Jump to content

pawelt

Fan
 • Content Count

  130
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pawelt

  Bez ECG?

  wg mnie najpierw sprawdż, czy na wersji chińskiej będzie tylko china (i inne mandaryny) i anglik. Z drugiej strony widziałem w tłumaczeniach że Saratoga (PACEficator projekt) zrobił tłumaczenie fakt tylko hiszpan dla nexo, czyli planuje wejść w ten zegarek a ten projekt działa głownie na wersji china i zwykle ma wsparcie dla wszystkich języków.
 2. @Kaudii® dodaje w swoim romach obsługę Mihome jak tez romy z xda też to mają bo są oparte na china. Wcześniej działał tylko na pace i Stratosie teraz w końcu ruszył mi na Verge (chociaż trochę na innej zasadzie).
 3. Pasma jak pasma ale wygląda na to że wersja global ma już w stocku polaka
 4. U mnie nie wiem dlaczego ale czas ustawił się normalnie prawidłowo i idealnie współpracuje z najnowszym mihome. Przykleiłem na szybę na zewnątrz i działa świetnie. Szkoda że łączy się jedynie przez blu.
 5. Hmm jedyne wyjście to wgranie amazmod tam jest opcja pokazująca kod qr bez resetu. Ale proponuje też wgranie na komorkę notify i fitnes i tam sparowanie verge. Może dzieki tej apce ściągniesz wszystkie aktywności z zegarka bo jej wystarcza sparowanie bluetooth. I najlepiej jednak założyc konto na przyszłości xiaomi bo dzięki temu nawet przy resecie nie traci się danych gdyż dane przy każdej synchronizacji są przesyłane na serwer xiaomi.
 6. A nie prościej wgrywać tarcze, apki przez amazmod. Teraz są nowe apki na fona jak verge.it Amazface itd i one korzystają z pośrednictwa najnowszego amazmod. A tak na marginesie sprawdź w zegarku czy nie masz zabrudzonych styków do ładowania. Ew przywróć ustawienia fabryczne. I wtedy sprawdź czy działa podłączenie. Sprawdż na xda bo jest takie miłe narzędzie w dziale amazfit- tool all in one. przez niego można też wgrywć wszystko przez pdc. Dobra znalazłem https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/tool-tool-one-driversunlocktwrpfactory-t3874802
 7. Oki ale jakie firm, chociaż właściwie zasada jest ta sama, nadaj wszystkie możliwe uprawnienia apce na komórce, sprawdź czy masz wszystkie uprawnienia Bluetooth dot. zegarka. I to tyle mi działa bez problemu zarówno powiadomienia jak też telefony odbieram z nazwą rozmówcy z kontaktów. jak masz firm od saratogi wgraj z amazmod i wtedy dostaniesz wszystko dodatkowo. Watchdroid nie testowałem na tym firm bo na pace strasznie drenowały baterię.
 8. Ja zadam inne pytanie czy coś wiadomo o dalszym wsparciu bo pojawiły się wieści że wersja firm chińska 2660 jest na razie ostanią
 9. Jest już w sprzedaży i pisze 20 dni https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Amazfit-Verge-Lite-Wristband-GPSGLONASS-20-Days-Standby-AMOLED-Color-Screen-Smart-Watch-p-1489671.html?akmClientCountry=PL&utmid=9228&ID=41195&cur_warehouse=GWTR
 10. Bliżej mu do stratosa wersja z ecg, druga wersja bliżej jej do pace +rozwiązania z verge chociaż inne rozwiązania systemu. Ciekawe czy nie za wcześnie poszedłem z verge.
 11. Czyli na razie zostaję przy projekcie. A na marginesie mi home i tak jest niefunkcjonalny ze względu na niedziałającego asystenta głosowego w Polsce, liczyłem że w global dadzą starą wersję.
 12. Czyli verge nadal po angielsku. I jak się sprawuje bo ja jak moglem przeszedłem ma spolszczoną wersję heh przeze mnie i Kaudii. Masz już mi home?
 13. Nie wiem u mnie działało miałem polskie znaki i przede wszystkim wyłączyłem w notify właśnie konwersję
 14. Ano same wchodzą sprawdź uprawnienia apki na telefonie.
×
×
 • Create New...