Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Problem bateria/ładowanie - coś umarło


Recommended Posts

Panowie, pojawił się u mnie pewien problem. Bateria trzymała mi normalnie 5 dni, ostatnio miałem 16% baterii podpiąłem do ładowania przychodzę za jakiś czas - patrzę a zegarek rozładowany do 0%. Odpiąłem, wpiąłem ponownie i za jakiś czas ładowanie ruszyło. Bateria wytrzymała normalnie 5 dni. Wczoraj miałem 2% podpiąłem do ładowania i rozładowało mi go na maxa, odpiąłem i podpinam pod ładowarkę pojawia się wizualizacja ładowania przez minutę dwie 0% gaśnie wszystko i nie ładuje. Teraz już nawet nic się nie pojawia. Sprawdzałem na różnych ładowarkach, pod kompem też i nie wykrywa. Pod power bankiem chwilę migają na nim diody że jest pobór prądu ale zaraz gasną i cisza. Sprawdziłem doka - 5.1V na zewnętrznych stykach, więc wykluczam stację. Zegarek mam równy rok i parę dni, ale nie sądzę żeby bateria umarła z dnia an dzień gdyż dobrze trzymała. Soft 2.5.1 by Kaudii. Ma ktoś jakiś pomysł? Zawsze ładowałem go prądem 0,7A nigdy większym.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Okej, rozgrzebałem swojego stratosa.. i co zobaczyłem ? Czujnik wilgotności czerwony.. ????????‍♂️ nie wiem jak to możliwe ale tak jak pisaliście w innych wątkach że wodoszczelność jest tu wątpliwa???? no więc na szczęście nie było to zalanie tylko dosłownie wilgoć i od razu zauważyłem nalot na tych blaszkach które stykają się ze złączami stacji. Wyczyściłem pilniczkiem nałożyłem dla zabezpieczenia na przyszłość smar miedziowany i wszystko działa ???? zegarek się ładuje i trzyma tyle ile wcześniej ???? całość skleilem budaprenem żeby mieć jakąś szczelność i elastyczne połączenie w przypadku gdybym kiedyś musiał znowu go otworzyć . 

Link to comment
Share on other sites

Mam stratosa niecały miesiąc, ale traktuje go jako może odpornego na zachlapania, ale nie wodoodpornego. Nawet po jeździe na rowerze, ściągam go i przemywam lekko wilgotną szmatką potencjalne zasolenie od potu. Za dużo jest przypadków odklejeń i innych róznych "zdarzeń", które świadczą że NIE JEST ON WODOODPORNY.

Link to comment
Share on other sites

Używam go od marca tamtego roku, nurkowanie w oceanie, czy prysznic, czy basen, rower siłownia sauna i nigdy nie miałem problemu - może ta sauna w ostatnim czasie była gwoździem do trumny z sauny do jacuzzi i cyk rozszczelniony ????????‍♂️ więc wodoodporny był.. do czasu ????????‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Mi po 6-ciu miesiącach odpadła szybka od pomiaru tętna - nigdy z nim nie pływałam, zawsze zdejmowałam do kąpania i co? Budzę się pewnego pięknego poranka - zdejmuję stratosa do kąpania właśnie a szybka została na ręce ???? Przeszłam batalię z gearbest o zwrot pieniędzy bo na wymianę już zegarków nie mieli -  obecnie zegarek odesłany i czekam na zwrot kasiorki a w między czasie kupiłam verge ????

W każdym razie przestrzegam przed pływaniem/kapaniem - nie wiem czy wypuścili wadliwe serie, ale na grupie polskiej i międzynarodowej ciągle ktoś pisze, że mu szybka odpadła ???? 

Edited by marglcia
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

 

adblock-th.png

 

 

 

Our forum lives up to the advertisements displayed.
To browse the content of our forum, please disable AdBlock.

 

 

I accept