Jump to content

Levy

Fan
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rezmus napisz jak pobrać nowa wersję
 2. Może.... Ale zwariowalem
 3. Router od neti.... A logowanie tym samym hasłem i nr konta co w Mihome?
 4. Właśnie nie było to w moim lanie. Zalogowalem się do tego danymi z mi...
 5. Chodziło mi o nagrywanie 24h. To idzie gdzieś na serwer, ale już mi się to nie pojawia odkąd to usunolem. Nie wiedziałem gdzie to się nagrywa i jak to odtworzyć 😁
 6. To znaczy chodziło mi o tą chińska darmową chmurę nie taki domowy nas. Za pierwszym razem się udało zalogowałem się danymi z konta mi home, ale jak to usunolem to już nie wyświetla się jako dostępne. A tak poza tematem w jaki sposób można później przeglądać te nagrania?
 7. Rezmus Czy jest możliwość skorygowania czasu na aqara g2? Mam jeszcze problem z połączeniem g2 z serwerem nas raz się to udalo, a teraz nie mogę się połączyć
 8. Czy w kamerze g2 mozna jakoś ustawić poprawnie godzinę?
 9. Czy nowy mi hub combo można podłączyć pod serwer eu?
 10. Więc lepiej przenieść wszystko na tą nową bramkę?
 11. Ok dzięki. A ten nowy hub combo ma jakieś większe możliwości w poruwnaniu do g2? Sprzydala by się np. Funkcja odzbrajania alarmu po bluetooth..... Chyba że da się to jakoś zrobić Albo po wifi?
 12. Jak będę robił scenę to będę miał wybór która bramka to zrealizuje?
 13. Jak między sobą rozjaśnisz?
 14. Podpowiesz jak go zrobić? Czyli wszystkie sceny będę musiał robić od nowa. Mam jeszcze jedno pytanko zamówiłem ten nowy mi combo hub w jaki sposób on będzie współpracował z dotychczasowym hubem? Trzeba będzie na nim utworzyć sceny, czy one same się tam pojawiom jak to wygląda?
 15. Mam kamerę g2 i ten sam problem z nie istniejąca sceną. Jest jakiś sposób na usunięcie jej bez resetu. Mam wiekszosc scen po lanie i to byłby dramat.
×
×
 • Create New...