Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

kamaft

Problem z powiadomieniami?

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć,

Mam problem z powiadomieniem ani połączenia ani sms ani poczta. Żadnych powiadomień. Mam xiaomi amazfit bip połączony z Samsungiem A5 2017. Wszystko włączone w baterii działanie w tle a powiadomień dalej nie mam. Co mam zrobić?

Edited by Kaudii®
Post wydzielony z działu Pace i przeniesiony do właściwego

9 minut temu, Kaudii® napisał:

Nie ten dział, post do przeniesienia 

Przecież ten cały wątek jest o powiadomieniach. Podłączyłam się z pytaniem pod istniejący. 😔 Dzięki za brak pomocy

Nie tym tonem kobieto bo nie masz racji, dział dotyczy zegarka Pace nie Bip,  więc albo wyciagasz wnioski z sugestii, albo wróć jak nauczysz się myśleć.

Jak mam ci pomóc skoro nie mam Bipa ani Samsunga,  więc napisz może ten post jeszcze raz w odpowiednim dziale, to może ktoś już miał taki problem i będzie w stanie Ci pomóc

To że wątek dotyczy powiadomień na innym zegarku nie daje Ci prawa do robienia śmietnika na forum. Pozdrawiam 

A jeszcze jedna kwestia,  jakiej aplikacji używasz na telefonie do tego zegarka? I czy masz w niej ustawione jakie powiadomienia mają przychodzić. 

22 minuty temu, Kaudii® napisał:

Nie tym tonem kobieto bo nie masz racji, dział dotyczy zegarka Pace nie Bip,  więc albo wyciagasz wnioski z sugestii, albo wróć jak nauczysz się myśleć.

Jak mam ci pomóc skoro nie mam Bipa ani Samsunga,  więc napisz może ten post jeszcze raz w odpowiednim dziale, to może ktoś już miał taki problem i będzie w stanie Ci pomóc

To że wątek dotyczy powiadomień na innym zegarku nie daje Ci prawa do robienia śmietnika na forum. Pozdrawiam 

Dlaczego mnie atakujesz!!! Od razu taki napastliwy jesteś jakbym nie wiadomo co zrobiła a chyba jesteś od tego by pomagać. Nie atakuj, tylko doradź albo przenieś wątek. Mam aplikacje Mi Fit tylko coś takiego mi się pokazało

Nie atakuję,  nie jestem napastliwy, gdybym mógł przenieść post to bym przeniósł,  a popełniłaś błąd z lokalizacją postu, zwracam Ci uwagę a ty dalej swoje,  że wątek jest dobry,  co jest nie prawdą,  kolejna rzecz nie muszę nikomu pomagać,  a pomagam pomimo, iż spotykam się z lekceważeniem zasad panujących na forum. A irytuje mnie to, że każdy nowy użytkownik nie zapoznaje się z zasadami tu panującymi tylko pisze co chce i gdzie chce, tak nie można. To tak jak ja bym przyszedł do ciebie do domu i chodził gdzie chcę i zaglądał gdzie chce, wyjadal ci z lodówki i jeszcze wiele innych mniej eleganckich rzeczy. Podobało by Ci się takie zachowanie?  Myślę, że nie, więc mnie zrozum.

A co do aplikacji Mi fit, musisz mieć dodany w niej zegarek i w ustawieniach,  zaznaczyć jakie powiadomienia mają na niego przychodzić,  jakiś czas temu żona korzystała z Bipa i tam coś takiego ustawiłem i powiadomienia przychodziły, sprawdź jeszcze uprawnienia aplikacji MiFit  czy wszystko jest właściwie nadane. 

Wszystko właśnie jest nadane dodane a powiadomień nie ma. Dlatego nie mam pojęcia co z tym zrobić

Dziękuję

@kamaft Może problem jest z samym telefonem,  może przydał by mu się factory reset, ale na początek proponuję usunięcie danych aplikacji MiFit i reset zegarka do ustawień fabrycznych,  ponowne sparowanie,  ustawienie wszystkiego od nowa i sprawdzenie czy jest ok.