Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Nowy Stratos 2 zawiesza się


bysiek
 Share

Recommended Posts

Witam,

jestem nowy na forum. Wczoraj odebrałem swojego Stratosa 2. Kupiłem z polskiej dystrybucji, żeby nie było problemów itd A okazało się, że jednak problemy są :P Już opisuje o co chodzi, przez pierwsze pare godzin zegarek chodził super jednak po jakimś czasie zaczał łapać zwiechy, tzn tarcza zegarka i powiadomienia normalnie działają ale nie da się nic na nim zrobić, nie reaguje na dotyk ani na przyciski, czasami tylko po naciśnięciu przycisku wstecz to przeskoczy na koniec listy tzn na "saved location" i tyle. Próbowałem już restartów i za pierwszym razem pomogło na chwile a teraz to już nawet nie da się zrestartować. Odparowałem go z telefonem i podpiąłem na nowo, podziałał dobrze przez 5 min i znowu to samo.

Czy to jest kwestia jakiejś nowej aktualizacji? Obecnie mam 2.3.9.0 nic nie robiłem, nie instalowałem żadnych romów ani nic, wszystko jest jak fabryka dała.

Proszę o opinie specjalistó, czy to jest kwestia wadliwego egzemplarza i trzeba odesłać czy to jakiś powszechny problem? 

Myślałem, że by wgrać Rom z forum ze spolszczeniem ale jeżeli to nie kwestia tego a jakiejś wady hardware to nie chce uwalić sobie gwarancji.

 

Dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...