Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Sign in to follow this  
bysiek

Nowy Stratos 2 zawiesza się

Recommended Posts

Witam,

jestem nowy na forum. Wczoraj odebrałem swojego Stratosa 2. Kupiłem z polskiej dystrybucji, żeby nie było problemów itd A okazało się, że jednak problemy są :P Już opisuje o co chodzi, przez pierwsze pare godzin zegarek chodził super jednak po jakimś czasie zaczał łapać zwiechy, tzn tarcza zegarka i powiadomienia normalnie działają ale nie da się nic na nim zrobić, nie reaguje na dotyk ani na przyciski, czasami tylko po naciśnięciu przycisku wstecz to przeskoczy na koniec listy tzn na "saved location" i tyle. Próbowałem już restartów i za pierwszym razem pomogło na chwile a teraz to już nawet nie da się zrestartować. Odparowałem go z telefonem i podpiąłem na nowo, podziałał dobrze przez 5 min i znowu to samo.

Czy to jest kwestia jakiejś nowej aktualizacji? Obecnie mam 2.3.9.0 nic nie robiłem, nie instalowałem żadnych romów ani nic, wszystko jest jak fabryka dała.

Proszę o opinie specjalistó, czy to jest kwestia wadliwego egzemplarza i trzeba odesłać czy to jakiś powszechny problem? 

Myślałem, że by wgrać Rom z forum ze spolszczeniem ale jeżeli to nie kwestia tego a jakiejś wady hardware to nie chce uwalić sobie gwarancji.

Dziękuję za pomoc.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Create New...