Skocz do zawartości
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Amazfit Stratos 2 EN ROM / synchronizacja dla IOS i Apple Health


Rekomendowane odpowiedzi

INSTRUKCJA SYNCHRONIZACJI AMAZFIT Z APPLE HEALTH Z JEZYKIEM ANGIELSKIM POPRZEZ APLIKACJE MIFIT:

1. ODLACZ ZEGAREK OD AMAZFIT APP I ZLIKWIDUJ POLACZENIE W BLUETOOTH

2. WYLOGUJ SIE Z AMAZFIT I ODINSTALUJ APLIKACJE Z POZIOMU "PAMIEC IPHONA".

2. ZAINSTALUJ NAJNOWSZY ROM (INSTALATOR POD WINDOWS) W ZEGARKU Z (STOCK CHINA Z JEZYKIEM ANGIELSKIM):

https://www.htcmania.com/showthread.php?s=d1cc0b4656123aeba07af8617d0827a9&t=1393712

3. PRZYWROC ZEGAREK DO USTAWIEN FBRYCZNYCH Z W/W INSTALATORA.

4. WLACZ POLACZENIE VPN Z JAPONIA.

5. ZMIEN REGION W IPHONIE NA CHINY.

6. ZAINSTALUJ MIFIT APP I AMAZFIT APP Z APP STORE.

5. ZALOGUJ SIE DO MIFIT Z LOGINEM XIAOMI/MIUI.

 6. DODAJ ZEGAREK W MIFIT APP, ZOSTANIESZ PRZENIESIONY DO AMAZFIT APP.

7. ZALOGUJ SIE Z TYM SAMYM LOGINEM XIAOMI/MIUI W AMAZFIT.

8. SPARUJ ZEGAREK W AMAZFIT APP Z IPHONEM.

9. ZSYNCHRONIZUJ ZEGAREK W AMAZFIT I PRZEJDZ DO MIFIT.

10. PO CHWILI OSIAGNIECIA Z STRATOS POKARZA SIE W MIFIT A POTEM W APPLEHEALTH.

 

 

“Witam

Mam nowego Stratosa do ktorego wgralem ver International. Ktory ROM zainstalowac tak by jak najpoprawniej pracowal z IOS?

Dokladnie chodzi o to by uzyskac synchronizacje z Apple Health. Wygrzebalem, ze mozna to uzyskac poprzez zmiane regionu w IOS na Chiny i zalogowanie poprzez Mi Fit z loginem z Mi Cloud. Udalo sie to zrobic ale AMAZFIT nadal nie przekazuje danych do MIFIT. Przypuszczam,ze ROM musi byc chinski. Nie chcialbym jednak pozbywac sie jezyka angielskiego czy chinskiego. Ktory ROM mozecie polecic? Gdzies smignelo mi w ktoryms ROM-ie optymalizacja dla IOS ale juz mi sie to wszystko miesza.

Dziekuje z gory za pomoc i przepraszam jesli umiescilem temat w nieodowiednim miejscu.”

Edytowane przez skd
blad przegladarki
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj drogi Apple Health to jedna sprawa i jak to stwierdziles moze sie fochac. Tak na marginesie uzywam MI NOTE jak i IPHONE.

Obydwa cenie bardzo i gdy tylko aparat Xiaomi zacznie dorownywac Apple napewno sie calkowicie przesiade...

Natomiast MI FIT i AMAZFIT powinny ze soba komunikowac bez wzgledu na platforme. W dodatku MI FIT ma jak byk parowanie z Stratos.

Udalo mi sie "polaczyc" te aplikacje poprzez ten sam login Xiaomi Account ale synchornizacja nie nastepuje.

Widzialem w internecie, ze sie da.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

INSTRUKCJA SYNCHRONIZACJI AMAZFIT Z APPLE HEALTH Z JEZYKIEM ANGIELSKIM POPRZEZ APLIKACJE MIFIT:

1. ODLACZ ZEGAREK OD AMAZFIT APP I ZLIKWIDUJ POLACZENIE W BLUETOOTH

2. WYLOGUJ SIE Z AMAZFIT I ODINSTALUJ APLIKACJE Z POZIOMU "PAMIEC IPHONA".

2. ZAINSTALUJ NAJNOWSZY ROM (INSTALATOR POD WINDOWS) W ZEGARKU Z (STOCK CHINA Z JEZYKIEM ANGIELSKIM):

https://www.htcmania.com/showthread.php?s=d1cc0b4656123aeba07af8617d0827a9&t=1393712

3. PRZYWROC ZEGAREK DO USTAWIEN FBRYCZNYCH Z W/W INSTALATORA.

4. WLACZ POLACZENIE VPN Z JAPONIA.

5. ZMIEN REGION W IPHONIE NA CHINY.

6. ZAINSTALUJ MIFIT APP I AMAZFIT APP Z APP STORE.

5. ZALOGUJ SIE DO MIFIT Z LOGINEM XIAOMI/MIUI.

6. DODAJ ZEGAREK W MIFIT APP, ZOSTANIESZ PRZENIESIONY DO AMAZFIT APP.

7. ZALOGUJ SIE Z TYM SAMYM LOGINEM XIAOMI/MIUI W AMAZFIT.

8. SPARUJ ZEGAREK W AMAZFIT APP Z IPHONEM.

9. ZSYNCHRONIZUJ ZEGAREK W AMAZFIT I PRZEJDZ DO MIFIT.

10. PO CHWILI OSIAGNIECIA Z STRATOS POKARZA SIE W MIFIT A POTEM W APPLEHEALTH.

 

 

  • Lubię to 7
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4dni 7h od ladowania i pozostalo 18% przy   24h pomiarze tetna i 2-3 synchronizacji w ciagu dnia, wibracje na max, automatyczna jasnosc od 7-22, aktywacja przy podniesieniu nadgarstka

Edytowane przez skd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

tutaj chyba jest odpowiedz na Twoj problem:

https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/km-instead-miles-amazfit-stratos-t3812848/page2

BTW I know it is kind of dumb, but have you tried switching to miles in the app, restarting and then switching to kilometres again?

This one solved the problem. Switched to miles app, restarted watch, switched back to km and restarted the watch again. Thank you very much for your help!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...

Witam Jesli ktos ma problem ze znikajaca bateria w IOS wystarczy wylaczyc odswiezanie aplikacji Amazfit w tle.

Na czas synchronizacji zatrzymac otwarta aplikacje.

Edytowane przez skd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...