Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ROM] WOS 2.0 PL 1.4.0 by Kaudii


Kaudii®

Rekomendowane odpowiedzi

  • Developer
22 godziny temu, DWMT napisał:

@Kaudii®

 

1. Jakiej aplikacji używać do... używania zegarka? Chodzi mi o ustawianie treningów interwałowych, sprawdzanie kroków na smartfonie. Zepp?

2. Nie widzę w aplikacji Zepp kroków (nie synchronizują się żadne dane poza ostatnim ładowaniem i % baterii). Co zrobić?

Ja używam Zepp i wszystko się synchronizuje, nie mam z tym problemów, żona ma pace i również nie ma z tym problemów. Oczywiście oba zegarki z moim softem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Kaudii® napisał:

Ja używam Zepp i wszystko się synchronizuje, nie mam z tym problemów, żona ma pace i również nie ma z tym problemów. Oczywiście oba zegarki z moim softem.

Tej apki prosto z Google Play, czy z Forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administrator

Aby dostać klucz na maila musisz wypełnić formularz na stronie https://unlockamazfit.com/

W moim toolu

Jest jak sprawdzić bootloader, jak odblokować (pokazuje jakie dane wpisać i otwiera stronę do wpisania), oraz odblokowanie jak już masz kod na mailu.

Mail może przyjść od razu lub nawet po paru dniach. Nie jest to zależne od nas.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
49 minutes ago, Kaudii® said:

Nie nie tylko ty, nie widzi go nikt kto jest nowym użytkownikiem, wystarczy zapoznać się z regulaminem forum oraz kilkoma innymi rzeczami, od tego powinieneś zacząć.

 

Akurat z regulaminem (forum rules) sie zapoznałem, nie wiedziałem ze odrębne zapisy i wyjaśnienie powyższego ukrywa się jeszcze w zakładce 'Instalation of ROM'. Wszystko jasne, sorry za zamieszanie i O/T.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...