Jump to content

Robert15

Fan
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Ja wysłałem pierwszego emaila ponad miesiąc temu I niestety cisza. Nie mam żadnej odpowiedzi. Kamera zablokowana.
 2. Czy mozna kupic kamerkę zewnętrzną ktora współpracuję ze srodowiskiem Mi Home? Ostatnio pojawiła się na Mi home kamera: xiaovv outdoor. Niestety nie mogę znaleźć żadnych informacji o niej.
 3. Ja miałem aktualizację we środę. 5.5.1.419 Żadnych zmian.
 4. Dzięki za informację. Ja wysłałem 14 kwietnia więc jeszcze muszę trochę poczekać.
 5. Lepiej jest ustawić dwie sceny. Jedną na włączenie a drugą osobną na wylaczenie. Wyłączenie światła zrób jak nie wykryje ruchu po 2 min.
 6. Ten sam problem. Czy komuś udało się go rozwiązać?
 7. Zawsze można sterować w angielskim gdyby można było dodać do GH.
 8. Robert15

  2 bramki

  1. Ja mam kamerę dafang. Kamera łączy się poprzez wifi więc nie będziesz jej widział pod gatewayem. Musisz napisać scenę aby coś zrobić z kamerą np wykrycie ruchu powoduje uruchomienie dźwięku na gatewayu I wysłanie powiadomienia na telefon.
 9. Robert15

  2 bramki

  1. Możesz podłączyć czujnik do pierwszego gatewaya i wejść w funkcje : linkage alert. Znajduje się ona w alert / more settings. Generalnie gateway przekazuje dźwięk alarmu do wszystkich innych lub do kamery aqara. 2. Musisz scenę napisać do tego. Ja mam do tego utworzony skrót na telefonie więc nie muszę nawet otwierać aplikacji. Możesz również użyć switcha aby uzbroić alarm ale później problem jest z deaktywacja alarmu. Jedynie poprzez telefon. 3. Słyszałem że podobno 32 urządzenia zigbee na jeden gateway. 4. Extra. Mogliby zrobic wsparcie gatewaya na google home I przenieść na jakiś szybszy serwer w Europie. Pozdrowienia.
 10. Robert15

  2 bramki

  Ja mam dwa gatewaye i kamere aqara zigbee. Generalnie wszystko działa tak jakby osobno ale możesz przypisać sceny żeby połączyć wszystkie urządzenia (np. uzbrajanie alarmu na dwóch gatewayach.) Jeżeli gateway jest off-line to urządzenia dodane do gatewaya są off-line. Można jedynie sparowac dźwięk alarmu z jednego gatewaya na drugi I to generalnie tyle.
 11. Nie uzywam trybu sleep wiec nie wiem. Wystepuje problem z "motion detection" gdyz powinien on dzialac jezeli kamera jest uzbrojona - aktywowany alarm. Generalnie caly czas wykrywa i uruchamia alarm. Utworzylem scene ktora jezeli wykryje ruch to wysyla powiadomienie na telefon i wysyla video (10s) na serwer xiaomi (VAR Camera Hub). Ta scena jest wlaczana / wylaczana poprzez globalna scene (uruchamiana recznie) - wlaczanie alarmu w domu (Motion On / Motion Off). Nie jestem zbytnio zadowolony z tej kamery dlatego ze brakuje opcji przesylu video na zewnetrezny NAS a poprzez NAS moge to wyslac na zewnatrz na google jako backup. Pytanie : Jak aktywować widoczność kamery w sieci nie zmieniajac firmware ? Dzieki.
 12. Czy mozna ta kamera nagrywac video na zewnetrzny dysk - NAS.
 13. W opisie jest wyjasnione ze jezeli zmiana temperatury jest do 0.5 stopnia a wilgotnosci do 6% to czujnik powienien wysylac do gatewaya dabe raz ba godzine. Jezeli te zmiany sa wieksze to dane powinny byc wyslane od razu. Rowniez aplikacja Mi Home nie odswieza poprawnie danych. Czasami potrzebuje calkowitego zatrzymania i uruchomienia w androidzie aby pojawily sie nowe dane w "Info Center".
 14. Ten na zewnątrz przestaje działać.
×
×
 • Create New...