuje też wgranie na komorkę notify i fitnes i tam sparowanie verge. Może dzieki tej apce ściągniesz wszystkie aktywności z zegarka bo jej wystarcza sparowanie bluetooth. I najlepiej jednak założyc konto na przyszłości xiaomi bo dzięki temu nawet przy resecie nie traci się danych gdyż dane przy każdej synchronizacji są przesyłane na serwer xiaomi.
 8. A nie prościej wgrywać tarcze, apki przez amazmod. Teraz są nowe apki na fona jak verge.it Amazface itd i one korzystają z pośrednictwa najnowszego amazmod. A tak na marginesie sprawdź w zegarku czy nie masz zabrudzonych styków do ładowania. Ew przywróć ustawienia fabryczne. I wtedy sprawdź czy działa podłączenie. Sprawdż na xda bo jest takie miłe narzędzie w dziale amazfit- tool all in one. przez niego można też wgrywć wszystko przez pdc. Dobra znalazłem https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/tool-tool-one-driversunlocktwrpfactory-t3874802
 9. Oki ale jakie firm, chociaż właściwie zasada jest ta sama, nadaj wszystkie możliwe uprawnienia apce na komórce, sprawdź czy masz wszystkie uprawnienia Bluetooth dot. zegarka. I to tyle mi działa bez problemu zarówno powiadomienia jak też telefony odbieram z nazwą rozmówcy z kontaktów. jak masz firm od saratogi wgraj z amazmod i wtedy dostaniesz wszystko dodatkowo. Watchdroid nie testowałem na tym firm bo na pace strasznie drenowały baterię.
 10. Ja zadam inne pytanie czy coś wiadomo o dalszym wsparciu bo pojawiły się wieści że wersja firm chińska 2660 jest na razie ostanią
 11. Jest już w sprzedaży i pisze 20 dni https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Amazfit-Verge-Lite-Wristband-GPSGLONASS-20-Days-Standby-AMOLED-Color-Screen-Smart-Watch-p-1489671.html?akmClientCountry=PL&utmid=9228&ID=41195&cur_warehouse=GWTR
 12. Bliżej mu do stratosa wersja z ecg, druga wersja bliżej jej do pace +rozwiązania z verge chociaż inne rozwiązania systemu. Ciekawe czy nie za wcześnie poszedłem z verge.
 13. Czyli na razie zostaję przy projekcie. A na marginesie mi home i tak jest niefunkcjonalny ze względu na niedziałającego asystenta głosowego w Polsce, liczyłem że w global dadzą starą wersję.
 14. Czyli verge nadal po angielsku. I jak się sprawuje bo ja jak moglem przeszedłem ma spolszczoną wersję heh przeze mnie i Kaudii. Masz już mi home?
×
×
 • Create New...