Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Problem bateria/ładowanie - coś umarło


still23er
 Share

Recommended Posts

Panowie, pojawił się u mnie pewien problem. Bateria trzymała mi normalnie 5 dni, ostatnio miałem 16% baterii podpiąłem do ładowania przychodzę za jakiś czas - patrzę a zegarek rozładowany do 0%. Odpiąłem, wpiąłem ponownie i za jakiś czas ładowanie ruszyło. Bateria wytrzymała normalnie 5 dni. Wczoraj miałem 2% podpiąłem do ładowania i rozładowało mi go na maxa, odpiąłem i podpinam pod ładowarkę pojawia się wizualizacja ładowania przez minutę dwie 0% gaśnie wszystko i nie ładuje. Teraz już nawet nic się nie pojawia. Sprawdzałem na różnych ładowarkach, pod kompem też i nie wykrywa. Pod power bankiem chwilę migają na nim diody że jest pobór prądu ale zaraz gasną i cisza. Sprawdziłem doka - 5.1V na zewnętrznych stykach, więc wykluczam stację. Zegarek mam równy rok i parę dni, ale nie sądzę żeby bateria umarła z dnia an dzień gdyż dobrze trzymała. Soft 2.5.1 by Kaudii. Ma ktoś jakiś pomysł? Zawsze ładowałem go prądem 0,7A nigdy większym.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Okej, rozgrzebałem swojego stratosa.. i co zobaczyłem ? Czujnik wilgotności czerwony.. ????????‍♂️ nie wiem jak to możliwe ale tak jak pisaliście w innych wątkach że wodoszczelność jest tu wątpliwa???? no więc na szczęście nie było to zalanie tylko dosłownie wilgoć i od razu zauważyłem nalot na tych blaszkach które stykają się ze złączami stacji. Wyczyściłem pilniczkiem nałożyłem dla zabezpieczenia na przyszłość smar miedziowany i wszystko działa ???? zegarek się ładuje i trzyma tyle ile wcześniej ???? całość skleilem budaprenem żeby mieć jakąś szczelność i elastyczne połączenie w przypadku gdybym kiedyś musiał znowu go otworzyć . 

Link to comment
Share on other sites

Mam stratosa niecały miesiąc, ale traktuje go jako może odpornego na zachlapania, ale nie wodoodpornego. Nawet po jeździe na rowerze, ściągam go i przemywam lekko wilgotną szmatką potencjalne zasolenie od potu. Za dużo jest przypadków odklejeń i innych róznych "zdarzeń", które świadczą że NIE JEST ON WODOODPORNY.

Link to comment
Share on other sites

Używam go od marca tamtego roku, nurkowanie w oceanie, czy prysznic, czy basen, rower siłownia sauna i nigdy nie miałem problemu - może ta sauna w ostatnim czasie była gwoździem do trumny z sauny do jacuzzi i cyk rozszczelniony ????????‍♂️ więc wodoodporny był.. do czasu ????????‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Mi po 6-ciu miesiącach odpadła szybka od pomiaru tętna - nigdy z nim nie pływałam, zawsze zdejmowałam do kąpania i co? Budzę się pewnego pięknego poranka - zdejmuję stratosa do kąpania właśnie a szybka została na ręce ???? Przeszłam batalię z gearbest o zwrot pieniędzy bo na wymianę już zegarków nie mieli -  obecnie zegarek odesłany i czekam na zwrot kasiorki a w między czasie kupiłam verge ????

W każdym razie przestrzegam przed pływaniem/kapaniem - nie wiem czy wypuścili wadliwe serie, ale na grupie polskiej i międzynarodowej ciągle ktoś pisze, że mu szybka odpadła ???? 

Edited by marglcia
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing inSign In Now
 Share

×
×
  • Create New...