Jump to content
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Zmiana czasu a MiHome

adamk99
 Share

Recommended Posts

Witam kolegów. Po zmianie czau na letni moje urządzenia zaczęły pracować z nieco dużą nieprzewidywalnością. Do tej pory miałem ustawioną strefę czasową Amsterdam CET. Wczoraj przestawiłem na Brazzaville GMT + 01:00 I DZIEJĄ SIĘ NIEPRZEWIDYWALNE RZECZY.  W automatyzacji, niektóre urządzenia włączają się i wyłączają o żądanej godzinie a inne (większość) fiksują. Bezproblemowo natomiast działają czasomierze w urządzeniach, które mają taka funkcję w opcjach. Moje pytanie w związku z tym brzmi, jak koledzy poradziliście sobie ze zmianą czasu u siebie. Jaką strefę czasową macie ustawioną???

Pozdrawiam

W dniu 1.04.2019 o 11:26, adamk99 napisał:

Witam kolegów. Po zmianie czau na letni moje urządzenia zaczęły pracować z nieco dużą nieprzewidywalnością. Do tej pory miałem ustawioną strefę czasową Amsterdam CET. Wczoraj przestawiłem na Brazzaville GMT + 01:00 I DZIEJĄ SIĘ NIEPRZEWIDYWALNE RZECZY.  W automatyzacji, niektóre urządzenia włączają się i wyłączają o żądanej godzinie a inne (większość) fiksują. Bezproblemowo natomiast działają czasomierze w urządzeniach, które mają taka funkcję w opcjach. Moje pytanie w związku z tym brzmi, jak koledzy poradziliście sobie ze zmianą czasu u siebie. Jaką strefę czasową macie ustawioną???

Pozdrawiam

u mnie było tak że po zmianie czasu,wszystkie moje automatyzacje zmieniły godziny i musiałem wszystko ręcznie pozmieniać(jeżeli chciałem ustawić o godzinę później-to musiałem w aplikacji o 2 h później ale mimo to w aplikacji pokazywało mi dobrze-pogmatwane) ale na następny dzień wszystko się rozregulowało o te właśnie 2h(a chciałem o 1h) i musiałem zmienić już po staremu i działa do dziś :)