Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

marglcia

Odpadła szybka pomiaru tętna

Recommended Posts

Kurcze dziś rano zdejmuję zegarek i na ręce została szybka ochronna? od pomiaru tętna 😡 

Powiem szczerze, że jestem mocno w**** bo z zegarkiem ani nie pływałam ani się nawet nie kąpałam a mam go od ok pół roku!!!!

Pozostaje jedynie reklamować? bo nie chce mi się bawić w jakieś klejenia (zegarek kupiony w gearbest) no chyba, że macie jakieś inne propozycje?

1.JPG

Pisz do supportu albo o jakąś rekompensatę albo wymianę. Sprawdź czy masz ochronę PP jeszcze.

dzięki za odpowiedź - napisałam do supportu i będę czekać na odpowiedź - niestety nie mam ochrony PP 😪

Reklamuj, masz powód. Nie baw się w klejenie, jak coś źle skleisz to przy najmniejszym kontakcie z wodą masz po zegarku.

support gearbestu zaproponował 35 $ zwrotu... normalnie nie wiem czy śmiać się czy płakać 👍 zapytałam ich czy to żart i że żądam zwrotu całej kwoty, którą zapłaciłam... na szczęście na grupie fejsa Pavel Zeldin się zainteresował tematem i zaoferował pomoc gdybym miała problemy z gwarancją.... no nic... na razie czekam na odpowiedź z gearbest jeszcze... 

Hej

Podbijamy temat - u mnie podobną historia. Osłonka odpadła, jednak nie zauważyłem tego w porę. W kontakcie z potem (nigdy w nim nie pływałem, ani nie kąpałem się), woda dotarła do elektroniki i poszedl cały LCD :/ wysłałem na reklamacje i otrzymałem odpowiedz, że to uszkodzenie mechaniczne i nie przyjmują reklamacji. Jestem przekonany, że nigdzie nie uderzyłem  zegarkiem. Co radzicie zrobić w takiej sytuacji? Zegarek był kupowany przez przez allegro. Pozdrawiam

Ja bym się odwoływał, uszkodzenie mechaniczne byłoby, gdyby przynajmniej były ślady uszkodzenia mechanicznego na samym szkiełku albo na obudowie wokół niego, czy takowe są u Ciebie?

Widzę, że szkiełka odpadają na skalę masową, jak i mnie to dopadnie i nie zgubię go, to oczyszczę miejsce styku, odtłuszczę, nałożę masę uszczelniającą, taką jak stosuje się w motoryzacji,  i wkleję, taka masa trzyma jak wściekła i jest elastyczna, będzie znacznie lepiej niż to sobie Chińczyki wymyślili.

Edited by pawcio81